Основи позиціонування: біло-чорна SEO - основні відмінності

 1. Позиціонування - що це таке
 2. Індекс - рейтинг Google
 3. Білий капелюх SEO
 4. Методи етичного позиціонування включають:
 5. Чи можна позбутися від заборони
 6. За що сайт може бути покараний
 7. Що слід уникати, оптимізуючи сторінку
 8. Як вибрати компанію для оптимізації SEO
 9. Попросіть ефективного SEO для вашого сайту

Серед методів і методів позиціонування і діяльності  SEO  ми можемо розрізнити ті, які відповідають правилам Google ( білий шапка SEO ) і ті, які визначені як не дозволені (чорні капелюхи SEO)
Серед методів і методів позиціонування і діяльності SEO ми можемо розрізнити ті, які відповідають правилам Google ( білий шапка SEO ) і ті, які визначені як не дозволені (чорні капелюхи SEO).

Кожна компанія, яка пропонує послуги, пов'язані з позиціонуванням, безсумнівно, знає ці методики, але не кожен, хто замовляє розташування свого сайту, знає про них, і
гра йде багато, тому що в найгіршому випадку позиційна сторінка може бути вилучена з індексу Google.
Так здається в експлуатацію позиціонування Ви повинні бути знайомі з найважливішими методами позиціонування, на всякий випадок.
Але давайте почнемо з основ.

Позиціонування - що це таке

Позиціонування - це діяльність, спрямована на підвищення позиції веб-сайту в результатах пошуку для конкретного запиту - так званого ключова фраза. Фраза може складатися з одного слова - ключового слова або багатьох слів.

Оскільки більшість інтернет-трафіку починає свій шлях на Google, кожен, хто хоче скористатися Інтернетом, повинен зробити все для того, щоб його сайт був максимально високим у результатах, бажано серед перших 10 сторінок, тобто TOP10.
Після зміни алгоритмів Google за останні роки отримати високі позиції не так просто, як це було раніше. Пошукова система стала більш вимогливою та менш сприйнятливою до попередніх трюків.
Сьогодні недостатньо мати сторінку з усіма ключовими словами, де вона буде йти. Також не вистачає посилань з небажаних сторінок на Wordpress з автоматично згенерованим контентом або з каталогів, на які ніхто не дивиться.

Індекс - рейтинг Google

Індекс - це інший список сторінок, які відображаються в пошуковій системі для даного запиту . Список усіх сторінок створює рейтинг.
При створенні рейтингу Google враховує багато факторів, які є частиною дуже складного, постійно розвивається алгоритму.
Ніхто не знає, що це за ці фактори, і що вони важать, тому що це найбільша таємниця Google.

Офіційно відомо, що Google хоче бути максимально об'єктивним при побудові індексу, і ніхто і ніщо не може безпосередньо впливати на позицію даної сторінки - не можна, наприклад, купити кращу позицію.

Багато фахівців Google постійно працюють над алгоритмом індексування, додаючи один і виключаючи інші фактори, які, наприклад, стали способом зловживань позиціонерами для штучного підняття позиції сторінок.
Таким чином , виключені, наприклад, ключові слова Meta , які не впливають на позицію сторінки в рейтингу , які були ще дуже важливими і які часто зловживали кілька років тому.

Майте на увазі, що Google публікує офіційні рекомендації для веб-майстрів з яких можна дізнатися основну інформацію про те, що трюки не повинні використовуватися і що шукати.

Білий капелюх SEO

Білий капелюх SEO - це позиціонування сторінки відповідно до керівних принципів Google, керуючись прийнятими правилами.
Вона базується на таких заходах, які зроблять цей сайт, крім привабливості для користувачів Інтернету, також привабливим для роботів у пошукових системах.
Важливою особливістю позиціонування на основі етики є те, що вона безумовно виключає використання спамерських методів і підкреслює зацікавленість потенційних користувачів Інтернету в їхньому змісті.

Добре підготовлений сайт має можливість зайняти високу позицію в пошуковій системі завдяки тому, що люди, зацікавлені в його змісті, будуть рекомендувати один одному і позитивно оцінювати сайт. Отже, можна сказати, що бела капелюх seo - це професія, яка приносить стабільні результати в довгостроковій перспективі.

