Огляд основних подій SEO-SEA 2017 року

 1. Popupgedon: кінець інтерстицій [SEO]
 2. Chrome відображає нове попередження для незабезпечених сторінок [SEO]
 3. Розширення викликів Adwords стають автоматичними! [SEA]
 4. 2017 рік став роком голосового пошуку [SEO]
 5. Google прискорює мобільний дисплей за допомогою AMP Lite [SEO]
 6. Google перевіряє середню ціну ночі в готелі в пошукових виданнях [SEO]
 7. Карусель AMP для вашого сайту [SEO]
 8. Служби миттєвого пошуку Google: плюс додаток для встановлення програми для завантаження! [SEO]
 9. Трафік Google Images бачить зниження [SEO]
 10. Нові види використання та поведінки: "Візуальні покупки" для електронних продавців [SEO]
 11. Відгук про оновлення Phantom: значні коливання рейтингу [SEO]
 12. Переглянути поріг зірок, зменшений на Картах Google [SEO]
 13. Вибрані фрагменти стають все більш помітними [SEO]
 14. Google тестує новий розширюваний формат відображення Sitelinks на мобільних пристроях [SEO]
 15. Adwords: Точна відповідність точно стає приблизною? [SEA]
 16. Оновлення Фреда
 17. Розширення цін тепер доступні на всіх пристроях! [SEO]
 18. Google розгортає Rich Card у Франції [SEO]
 19. "Колекція", публічна версія Facebook [SEA]
 20. Довірені магазини Google стають відгуками клієнтів Google [SEO]
 21. Зображення Google продовжують розвиватися [SEO]
 22. Новини Google: відео в результатах пошуку! [SEO]
 23. Google збільшує полювання на фальшиві новини та запускає проект Owl [SEO]
 24. Google запускає проект об'яв для покупок у Медійній мережі [SEA]
 25. Google застосовує більш жорсткі рейтингові сигнали, щоб заохотити перехід на HTTPS [SEO]
 26. Google Jobs: новий ресурс для роботи! [SEO]
 27. Новий інтерфейс AdWords [SEA]
 28. Пропоновані фрагменти та нескінченні запитання (PAA) [SEO]
 29. Нове оновлення Google [SEO]
 30. Більш суворі правила для сертифікатів Symantec: розширення протоколу HTTPS [SEO]
 31. Оголошення надходить на Facebook Messenger [SEA]
 32. Публікації Google можуть бути опубліковані в SERPs [SEO]
 33. Google Posum Update [SEO]
 34. Нове відстеження переходів Google [SEA]
 35. Фіксований запис Google [SEO]
 36. Google зараз перевіряє свій мобільний індекс [SEO]
 37. Google дозволить "паралельне відстеження" на URL-адресах Adwords [SEA]
 38. Ajax: може незабаром більше не використовувати Escape_Fragment [SEO]
 39. На Картах Google тепер є об'єкт порівняння готелів [SEO]
 40. Оголошення з рекламних покупок [SEA]
 41. Нова консоль пошуку, яку тепер перевіряють деякі користувачі [SEO]

2017 рік був відзначений повідомленнями Google, оновленнями алгоритмів і новими функціями, а також поточними тенденціями і змінами, які ще не з'явилися. Отже, давайте поглянемо на деякі з основних подій SEO та SEA, які вплинули на нашу практику пошуку протягом 2017 року.

Ось тоді ще один шанс переглянути деякі важливі віхи SEO та SEA 2017 року за допомогою інфографіки SF.

Ось тоді ще один шанс переглянути деякі важливі віхи SEO та SEA 2017 року за допомогою інфографіки SF

Подія SEO SEA 2017 інфографіки

Popupgedon: кінець інтерстицій [SEO]

Google повідомляє, що станом на 10 січня 2017 року всі сайти, що відображають інтерстиційне або нав'язливе спливаюче повідомлення на мобільній версії своєї платформи, втратять місця в рейтингах!

