Перший крок до позиціонування. Все, що ви повинні знати про SEO

  1. Чому SEO?
  2. Ключові фрази
  3. Вимірювальні ефекти
  4. Рука на пульсі: альгортими

Позиціонування є невід'ємним елементом маркетингу в онлайн пошукових системах. На його ефективність впливають багато факторів: від елементів рейтингу Google до правильної роботи позиціонера.

На його ефективність впливають багато факторів: від елементів рейтингу Google до правильної роботи позиціонера

Все більша кількість поляків користуються Інтернетом. Як показує звіт компанії We Are Social та Hootsuit за 2017 рік, кількість користувачів Інтернету в Польщі в січні 2017 року становила 27,92 млн. (72% поляків). Цілих 82% вони використовують глобальну мережу щодня, і 13 відсотків. принаймні раз на тиждень. Ці дані підтверджують розрахунки Gemius і PBI, згідно з якими в квітні кількість користувачів Інтернету в нашій країні становила 27,8 мільйона.

Google.pl, як і в попередні місяці, був лідером в категорії найпопулярніших доменів. Понад 95% пошукової системи в цей час використовували цю пошукову систему. для всіх користувачів мережі, а кількість переглядів сторінок склала майже 7,275 мільярда.

Чому SEO?

За даними IAB Польщі, 76% Користувачі Інтернету отримують інформацію на основі результатів Google, і в той же час 81%. користувачі пошукової системи зупиняються лише на першій сторінці рейтингу. Цей, як правило, містить 10 найменувань, і варто боротися за присутність у топ-10 у категорії позиційних ключових фраз. У той же час, мета оптимізації полягає не тільки в тому, щоб забезпечити позицію веб-сайту з високою оцінкою в рейтингу Google.

Позиціонування також включає досягнення потенційних клієнтів з певною інформацією, яка приверне їхню увагу та ініціює бажану дію. Це не завжди буде натисненням кнопки "купити", але, наприклад, підписавшись на інформаційний бюлетень або взявши участь у конкурсі. Позиціонування також сприяє підвищенню обізнаності бренду та його позитивного іміджу.

Ключові фрази

Ключові фрази - це слова, які описують продукти або послуги, які найкраще відповідають тому, що ви хочете рекламувати. Їх правильний вибір визначає успіх процесу оптимізації всієї сторінки. Першим кроком до їх вибору має стати детальний аналіз нашого сайту та представленої пропозиції. Це важливо, тому що ключові фрази мають бути тісно пов'язані не тільки з бізнесом, але і з його досяжністю. Існує п'ять типів ключових фраз:

  • загальний: вони визначають категорію послуг або продуктів у широкому розумінні, наприклад, у ресторанах. Вони часто шукаються, а отже, складні і дорогі в позиціонуванні;
  • забезпечення: опишіть більш точно запит, введений у пошукову систему, наприклад, ресторани, польську кухню, Вроцлав;
  • довгий хвіст, тобто "Хвостовий борг": багатослівні фрази, які визначають більш точну інформацію: наприклад, традиційний ресторан з польською кухнею, Старе місто, Вроцлав;
  • регіональні ключові слова: вкажіть місце розташування певної компанії, наприклад, ресторан польської кухні, ul. Nowowiejska, Вроцлав;
  • фрази брендів: частіше за інших вони генерують високоякісний трафік, оскільки пошукові системи вводяться користувачами, які, як правило, володіють знаннями про певний продукт або послугу (постійні клієнти, люди на команді або орієнтовані в даній галузі); грунтуючись на наведеному вище прикладі, це може бути, наприклад, назва конкретної страви, інгредієнти для неї.

При виборі фраз слід пам'ятати, які слова найчастіше вибиратимуть користувачі Інтернету для пошуку продукту або послуги з нашої пропозиції. Складаючи список, слід також розглянути можливі комбінації слів. Це гарна ідея, щоб підготувати якомога більше варіантів за допомогою основних, загальних слів. Ми враховуємо як форми однини, так і множини, абревіатури, синоніми і навіть слова з помилками літер. Чому не варто зосередитися на найпопулярніших фразах, таких як ресторан? Оскільки ми маємо справу з найбільшою конкуренцією тут і без великого бюджету, ми не зможемо боротися з величезною кількістю сторінок, індексованих конкуруючими компаніями.