Методи етичного позиціонування включають:
 • технічна оптимізація коду сайту з точки зору, наприклад, швидкості завантаження сторінки, вмісту кешування
 • оптимізація контенту з точки зору використання заголовків H та представлення контенту способом, корисним для користувачів
 • уникаючи елементів Flash і обмежуючи об'єкти сценарію Java
 • оптимізація структури та URL-посилань

Чорний капелюх SEO

Black Hat SEO - цей термін визначається як заборонені і неприйнятні методи позиціонування веб-сайтів в Інтернеті.
Black Hat SEO - це погана практика позиціонування, яка може відповідати певному припущенню штрафного фільтра і навіть виключенню з індексу пошукової системи. Налаштування фільтра - це відносно м'яке покарання за використання SEO капелюха і включає зменшення позиції сайту в результатах позиціонування на певній фразі або домені для конкретних ключових слів.

Фільтр видаляється та завантажується автоматично, і причина його використання часто надто швидко набирає посилання та порушує правила Google Webmaster.

Більш суворим покаранням за неетичні методи позиціонування є виключення з індексу пошукової системи.
В основному це явище називається забороною, що призводить до видалення сторінки в результатах пошуку для введеного запиту або повністю. Додатковими наслідками заборони сторінок є відсутність індексованих підсторінок та результатів щодо запиту стану домену, а також відсутність рейтингу сторінки.

Чи можна позбутися від заборони

Теоретично це можливо. Причину, яка вплинула на застосування покарання, слід усунути. Згодом необхідно подати заявку, щоб переглянути заявку та повернути сторінку до індексу. Проте, усунення заборони може бути дуже трудомістким і складним.

За що сайт може бути покараний

Серед методів, пов'язаних з чорним SEO, найбільш важливими є маскування та незаконні дії, пов'язані з ключовими словами:

 • cloaking - полягає у поданні різного змісту веб-сайту пошуковій системі та на різних сайтах. Якщо виявлено шахрайство, вказана сторінка може бути видалена назавжди з індексу пошукової системи. Можна виділити основні типи маскування: маскування агента IP, маскування P та агента користувача, маскування агента користувача, маскування сеансів, маскування рефералів, маскування JavaScript, зашифроване маскування, перенаправлення спалахом.

 • спам є широким терміном, який ми будемо розвивати далі в наступних статтях. Одним з основних методів є надмірне накопичення конкретних ключових слів або прихованих ключових слів (наприклад, застосування фону в тому ж кольорі, що й розміщений вміст), а також введення ключових слів, не пов'язаних із вмістом сторінки.

Що слід уникати, оптимізуючи сторінку

 • Приховати посилання

 • Cloakingu

 • Ідентичний вміст у кількох підсторінках (дубльований вміст)

 • Публікація вмісту заборонена законом

 • Недбале копіювання та вставлення тексту з інших веб-сайтів

 • Уникнення створення веб-сайтів повністю на основі технології Flash. Анімації слід розміщувати тільки там, де це необхідно

 • Покращити сторінку за допомогою конкретних ключових слів. Тексти повинні бути цікавими і написаними на привабливій мові - для людей, а не для роботів

Позиціонування має бути побічним ефектом контенту, який буде використовуватися в основному користувачами Інтернету - контент повинен бути розділений на різні підсторінки, вони повинні бути взаємопов'язаними.

Як вибрати компанію для оптимізації SEO

Перш за все, зверніть увагу на використовувані ним методи оптимізації. Не без особливого значення також буде веб-сайт компаній, що пропонують допомогу у позиціонуванні - чи виглядає він професійно, розбірливо, дотримується мережевих стандартів і правильно функціонує, чи можна побачити численні помилки і недоліки.
Також будуть корисними думки клієнтів інших компаній про послуги, які він пропонує. Посилання та коментарі можуть багато сказати про компанію, яка надає послуги в інтернет-індустрії.

Існує багато факторів, які впливають на оптимізацію та позиціонування веб-сайту - від тих, на які ми можемо впливати (наприклад, внутрішнє створення веб-сайту) до тих, які не залежать від нас (включаючи діяльність, що стосується діяльності з конкуренції).
Однак варто пам'ятати, що варто дотримуватися правил етичного позиціонування - біла шапка SEO, оскільки спроба обдурити Google, швидше за все, закінчиться викидом сторінки з пошукової системи, це лише питання часу, і нещодавно багато людей вже дізналися про це після введення оновлення алгоритмів Panda і Penguin ,

Ми впливаємо на багато факторів і варто їх використовувати на нашу користь. До питань, що залежать від нас і які впливають на результати пошуку, ми, звичайно, включаємо: вміст, розміщений на сайті, посилання на сайт, кількість і спосіб представлення ключових слів, як довго домен вже функціонує і як його називають. Не без значення буде хостинг, сервер IP або структура сайту.


Попросіть ефективного SEO для вашого сайту


відправити запит

IRC (Internet Relay Chat)