Спливаючі вікна або інтерстиції - це ті, які достатньо великі, щоб приховати інформацію про сторінку, яка була спочатку викликана пошуковим запитом. Оштрафовані міжвузля - це ті, що відображаються між сторінкою результатів пошуку та першою сторінкою, яку потрібно переглянути на сайті: усі інтерстиції, які відображаються на сайті після другого кліку, не були покарані. Всі спливаючі вікна «регулювання» не зачіпаються (куки для перевірки віку користувача, ідентифікаційні вікна / область учасників сайту, а також дуже невеликі інтерстиції). Існує два можливих способи вирішення проблеми: або видалити або зменшити розмір спливаючого вікна.

Chrome відображає нове попередження для незабезпечених сторінок [SEO]

Станом на січень 2017 року (за допомогою браузера Chrome 56) сторінки, що містять пароль або поле кредитної картки, відображатимуть попередження "Not Secure", якщо вони не відповідають протоколу HTTPS. Google прагне до постійної політики поступового викорінення незабезпечених сторінок.

Розширення викликів Adwords стають автоматичними! [SEA]

Розширення викликів дають змогу відображати телефонні номери безпосередньо з ваших оголошень на сторінці Google SERP. Однак розширення викликів не було інтегровано всіма рекламодавцями. Саме тому, станом на 06 лютого 2017 року , Google тепер буде застосовувати автоматичне розширення до мобільних оголошень за умови, що цільова сторінка містить номер телефону. Існує також можливість вимкнути цю функцію.

2017 рік став роком голосового пошуку [SEO]

Між голосовими помічниками, розміщеними на смартфонах і ПК (Cortana, Google Now, Siri) і доступних як автономні пристрої (Google Home, Amazon Echo), 2017 рік однозначно став роком голосового пошуку. І за цим розвитком стає очевидною тенденція - ринки, що розвиваються, є видатними компаніями, що вперше застосовують цю систему. Використання як в Індії, так і в Китаї зараз працює на рівні 55%.

Google прискорює мобільний дисплей за допомогою AMP Lite [SEO]

Google продовжує поступово вдосконалювати цей новий формат, який був запущений у лютому 2016 року. А тепер, у січні 2017 року, компанія Google оголосила про випуск нової об'ємної версії для AMP. Просто нагадаємо: завдяки використанню контенту кешу, AMP (Accelerated Mobile Pages) прагне негайно відобразити мобільний вміст менш ніж за 2 секунди. Створення Lite версії AMP призначене для користувачів, які стикаються з низькими швидкостями широкосмугового доступу або використовують пристрої з низькою оперативною пам'яттю. Ця версія включає в себе оптимізацію зображень і даних зображень, а також оптимізацію шрифтів. Розмір зовнішніх шрифтів зменшиться за допомогою тега "amp-font" і завантажиться миттєво.

Google перевіряє середню ціну ночі в готелі в пошукових виданнях [SEO]

У січні 2017 року гігант з Mountain View перевірив включення додаткових даних про ціну послуги - в цьому випадку відображає середню ціну рекламованої ночі в готелі. Ця функція відбувається на рівні локальної панелі і спрацьовує лише тоді, коли пошук включає запит "готель".

Карусель AMP для вашого сайту [SEO]

Без сумніву, 2016 рік став роком прискорених мобільних сторінок (AMP). А з лютого 2017 року оновлення дозволить відобразити декілька каруселей AMP на сторінках SERPS (результати пошуку). Ці каруселі нового формату тепер можуть виділяти результати AMP з одного сайту.

Служби миттєвого пошуку Google: плюс додаток для встановлення програми для завантаження! [SEO]

Google почав тестування своїх перших Android Instant Apps у січні 2017 року . Ці програми більше не потрібно буде завантажувати на смартфон для використання, замість цього вони будуть функціонувати як вміст веб-сайту, який можна "передати" безпосередньо на ваш телефон. Google проводить ці тести з чотирма американськими видавцями додатків: BuzzFeed, Wish, Periscope і Viki. Ці нові програми створюються як серія невеликих незалежних модулів, які можуть бути розгорнуті за запитом користувача і запущені дуже швидко. Таким чином, мобільні користувачі можуть отримати доступ до частини програми без необхідності встановлювати її на своєму смартфоні. Однак для того, щоб скористатися всіма функціями та вмістом програми, користувачеві доведеться вибрати, щоб зберегти його на своєму пристрої.

