Пошукова оптимізація для МСП - 13 порад по SEO

 1. Що означає SEO? Визначення
 2. 13 найбільш корисних порад SEO
 3. SEO Підказка 1) A і O: Високоякісний контент
 4. SEO Порада 2) Створення бази через цільові сторінки та ключові слова
 5. SEO Рада 3) Структура веб-сайту: Посилання та ясність
 6. SEO Поради 4) Назва і мета опис
 7. SEO Підказка 5) Кредитна ставка
 8. SEO tip 6) Тривалість перебування та відсоток відмов
 9. SEO tips 7) Покажіть свою власну актуальність з зворотними посиланнями та соціальними сигналами
 10. SEO tip 8) Надійність сайту
 11. SEO Поради 9) Швидкість і мобільних пристроїв
 12. SEO-Порада 10) Актуальність перемагає
 13. SEO Поради 11) Google любить мультимедіа
 14. SEO tips 12) Домен сам також грає роль
 15. SEO Підказка 13) Помилка 404 - Не знайдено

У цій статті я хотів би показати вам визначення SEO, що ховається за терміном пошукової оптимізації. Далі ми розглянемо ключові фактори, які ви вважаєте, що ви можете оцінити в пошукових системах, і допоможе вам поліпшити свою позицію в результатах Google. Якщо ви новачок у цій галузі, і ви спочатку хочете зосередитися на основах пошукової оптимізації, ви повинні поглянути на наш експертний інтерв'ю SEO " SEO для початківців "кинути".

Що означає SEO? Визначення

Пошукова оптимізація перекладається на пошукову оптимізацію і скорочується до SEO. SEO є поруч з цим Реклама в пошуковій системі (SEA) Ядро Маркетинг пошукової системи (SEM) і має на меті бути переліченими якнайвище в органічному пошуку. Органічний або природний пошук стосується результатів пошуку, за які ви не платите. Так що це все про створення свого сайту, так що Google сортує його, наскільки це можливо.

13 найбільш корисних порад SEO

Кілька років тому алгоритми пошуку Google все ще можна обдурити сліпим каскадом відповідних ключових слів. Сьогодні Google використовує набагато складніші фактори ранжирування, щоб представити найдоречніших результатів пошуковій системі. Є безліч сторінок по темі в Інтернеті, деякі з яких дуже великі і мають справу з багатьма різними факторами. Ми хотіли б дати вам огляд того, що ми вважаємо найважливішими аспектами пошукової оптимізації. У більшості випадків це цілком достатньо для раціоналізації власних ключових слів. Як приклад, я часто використовую фіктивне дизайнерське агентство "360 | Kreativ | Design" з Гамбурга, щоб зробити представлені поради SEO ще більш зрозумілими.

SEO Підказка 1) A і O: Високоякісний контент

Перш за все, Google оцінює вміст вашого веб-сайту та класифікує якість та корисність наданої інформації. Грунтуючись на досвіді, Google віддає перевагу більш тривалому вмісту, оскільки кількість слів є відповідним показником, де тему було детально вивчено. Проте довгі тексти автоматично не означають хорошого рейтингу. Алгоритми пошуку Google зараз настільки складні, що вони помічають, коли повідомлення містить багато непотрібного вмісту, що штучно розширює обсяг тексту. Іноді дуже вражає: Google воліє, наприклад, пошуковий термін "переклад іспанською німецькою" класична сторінка перекладу в порівнянні з непотрібною довгою статтею. Якість в кінцевому підсумку посідає за кількістю.

Google намагається наслідувати навички читання людини і перевіряє, як швидко відвідувач знаходить свій шлях і знаходить інформацію, яка важлива для нього чи її. Таким чином, метою будь-якого веб-сайту повинно бути зрозуміти і добре структуровану для читача людину, щоб користувачі могли швидко і інтуїтивно переміщатися.

Таким чином, якість вашого контенту є своєрідною базовою вимогою для всіх інших SEO заходів. Google взагалі розглядає лише високоякісний і читабельний вміст. Скажімо, якщо жоден з ваших вмістів не читається або не цікавий користувачам, ваш сайт не буде добре оцінений.

SEO Порада 2) Створення бази через цільові сторінки та ключові слова

Цільові сторінки - це сторінки вашого домену, до яких ви хотіли б пересилати потенційних клієнтів за певних умов пошуку. Наприклад, пошук Google для "360 Creative Design" покаже посилання на домашню сторінку домашньої сторінки в перших результатах. Щоб бути переліченими на високому рівні в Google, відповідні ключові слова повинні з'являтися кілька разів на цільовій сторінці. У цьому прикладі "360 Creative Design", "Design Agency" і "Hamburg" є відповідними ключовими словами.