Вимірювальні ефекти

Після проведення заходів необхідно знати досягнутий ефект. У цій мережі є багато корисних інструментів. Найбільш популярним з них і не менш важливим - безкоштовним є Google Analytics. Завдяки GA ми можемо отримати детальну інформацію про відвідування розміщеного сайту безкоштовно. Щоб отримати доступ до них, просто зареєструйтеся на веб-сайті програми http://www.google.pl/analytics/ надавши деякі основні дані про веб-сайт.

Потім програма генерує код відстеження, який, вставивши його на сайт, дозволить Google перевірити отриманий трафік. Після декількох годин очікування ми отримаємо доступ до перших результатів. На додаток до інструменту Google, є багато інших доступних, таких як Moz Rank Trakcer, Positionly або SERPlab. Вони дозволяють вивчити видимість веб-сайту та ефект від оптимізації. Вони також дуже інтуїтивні і прості у використанні.

Рука на пульсі: альгортими

Пінгвін, Панда, Сова, Фантом або Фред. Це назва значних алгоритмів Google, чиї оновлення можуть ускладнити оптимізацію позиціонера. Як нагадує Войцех Холекса з компанії інтерн , спеціалізуючись, серед інших у сторінках позиціонування: - Щорічно гігант з Силіконової Долини кілька разів оновлює алгоритми. За кількома винятками зміни не оприлюднюються. У той же час, оновлення стосується не тільки способу представлення списку з результатами пошуку, але, перш за все, зміни масштабу та ваги окремих елементів, що впливають на форму ранжування. У результаті вони впливають на позиції, досягнуті окремими веб-сайтами в результатах пошуку, - додає Войцех Холекса.

Як зазначає експерт, на початку лютого цього року спостерігалися великі коливання позицій веб-сайтів у пошукових системах. Вони пов'язувалися в свою чергу з оновленням алгоритму Google, який стосувався зовнішніх посилань, що ведуть до веб-сайтів, і п'ятого оновлення алгоритму під назвою "Phantom", що відповідає, серед інших для показника якості веб-сайтів для мобільних пристроїв (наприклад, зниження видимості відповідних веб-сайтів для нав'язливих оголошень).

Вже через місяць, на початку березня, відбулися значні падіння у випадку сайтів з великим вмістом рекламного контенту AdSense (Google відповідає за відображення текстових оголошень, банерів і відеооб'яв), які мали низьку цінність, і тому мають низьку релевантність для користувачів. Багато партій зафіксували зниження органічного трафіку на кілька десятків відсотків. У травні Google представив ще одне серйозне оновлення, цього разу як частина проекту "Сова". Вона внесла зміни, спрямовані на ослаблення позицій ранжування сайтів, що містять неправдивий, вульгарний або образливий зміст.

Позиціонування не повинно бути складним, що не означає, що він не вимагає відповідної, зазвичай трудомісткої підготовки. Остаточний успіх, який збільшує видимість сайту в результатах пошуку, визначає ряд заходів: від аудиту сайту, який покаже області для поліпшення і вибору відповідних фраз і ключових слів, через самого позиціонування, для вимірювання кінцевих ефектів і виведення. З цієї причини багато компаній обирають SEO аутсорсинг. Однак навіть тоді знання інструментів моніторингу дозволить нам краще зрозуміти ефективність діяльності, за яку ми платимо.

Варто також пам'ятати, що Інтернет просто затоплений дешевими пропозиціями позиціонування, автори яких обіцяють великі результати кампанії з мінімальними фінансовими витратами. Це ще один фактор, який спонукає вас взяти час, щоб ознайомитися з механізмами, які регулюють позиціонування.

-

Стаття створена у співпраці з брендом інтерн ,

Чому SEO?
Чому SEO?
Чому не варто зосередитися на найпопулярніших фразах, таких як ресторан?
IRC (Internet Relay Chat)