Трафік Google Images бачить зниження [SEO]

З 07 лютого 2017 року компанія Google оновила свій інтерфейс Google Images, і внаслідок цього зменшився обсяг трафіку, пов'язаного з цим джерелом, у десять разів. Пояснення пояснюється тим, що зображення, знайдене в результатах пошуку зображень Google, раніше відображало сторінку, що має відношення до фону, і таким чином завантажила мітку відстеження трафіку, що призвело до запису журналу. Зображення, які переглядаються в інтерфейсі "Зображення Google", тепер містять посилання для відвідування відповідної сторінки або вихідного файлу зображення.

Нові види використання та поведінки: "Візуальні покупки" для електронних продавців [SEO]

Майстрами покупок у завтрашньому дні будуть ті, кому вдасться зробити плавний досвід покупок на смартфоні - від відкриття і далі, прямо через покупки. Покупки через «візуальний пошук» дають можливість створити прямий зв'язок між відкриттям продукту та його придбанням, а отже, зменшити відстань між початковим натхненням та кінцевою діяльністю споживача. Сьогодні доступно декілька програм, які дозволяють тестувати або реалізовувати «візуальні покупки» в стратегії електронної комерції. Останній реліз - це додаток Pinterest Lens, яке використовує камеру телефону для розпізнавання елементів, а потім, крім "закріплення" їх, пропонує вам варіанти придбання подібних предметів у його соціальній мережі. Pinterest використовує такі рішення, як Curalate, Olapic і Project September, щоб розпізнати цільові об'єкти, позначити їх, а потім пов'язати їх з продуктами.

Відгук про оновлення Phantom: значні коливання рейтингу [SEO]

Світ SEO зараз говорить про оновлення, яке описується як якісне оновлення (оцінка змісту та досвіду користувачів серед інших питань). Більш відомий як оновлення Phantom, він був розгорнутий станом на 07 лютого 2017 року . Саме сайти, на які вплинуло це оновлення на початку року, це ті, які ігнорували попередження Google про:

 • наявність декількох нав'язливих оголошень (прихованих у вмісті або займають домінуюче положення у верхній частині сторінки),
 • вводить в оману вміст, погано пов'язаний із запитом на пошукову систему, що спрямовував користувача на сайт,
 • змушувати користувачів Інтернету виконувати кілька кліків, щоб отримати вміст, який вони шукали,
 • використання інтерстицій та інших агресивних спливаючих вікон, що показуються користувачам Інтернету, які прибувають на сторінку безпосередньо з видань

Переглянути поріг зірок, зменшений на Картах Google [SEO]

З кінця лютого 2017 року деякі невеликі, але важливі інновації з'явилися на візитних картках Карт Google (керованих Google My Business): мінімальна кількість вимог, які раніше була потрібна для відображення рейтингу зірочок Google, тепер зникла, а Змінився також метод розрахунку середньої оцінки перегляду карт з низьким рейтингом. Для розміщення інформації про компанію в Картах Google спочатку потрібно було щонайменше п'ять відгуків. Тим не менш, цей обумовлений поріг більше не можна побачити, і ми помітили, що деякі зірки були присуджені тільки після одного огляду.

Вибрані фрагменти стають все більш помітними [SEO]

Згідно з Mozcast інструментом Moz, представлені фрагменти в даний час присутні в 14,9% пошуків, що переглядаються в їх дослідній вибірці. Ці цифри Mozcast призначені для пошуків англійською мовою, зазначеною в американському індексі. У вересні 2016 року в рейтингу Ranger Ranger виявилися фрагменти у 0,6% від їх вибірки, але ця цифра зараз збільшилася більш ніж в десять разів !! Незважаючи на те, що його фрагмент є французькою версією, ми все ще можемо очікувати подальшого різкого збільшення частоти звітів, що в більш ніж удвічі більше вдвічі може досягти від 14 до 15%…

Google тестує новий розширюваний формат відображення Sitelinks на мобільних пристроях [SEO]

У відповідь на мобільний бум, Google намагається розширити свою привабливість для користувачів мобільних пристроїв, пропонуючи покращений досвід користувачів. Саме ця динаміка є рушійною силою інновації, яка зараз випробовується в Сполучених Штатах ( березень 2017 ). Для боротьби з проблемою відсутності місця у мобільному форматі Google надає користувачам можливість вибрати розширювані каруселі як формат розширення для перегляду додаткового вмісту, який вони бажають побачити.