Загалом, ви можете і повинні використовувати різні ключові слова для різних цільових сторінок. Наприклад, якщо агентство з дизайну 360 | Creative | Design має в своєму сервісі пропозицію логотипу, ви також хотіли б знайти його під пошуковими термінами "Design Logo Hamburg". З цією метою відповідні цільові сторінки, на яких агентство представляє свою компетентність у розробці логотипів, також повинні включати ці ключові слова. На цьому етапі важливо, щоб цільові сторінки не скасовували один одного: для різних цільових сторінок слід використовувати різні ключові слова.

Кілька років тому ключові слова були ще більш важливими, ніж вони є сьогодні, тому що повторне повторення ключового слова було достатньо для ранжирування набагато далі. Сьогодні компанія Google приділяє особливу увагу відповідним темам і контексту, тому важливо також включити ключові слова, пов'язані з темою.

З Планувальник ключових слів До речі, Google AdWords дозволяє шукати обсяг пошуку та конкуренцію за певні ключові слова, таким чином перевіряючи популярність пошукових термінів, які мають відношення до вас.

SEO Рада 3) Структура веб-сайту: Посилання та ясність

Пов'язуючи окремі підсторінки вашої домашньої сторінки, Google визнає, як ви структурували та структурували свій веб-сайт. Чим більше вмісту буде додано з часом, тим більше внутрішніх посилань буде використано. Ці зв'язки між різними підсторінками показують, що невиразно зміст публікується, але всі сторінки тематично є частиною великого цілого.

Особливо, якщо ви запускаєте власний блог, варто поєднати статті разом. З одного боку, вона створює згадану структуру веб-сайту, з іншого боку, вона пропонує вашим відвідувачам додаткову, легкодоступну інформацію і зберігає її на вашій сторінці довше. Що це також стосується вашого рейтингу, я знову повернуся до кінця 5).

SEO Поради 4) Назва і мета опис

У цій статті я хотів би показати вам визначення SEO, що ховається за терміном пошукової оптимізації

І назва, і мета-опис повинні містити відповідні ключові слова і викликати цікавість шукача. Крім того, для більшості цільових сторінок корисно включити в назву та опис свою власну торгову марку.

Привиди вирішують, як довго може опинитися мета-опис, перш ніж його обрізатиме Google. Google оцінює не абсолютну кількість символів, а ширину пікселів всього тексту. Але з мета описом до 150 символів, ви завжди на безпечній стороні. Заголовок може базуватися на приблизно 60 символах. Слід сказати, однак, що можна лише умовно впливати на те, як Google представляє ваші посилання наприкінці. Часто пошукова система дотримується опису, який ви написали. Але іноді Google також використовує будь-яку частину вашого тексту, що містить потрібне ключове слово, яке пошукова система класифікує як більш актуальну на даний момент.

Назва та мета-опис важливі, тому що ви впливаєте на рейтинг за допомогою вбудованих ключових слів. З іншого боку, цікаві звучання назв і мета-описів призводять до більшої кількості кліків - але більше про це в наступному раді.

SEO Підказка 5) Кредитна ставка

Рейтинг кліків (CTR) - це відсоток кліків на показ. Приклад: пошук терміну "дизайн логотипу Гамбурга" здійснюється 100 разів, а наше уявне агентство дизайну наведено на 5-й першій сторінці. Посилання на наше агентство в 100 разів (100 показів). Якщо з цих 100 показів 20 відвідувачів дійсно приземляться на стороні 360 | креативного дизайнерського агентства, це дорівнює CTR 20%. Рейтинг кліків є релевантним фактором ранжування для Google, більш високі ставки винагороджуються. Якщо наше агентство зразків має кращий CTR, ніж той, який розміщений перед ним, це знак Google, що 360 | Creative | Design забезпечує кращий результат для пошукового терміну "Logodesign Hamburg". У середньостроковій перспективі, CTR може вирішити, що обидві установи змінять місця.

