Пояснення SEM, SEO, SEA і SMO

  1. SEM, пошуковий маркетинг
  2. SEO, пошукова оптимізація
  3. SEA, реклама в пошукових системах
  4. SMO, оптимізація соціальних медіа
  5. SEO, SEA, SMO: що ви повинні використовувати?

Терміни SEM, SEO, SEA і SMO - це інструменти, які дозволять вашому бізнесу отримати видимість в пошукових системах і соціальних мережах. Це важливі концепції для вашого інтернет-маркетингу і повинні бути частиною вашої стратегії. Пояснення SEM, SEO, SEA і SMO повністю зрозуміти.

SEM, пошуковий маркетинг

Перекладена на французьку мову за допомогою пошукового маркетингу , SEM збирає всі методи, які спрямовані на підвищення видимості та популярності вашої компанії в пошукових системах. Цю видимість можна придбати за допомогою оптимізації або реклами . Оптимізація здійснюється за допомогою SEO та реклами через SEA.

SEO, пошукова оптимізація

На французькій мові: оптимізація для пошукових систем . SEO також називається природні посилання , SEO може бути зроблено за допомогою ключових слів, відповідного контенту, хорошого кодування, вхідних посилань, ... SEO є вільним сам по собі, пошукові системи не стягують плату за SEO. Тим не менш, вам може знадобитися найняти провайдера з знаннями, які допоможуть вам розпочати роботу. Настроювання стратегії SEO потребує часу, ви повинні бути терплячими та наполегливими, щоб побачити її наслідки, особливо якщо ваші ключові слова дуже конкурентоспроможні. Для більш швидких результатів використовуйте SEA.

SEA, реклама в пошукових системах

Перекладений на рекламу в пошукових системах , SEA є другим прийомом для проведення маркетингових пошукових систем. За допомогою SEA вона купує рекламний простір у пошукових системах, наприклад, у Google AdWords. Це дуже швидкий метод позиціонування вашого сайту, особливо якщо у вас багато конкурентів з тими ж ключовими словами, як і ви. Перевага реклами в пошукових системах, порівняно з рекламою за межами Інтернету, полягає в тому, що ви точно знаєте вплив ваших дій.

Ось приклад сторінки результатів пошуку в Google. Пошук за ключовими словами дає два види результатів: ті, що випливають з SEO, і ті, що отримані з SEA.

Пошук за ключовими словами дає два види результатів: ті, що випливають з SEO, і ті, що отримані з SEA

SMO, оптимізація соціальних медіа

SMO перекладається французькою мовою шляхом оптимізації соціальними мережами та спільнотами, її ще називають соціальними посиланнями. Цей метод допомагає підвищити видимість вашого бізнесу через соціальні медіа (блоги, facebook , Linkedin, Google+, Youtube, Linkedin, ...). Мова йде про створення взаємодій у соціальних мережах і між веб-сайтом і соціальними мережами. SMO можна використовувати для рекламних кампаній. Це так Starbucks, який виключно використовує соціальні медіа для реклами ,

Наприклад, можна створювати взаємодії з соціальними мережами, використовуючи кнопки спільного доступу, кнопки присутності, інтеграцію Facebook, подібного вікна, потік Tweets. У соціальних мережах, де ви знаходитесь, не забудьте вказати адресу вашого інтернет-сайту, а також інформацію про вашу діяльність.

Нижче наведено приклад впровадження SMO на практиці з використанням кнопок спільного доступу для різних соціальних мереж, вбудованих нижче тексту на сайті.

На зображенні нижче наведений приклад інтеграції на сайті дроту Tweet:

SMO може бути досить складним, залежно від кількості соціальних мереж, які ви використовуєте. У будь-якому випадку доцільно створити стратегію SMO.

SEO, SEA, SMO: що ви повинні використовувати?

В ідеалі, ви повинні використовувати їх усіх! SEO є потужним інструментом для постійного використання, щоб тримати вас у верхній частині результатів пошуку. Акції СЕА, які використовуються вчасно, дозволяють підвищити вашу видимість. Додайте до цього хорошу стратегію SMO, яка дозволить вам бути видимими і через соціальні медіа.

Який ваш досвід роботи з SEO, SEA і SMO?

SEO, SEA, SMO: що ви повинні використовувати?
Який ваш досвід роботи з SEO, SEA і SMO?
IRC (Internet Relay Chat)