Цей формат може відображати до п'яти різних типів розширення оголошення:

 • Розширення посилання на сайт
 • розширення тізера
 • структуровані розширення фрагментів
 • розширень перегляду
 • розширення цін

Це нововведення принесе користь всім, оскільки це також дозволить рекламодавцям отримати додатковий простір і видимість, а також збільшити свій CTR. Між тим, користувач отримає краще розуміння того, що рекламодавець може запропонувати.

Adwords: Точна відповідність точно стає приблизною? [SEA]

Оголошення Google наприкінці березня 2017 року зробило великий сплеск на цьому тижні серед клієнтів Adwords: компанія Mountain View планує змінити спосіб, у який він обробляє кореляцію між оголошеннями та націленими пошуками. Через кілька місяців Google збільшить використання певних типів "закритих варіантів", коли вказані користувачем параметри запитують точну відповідність. Це означає, що тепер точно підібрані оголошення відображатимуться поряд з варіантами з і без статей, займенників та / або прийменників, включених до пошукового запиту, або з іншими функціями замінюючих функцій, а також з варіантами, в яких були пошукові терміни. переупорядковані.

Оновлення Фреда

У SMX West компанія Google підтвердила, що оновлення Fred відбулося з 07 березня по 08 березня 2017 року . Більшість постраждалих сайтів мають спільний знаменник: основною метою сайту є продаж рекламних площ та приналежностей, а не надання відповідної інформації користувачам Інтернету. Дійсно, хоча більшість цих сайтів мають "інформативний" формат (блоги або веб-сайти), всі вони мають значний обсяг рекламного простору. Деякі сайти щодня знижували обсяг трафіку на сайті від 50 до 90%.

Розширення цін тепер доступні на всіх пристроях! [SEO]

До цих пір цей тип розширень був зарезервований для мобільних телефонів, але тепер доступний на стільницях і планшетах з кінця березня 2017 року .

Google розгортає Rich Card у Франції [SEO]

Випущений в США в травні минулого року, Google офіційно оголосив про запуск Rich Cards в Європі, і, звичайно, у Франції, починаючи з цього четверга, 23 березня 2017 року . З їх більш корисним і відповідним прокручування справа наліво, Rich Cards прагнуть запропонувати набагато більше візуальних результатів на смартфонах, ніж поточні формати.

"Колекція", публічна версія Facebook [SEA]

За допомогою Google ви можете скористатися переліком мобільних пристроїв Facebook, а також скачати 2017 року формат синхронізації, який буде 100% мобільним: "Колекція".

"Колекція" викладає публічний відеорепортаж з 4-ма до 50-ти фотографій, які випускаються з сайту-магазину за допомогою електронної комерційної продукції. Ви можете обрати 4 попередніх фотографій, які ви можете скористатися авторизацією Facebook, а також отримати додаткову інформацію про свій власний профіль, а також запропонувати запропонований користувачеві, а також забезпечити можливу роботу.

Довірені магазини Google стають відгуками клієнтів Google [SEO]

На початку квітня 2017 року компанія Google оголосила про заміну програми Google Trusted Stores на відгуки клієнтів Google. Після кількох місяців тестування на деяких ринках Google відкрила цю нову програму у Франції, Німеччині, США, Великобританії, Австралії та Японії. Нагадаємо, що компанія Trusted Stores була запущена в 2011 році і була використана для оцінки електронних продавців, які зареєструвалися для цієї програми. Потім користувачі надавали рейтинг до п'яти зірок. Цей рейтинг огляду з'явився на картках продуктів у Google Shopping. За даними Google, кількість кліків електронних продавців, які беруть участь у цій програмі, може збільшитися на 10%.

Зображення Google продовжують розвиватися [SEO]

10 квітня 2017 року ця популярна пошукова система оголосила про два нові функції, пов'язані з зображенням: «Подібні предмети» та «Ідеї стилю». Вони повинні звернутися до багатьох користувачів і відвернути увагу від попередніх оновлень.