SEO tip 6) Тривалість перебування та відсоток відмов

Якщо ви досягли успіху в отриманні пошукача на ваш сайт, це стосується надання йому інформації, яку він шукав. Щоб визначити це, Google розглядає тривалість відвідувань вашого сайту. Якщо користувач натискає на вашу посилання і використовує кнопку "назад" через п'ять секунд (час зупинки) або закриває вікно, Google припускає, що він не знайшов щось підходяще для вас. Тому надайте відвідувачам вашого сайту велику цінність і безліч легких у доступі інформації, щоб зберегти їх на вашій стороні.

Крім того, Google враховує показник відмов, який також називається рейтингом відмов. Це вказує на частку переглядів сторінок, які не роблять інший клік на вашій сторінці. Показник відмов у 100% говорить, що кожен користувач залишає вашу сторінку, не озираючись на інші підсторінки. З цієї причини ви повинні встановити багато внутрішніх посилань і спробувати спрямувати користувачів через вашу сторінку і в кращому випадку привести до "Заклик до дії" (CTA). Це може бути підписка на інформаційний бюлетень, завантаження інформації або, звичайно, покупка.

SEO tips 7) Покажіть свою власну актуальність з зворотними посиланнями та соціальними сигналами

Зворотні посилання (або зворотні посилання) є посиланнями, які ведуть від інших веб-сайтів до однієї з ваших сторінок і належать до так званого OffPage SEO. Це може бути стаття в інтернет-журналі або блог бути там, де вас згадують і пов'язані між собою. Зворотні посилання були одним з найважливіших факторів у рейтингу пошукових систем протягом багатьох років. Google оцінює не тільки кількість посилань, але й якість: зворотні посилання з форумів, наприклад, не зважуються так само, як зворотні посилання з Вікіпедії. Загалом, відгуки від редакційного контенту оцінюються як достовірні та важливі. Якщо джерело, що посилається, також відповідає змісту власної сторінки, це також вважається критерієм якості.

Але не тільки "правильні посилання", але й згадка про назву компанії розглядається Google. Якщо дизайнерське агентство 360 | називається, наприклад, у відомому інтернет-журналі, Google реєструє це і вважає бренд більш актуальним і надійним (так званий "бренд-довіра").

Окрім зворотних посилань, соціальні сигнали стають все більш актуальними. Через Facebook і Ко щодня величезні обсяги поширення даних, які також враховуються Google: Посилання, наприклад, на facebook генерувати багато взаємодій (подібність, акції, коментарі) класифікуються як актуальні і важливі.

SEO tip 8) Надійність сайту

Окрім цінного вмісту, Google також стурбований тим, що веб-сайт є надійним. До них відносяться приваблива і чітка розкладка, певний вік і передусім зворотні посилання з авторитетних джерел. Зв'язки з офіційними органами, університетами тощо мають велике значення в цьому відношенні. На додаток до гарного дизайну і макета, ви можете збільшити серйозність вашої сторінки просто поточним відбитком і розділом "Про нас".

Крім того, сторінки Google дають гірший рейтинг, основний зміст якого затьмарений рекламою або надмірним використанням спливаючих вікон.

SEO Поради 9) Швидкість і мобільних пристроїв

Цей фактор ранжирування часто не враховується: Google враховує, наскільки швидко завантажується ваш веб-сайт і чи підходить він для мобільних пристроїв. Google навіть розробив свій власний інструмент для перевірки: з PageSpeed ​​Insights Ви можете безкоштовно подати власну домашню сторінку на тест швидкості та мобільності. Інструмент вириває, в яких областях ви можете оптимізувати свій сайт.

SEO-Порада 10) Актуальність перемагає

Своєчасність надання інформації на вашому сайті також має відношення до рейтингу Google. Підказка SEO полягає в тому, щоб зберегти ваші цільові сторінки, блоги або інші записи в актуальному стані і періодично переглядати їх.

Якщо ви посіли перше місце в Google для ваших ключових слів, ви, звичайно, можете відкласти оновлення. Але як тільки ви зрозумієте, що ваша сторінка ковзає в рейтингу, цей крок може бути варто. Наш досвід також показує, що перегляд та підвищення якості існуючого вмісту часто дає більше переваг, ніж створення абсолютно нового вмісту.

SEO Поради 11) Google любить мультимедіа

Google надає перевагу вмісту, який містить зображення, відео та ін.

Google надає перевагу вмісту, який містить зображення, відео та ін

Так, наприклад, доступ до зображень ваших продуктів і логотипу вашої марки. Це сигналізує Google, що ваш вміст різноманітний і надає відвідувачу широкий спектр інформації. Переконайтеся, що файли зображень не надто великі, інакше страждає швидкість вашого сайту. У нашому блог Статті Наприклад, ми обмежуємо зображення назви до ширини до 900 пікселів, а всі інші - до 600 пікселів.

SEO tips 12) Домен сам також грає роль

Загалом: Google віддає перевагу більш старим доменам, які вже відомі і характеризуються надійним і численним змістом. Тому одна сторінка має регулярно і довгостроково будуватися з новим змістом і підсторінками. Для Google це є ознакою того, що сайт добре підтримується, і вирішуються актуальні питання. Таким чином, Google також враховує підтримку веб-сайту з плином часу. Наприклад, якщо ви хочете ввести домен, який не використовувався протягом двох років, буде важко раціоналізувати в Google. Використовуйте лише старі домени, якщо вони регулярно підтримувалися раніше. Виключенням для цього є старі домени, де нічого не було оновлено протягом тривалого часу, але вони все ще пропонують відповідний (хоча і старий) вміст і, наприклад, якісні зворотні посилання. Ці домени будуть легше на Google, ніж нова сторінка, оскільки Google вже знає старий домен і знає, що він фактично забезпечує хороший вміст.

Також корисно включити до URL-адреси ключові слова, такі як назва компанії чи продукт. Хороша URL-адреса цільової сторінки для дизайну логотипу нашого прикладу може бути: www.360kreativdesign.de/logodesign

SEO Підказка 13) Помилка 404 - Не знайдено

Ваш домен і всі внутрішні посилання повинні бути постійно доступними. Якщо одна з ваших сторінок нічого не призводить протягом декількох днів, рейтинг погіршиться. З цієї сторінки стає ще важче повернутися до хорошої позиції списку, тому що Google зберігає такі інциденти.

Я сподіваюся, що ви можете зробити кілька корисних висновків для пошукової оптимізації вашого сайту з цих 13 порад SEO. Звичайно, існує багато інших факторів, які відіграють певну роль у рейтингу Google і не були розглянуті в цій статті. Однак ми вважаємо, що ці фактори враховують найважливіші аспекти. Особливо, якщо ви не хочете витрачати багато грошей на відповідне агентство, ви можете використовувати ці заходи для самостійного проведення успішної пошукової оптимізації.

До речі, на додаток до пошукової оптимізації, ми також присвятили себе всебічній темі пошукового маркетингу (SEM) і реклами пошукових систем (SEA):

До речі, на додаток до пошукової оптимізації, ми також присвятили себе всебічній темі пошукового маркетингу (SEM) і реклами пошукових систем (SEA):

У випадку, якщо ви спочатку хочете присвятити себе основам пошукової оптимізації, ви повинні поглянути на наш експертний інтерв'ю SEO " SEO для початківців "кинути".

Зацікавлені в інших цікавих статтях? У нашій серії на цю тему Інтернет-маркетинг до цього часу були опубліковані наступні внески:

Частина 1.1: B2B стратегія Facebook - Як розпочати пригода Facebook як МСП?

Частина 1.2: Інтерв'ю експертів: facebook маркетинг для компаній в B2B

Частина 2.1: XING маркетинг для МСП - Як підійти до успішної продуктивності XING?

Частина 2.2: XING інтерв'ю експертів: Створити потенційних клієнтів, виграти клієнтів

Частина 3: B2B маркетингу YouTube - Чи має YouTube сенс для мого бізнесу?

Частина 4: Партнерський маркетинг: Визначення, приклади і Co. з точки зору компанії

Частина 5: SEM, SEO та SEA : Поради та рекомендації для пошукового маркетингу

Частина 5.1: Проста пошукова оптимізація - 13 порад SEO

Частина 5.2: SEO для початківців - Експертне інтерв'ю для пошукової оптимізації 1x1

Частина 5.3: Реклама в пошукових системах (SEA) і Google AdWords - Все, що потрібно знати

Частина 6: Маркетинг вмісту : Pull замість Push - приклади, переваги і стратегія

Частина 7: Так, я хочу: Дозвільний маркетинг , Увімкнення та відмова

Частина 8.1 Інформаційний бюлетень з маркетингу

Частина 8.2: експертне інтерв'ю до ідеальної теми електронної пошти

Частина 9: Рейтинг конверсії | Визначення та оптимізація

Що означає SEO?
Що означає SEO?
Зацікавлені в інших цікавих статтях?
IRC (Internet Relay Chat)