Нова функція Google "Аналогічні елементи" має на меті підкреслити продукти, близькі до тих, яких шукають користувачі Інтернету, а також дозволити придбати статті з будь-якого сайту, включеного до показу. Всі ці подібні елементи відображаються у форматі каруселі, що знаходиться нижче зображення, яке було натиснуто. Такі пропозиції стають можливими завдяки використанню методів машинного навчання, орієнтованих на розпізнавання форм і зображень. На сьогоднішній день ця функція доступна виключно для мобільних пошуків і програми пошуку Google для Android, але Google вже розглядає можливість розширення цієї функції на інші носії.

Новини Google: відео в результатах пошуку! [SEO]

З квітня 2017 року Google перевіряє відображення запропонованих кліпів у результатах пошуку. Тому відеокліпи можуть відображатися як пряма відповідь, або окремі витяги з цих відео можуть бути найкращим рішенням для пошукового запиту користувача. Реальна історія полягає в тому, що відео може починати відтворюватися в будь-якій точці відео, яка здається найбільш релевантною до введеного запиту.

Google збільшує полювання на фальшиві новини та запускає проект Owl [SEO]

Лікарі розширюють свої можливості для вибухонебезпечного вибухозахисника: для розливання дифузійних носіїв і винної альтернативи, ви можете скористатися перевагами, що мають місце у списку результатів. Надішліть новину з комбат-цесом, Google lance le projet Owl en fin avril 2017 avec:

 • форму для збору поглядів користувачів Інтернету на якість пропозицій Google для автоматичного заповнення (Миттєвий пошук Google і Google Suggest), а також іншу форму зворотного зв'язку про "ознайомлені фрагменти",
 • еволюція алгоритму Google, яка тепер буде адаптована відповідно до цього відгуку: насправді якісний вміст буде привілейованим,
 • рекомендації, надані оцінювачам якості, також будуть адаптовані, щоб допомогти їм виявити неправдиву інформацію.

Google запускає проект об'яв для покупок у Медійній мережі [SEA]

Оголошення для покупок поступово стають провідним типом пошукового запиту на продукт у Google. Коли вони були вперше запущені, вони з'явилися в полі праворуч від результатів пошуку, але тепер вони з'являються на позиції 0 і мають власні вкладки, які дозволяють користувачам бачити всі результати покупок. Досягнуто моменту, коли результати покупок стали реальним інструментом порівняння цін для користувачів Інтернету. Для того, щоб продовжувати розвивати цей вид реклами, Google щойно запустив пілотний проект розгортання рекламних оголошень на дисплейній мережі ( травень 2017 ). За даними Google, поки що ці рекламні оголошення з'являтимуться лише на преміальних сайтах у секторі дизайну моди та інтер'єру.

Google застосовує більш жорсткі рейтингові сигнали, щоб заохотити перехід на HTTPS [SEO]

Google офіційно повідомив, що все частіше він буде показувати попередження, що ваш сайт може не бути безпечним у певних обставинах. Реалізація його більш обмежувальних правил запланована для оновлення свого браузера Google Chrome версії 62, починаючи з жовтня 2017 року . Здійснюючи такі поступові зміни до своїх критеріїв рейтингу, чітка мета Google полягає в тому, щоб поступово заохочувати всі веб-сайти до переходу на протокол HTTPS

Google Jobs: новий ресурс для роботи! [SEO]

Ми бачили фрагменти про вакансії в результатах пошуку (SERPS) з травня 2017 року. Google для вакансій - це інтелектуальний агрегатор оголошень, який збирає дані, зібрані від ряду гравців ринку, включаючи Linkedin, Facebook, Monster та ZipRecruiter тощо.

Цей інструмент використовує свою потужну здатність штучного інтелекту зв'язувати і підбирати кандидатів і рекрутерів.

Новий інтерфейс AdWords [SEA]

Поточний інтерфейс, який рекламодавці та агентства використовують більше 15 років, проходить повну реорганізацію. Деякі з них вже протестували нову бета-версію і виявили більш графічний інтерфейс, що полегшує роботу зі статистикою. Новий AdWords буде простішим у використанні, більш візуальним і пропонує більше функцій.

 • Можливість створення кампаній на основі бізнес-цілей
 • Можливість створення попередніх оцінок для рекламних кампаній
 • Google Optimize та Google Surveys 360 тепер будуть інтегровані в інтерфейс AdWords
 • Розумніше планування в DoubleClick Bid Manager
 • Покращено подорож клієнта через Google Attribution (бета-версію), що дозволяє збирати дані з AdWords, Google Analytics і DoubleClick Search.

Пропоновані фрагменти та нескінченні запитання (PAA) [SEO]

Завтрашній пошук буде персоналізованим, прогностичним і повсюдним. Віртуальні помічники повністю беруть участь у цій еволюції, і їхній розвиток змінить нашу поведінку: ми хочемо мати прямі та відповідні відповіді, не маючи жодних особистих зусиль для пошуку джерел. Google передбачив цю нову еру персонального помічника і намагається надати збагачені відповіді, які можуть адаптуватися до нашої природної мови. Зростання популярних фрагментів і ПАА (людей також запитують) свідчить про цю тенденцію. Останній успішно працює у Сполучених Штатах, де його популярність за останні п'ять місяців зросла на 57%.

Нове оновлення Google [SEO]

Протягом червня 2017 року відбулося багато коливань індексу Google, і оновлення Google від 25 червня 2017 року, безсумнівно, є одним з найважливіших з початку року. Веб-гігант підтвердив, що оновлення відбулося, але було менш гостро про причини нових покарань.

Більш суворі правила для сертифікатів Symantec: розширення протоколу HTTPS [SEO]

Станом на 08 серпня наступного року сертифікати Symantec, видані до 01 червня 2016 року, повинні бути перевірені незалежним центром сертифікації, інакше Chrome вважатиме їх недійсними. Зауважте також, що Mozilla також планує подібні заходи. В останні місяці Google звинуватив Symantec в порушеннях, виявлених під час перевірок. Очевидно, процедури контролю, які виконуються деякими з його партнерів або дочірніх компаній, не відповідають очікуваним стандартам, виданим форумом CA / Browser.

Оголошення надходить на Facebook Messenger [SEA]

Через блог, Facebook оголосив про розширення своїх рекламних рішень до Facebook Messenger. Після тестування в Австралії та Таїланді Facebook вирішив розгорнути свої рекламні формати Messenger на всіх ринках:

 • Об'яви Messenger відображатимуться на домашній сторінці програми та перенаправлятимуть на сайт рекламодавця.
 • Оголошення з посиланням "Посилання на месенджер" будуть більш персоналізованими та перенаправлятимуть користувачів на бесіду після взаємодії на Facebook, Instagram або Messenger.
 • Рекламні оголошення пропонуватимуть рекламодавцям нову аудиторію для націлювання на користувачів, які раніше розпочали бесіду з ними.

Публікації Google можуть бути опубліковані в SERPs [SEO]

Повідомлення Google зараз працюють у Франції з липня 2017 року . Власники Google Мій візиток отримали повідомлення електронною поштою, у якому повідомляється: "Тепер ви можете публікувати спеціальні події, рекламні акції та багато іншого на вашому списку Google". Ці публікації з'являються у відповідь на пошуковий запит з назвою компанії. З практичної точки зору, у вашому інтерфейсі My Business з'явиться новий розділ меню. Класична публікація буде видалена через 7 днів, а події закінчаться на відповідну дату.

Google Posum Update [SEO]

22 серпня 2017 року , фільтр близькості поля опоссума відкотився, тому кілька записів Google Maps, прихованих Possum, тепер знову з'явилися. Радість Хокінс, американський місцевий спеціаліст з SEO, виявила цю зміну в Опосумі. Вона називає це Google Hawk, тому що, оскільки яструб (Hawk) переслідує опосума, то оновлення повернулося в останній версії. Ми вважаємо за краще використовувати Google Possum 2.0.

Нове відстеження переходів Google [SEA]

У вересні 2017 року компанія Google оголосила про розгортання нової функції відстеження конверсій, яка б захопила конверсії, які могли б уникнути використання AdWords. Це нове відстеження фактично було розроблено у відповідь на власну реалізацію Apple Intelligent Tracking Prevention, яка перешкоджала запуску файлів cookie третіх сторін через 24 години. Перетворення, здійснені користувачем Apple після 24 годин, таким чином, вийшли з AdWords, оскільки файли cookie зберігалися в домені Google, а не на сайті рекламодавця. Компанія Google оновила відстеження конверсій, розробивши новий файл cookie Google Analytics, щоб отримати дані про кліки, які потім зберігаються безпосередньо на сайті рекламодавця.

Фіксований запис Google [SEO]

27 червня 2017 року , після тривалої процедури, Європейська Комісія вирішила накласти штраф у розмірі 2,4 млрд. Євро, якщо компанія Google не змінила свою практику зловживання своїм домінуючим становищем у сфері порівняння цін. Кінцевий термін, встановлений Комісією, був 28 вересня, день публікації цього бюлетеня.

Google зараз перевіряє свій мобільний індекс [SEO]

Введення Індексу мобільного зв'язку було розпочато у жовтні 2017 року . Перші тести мобільного Першого індексу видно в ЗППП і можуть бути розпізнані за появою тега заголовка і мета опису в мобільному форматі для виділених мобільних сайтів (виключаючи мобільні теги довжиною більше 70 символів на мобільних пристроях або 65 на робочому столі)

Google дозволить "паралельне відстеження" на URL-адресах Adwords [SEA]

Поточне відстеження URL-адрес може помітно уповільнити відображення сторінки, оскільки воно відбувається послідовно. Однак, коли використовується паралельне відстеження, негайно відображається цільова сторінка! На практиці завантаження сторінок відбувається як звичайно, а процеси відстеження продовжуються паралельно у фоновому режимі. Цей новий підхід значно покращує досвід користувачів і сприйнятливу продуктивність: досягнутий прибуток може досягати декількох сотень мілісекунд. Хоча Google не надав конкретну дату, в принципі, опція "паралельне відстеження" повинна бути доступною в облікових записах Adwords до кінця 2017 року. Після цього це стане стандартним параметром на початку 2018 року .

Ajax: може незабаром більше не використовувати Escape_Fragment [SEO]

Оскільки в Google Hangout від 20 жовтня 2017 року аналітик Webmaster Trends Джон Мюллер, великий пророк Google, натякнув, що, хоча фрагмент escape_fragment більше не рекомендується, але все ще виконується роботами, це скоро не буде.

На Картах Google тепер є об'єкт порівняння готелів [SEO]

У результатах пошуку Google локальні пошукові запити тепер генерують "локальний пакет", взятий з Карт Google, який містить карту з трьома місцевими результатами, які самі відображаються на карті. Далі йдуть природні результати. Для завдання пошуку готелів цей інтерфейс вже багатий на фотографії та особливості наявних закладів (Wi-Fi, кількість зірок, ціна тощо). Але Google ніколи не спить і ще один збагатив цей інструмент у жовтні 2017 року : ціни на кімнати тепер відображаються безпосередньо на карті.

Оголошення з рекламних покупок [SEA]

Об'яви про рекламні магазини є новим рекламним форматом, який став доступним у листопаді 2017 року . Оголошення мають форму каруселі продуктів, які з'являються у відповідь на загальні запити, що передбачають намір придбати товар - наприклад, "рюкзак" або "меблі". Цей формат доступний лише через новий інтерфейс Adwords.

Нова консоль пошуку, яку тепер перевіряють деякі користувачі [SEO]

Нові функції консолі пошуку Google були протестовані деякими користувачами з листопада 2017 року. Серед нововведень є нова функція звіту з аналітики пошуку, яка показує список URL-адрес, індексованих Google, і містить дуже детальну інформацію про статус індексування URL-адрес

2017 рік був багатим на пошук. Потужні нові тенденції вже очікуються до 2018 року за рахунок розгортання Індексу мобільного зв'язку та зростання голосових і семантичних пошуків.

Залишайтеся з нами в 2018 році!

Андреа Брайан / @Seotastique

Aurora Rivera / @AuroraRiveraSa

Adwords: Точна відповідність точно стає приблизною?
IRC (Internet Relay Chat)