Просування сайтів

 1. Що таке пошукове просування сайту і SEO-оптимізація?
 2. Розкрутка сайту в пошукових системах
 3. Терміни і вартість просування сайту в ТОП
 4. Кейси з просування сайтів
 5. клієнти
 6. Ціна на просування сайту від 9000 грн / міс.
 7. Кваліфікація і досвід
 8. Продвигайте сайт разом з нами!

Просування сайту - це процес, який включає в себе комплекс заходів по внутрішній SEO оптимізації і набір дій, спрямованих на підвищення видимості сайту в пошуковій системі Google. Таким чином, пошукове просування сайтів полягає в систематичному підвищенні якості сторінок і їх релевантності пошуковим запитам цільових користувачів. Також слід зазначити, що розкрутка сайту - це один з найбільш високорентабельних інструментів інтернет-маркетингу і розвитку бізнесу онлайн, зокрема електронної комерції.

Ознайомтеся з нашими кейсами з просування інтернет-магазинів і SEO оптимізації інформаційних сайтів, а також відгуками клієнтів про виконану нами роботу. Вартість просування сайту - від 9000 грн / міс. Надаємо гарантії на результати просування в договорі.

Що таке пошукове просування сайту і SEO-оптимізація?

Дуже важко уявити в наш час бізнес, у якого немає сайту, і сайт, який не потребував би в просуванні! Адже як сказав Білл Гейтс: «Якщо вашого бізнесу немає в інтернеті, значить вас немає в бізнесі»! Тому розкрутка сайту - це один з ключових інструментів інтернет-маркетингу, що дозволяє сайту бути доступним цільової аудиторії з потрібних її запитам. Дійсне, цільове звернення! Так що ж таке розкрутка?

Просування сайту в пошукових системах - це комплекс заходів щодо приведення технічних параметрів сайту до відповідності вимог пошукових систем, внутрішня і зовнішня оптимізація.

Можна виділити просування в топ (орієнтація на підвищення позицій у видачі по певних запитах) і просування по трафіку (збільшення відвідуваності сайту за рахунок переходів по посиланнях, рекламі і т.п.).

Ефективне просування сайту залежить від безлічі факторів. Так, наприклад, існує більше 200 чинників ранжирування сайту в пошуковій системі Google, проводячи роботу по кожному з них можна впливати на результати видачі. Наша компанія при проведенні повного seo-аудиту аналізує їх все, але, на жаль, вплинути на всі фактори неможливо, наприклад, не можна скорегувати вік домену, вказавши замість 5 міс. - 5 років. Проте, серед факторів є основні, працюючи з якими ми можемо досягти помітного успіху!

Розкрутка сайту в пошукових системах

Наші дії по SEO-оптимізації сайту:

 1. Проведення маркетингового дослідження, що включає аналіз кон'юнктури ринку, конкуренції, споживчого ринку, сегментування цільової аудиторії, а також підготовку маркетингової стратегії просування (позиціонування та інше)
 2. Проведення розширеного аудиту сайту, включаючи аналіз швидкості завантаження сайту, який просувається, а також працездатність сервера
 3. Підбір і складання семантичного ядра пул пошукових запитів, за якими сайт буде просуватися в пошукових системах
 4. Технічна настройка сайту (усунення дублів в файлі .htaccess, настройка індексації в robots.txt і настройка валидной карти сайту), настройка сторінки 404-помилки
 5. Аналіз юзабіліті (UI / UX) просувається, SEO-оптимізація структури під пошукові запити і вимоги пошукових систем
 6. Контент-менеджмент: Унікалізація текстів, seo-оптимізація веб-сайту: рерайтинг, написання унікальних мета-тегів, використання ключових запитів в текстах, заголовках H1 і H2, метатегах і тегах для зображень
 7. Оптимізація під соціальні мережі (SMO) розміщення кнопок соцмереж, за допомогою яких відвідувач зможе поділитися цікавим контентом в своїй стрічці новин
 8. Індексація в пошукових системах, аналіз просування сайту з точки зору пошукових роботів Google
 9. Нарощування природної посилальної маси: реєстрація в тематичних довідниках, отримання зворотних посилань з трастових ресурсів
 10. Установка систем аналітика: аналіз трафіку, його структури, а також зняття пошукових позицій
 11. Підготовка рекомендацій для подальшої розкрутки сайту: ведення блогу або стрічки новин для регулярного оновлення матеріалів сайту.

Будьте на увазі скрізь!
Просування в Google-картах

82% споживачів використовують пошукові системи для вибору локальних компаній.

Тому при розкручуванні сайту приділяємо особливу увагу просуванню компанії в Google-картах (Google Local business). Даний інструмент окрім очевидної вигоди у вигляді отримання додаткового трафіку на сайт, також дозволяє задіяти крауд-маркетинг (управління репутацією і робота з відгуками), що надає важливе вплив на прийняття рішення про вибір тієї, чи іншої компанії потенційним клієнтом.

Терміни і вартість просування сайту в ТОП

Вартість просування і розкрутки сайту в Харкові і в Києві залежить від певного комплексу факторів, серед яких: конкурентність в яку просуває тематиці, відправна стан сайту на момент аудиту, обсяги і структура сайту і його юзабіліті, використовувана cms, якість коду, наявність посилань, спаму, розмір семантичного ядра, необхідність копірайтингу / рерайтинга, стан хостингу та інше.

Детально ознайомитись з термінами і цінами просування сайтів Ви можете у відповідному розділі: ціни.

Замовити просування сайту в Харкові і Києві Ви можете по телефону: (057) 751 01 51.

Кейси з просування сайтів

Всього нами виконано більше 300 кампаній по інтернет-маркетингу та просування сайтів, серед яких оптові і роздрібні інтернет-магазини, IT-компанії, виробничі компанії, медичні центри, торгові компанії, підприємства громадського харчування.

ДИВИТИСЯ ВСІ кейс

клієнти

Серед наших клієнтів по розкрутці сайтів і пошукового просування в Україні такі компанії як такі, що свій відділ маркетингу, так і компанії, з якими ми працюємо як аутсорсинговий відділ digital-маркетингу. Більше кейсів Ви можете знайти в розділі портфоліо .

Ціна на просування сайту від 9000 грн / міс.

Вартість розкрутки сайтів залежить від безлічі факторів, серед яких:

 • Тип сайту (просування порталу, сайту-візитки і інтернет-магазину буде відрізняться по передбачуваних обсягів і складу робіт)
 • Технічний стан ресурсу
 • Поточний платіжний профіль
 • Необхідна кількість просуваються категорій і посадочних сторінок
 • Географія просування сайту
 • Рівень конкуренції в ніші і галузева приналежність
 • Цілі і завдання розкрутки сайту (акцент на трафіку і переходи / висновок в ТОП-10 пошукових систем)
 • Обсяг продукту, що просувається семантичного ядра
 • Допоміжні інструменти при просуванні сайту (PR, просування в Google картах, реклама в інтернеті, робота з відгуками - крауд ​​маркетинг)

Таким чином, вартість розкрутки сайту визначається в індивідуальному порядку і грунтується на даних маркетингового дослідження і аудиту сайту.

Реальні результати.
Повернення інвестицій (ROI)
і зростання продажів

При просуванні сайтів орієнтуємося на максимізацію конверсій і повернення вкладених в інтернет-маркетинг засобів

Кваліфікація і досвід

Наш наріжний камінь - маркетинг. Для нас seo, smm - всього лише інструменти для досягнення бізнес цілей клієнта. Сповідуємо концепцію 4P + S і фундаментальний маркетинг.

Маркетингових досліджень було проведено

Досвід просування сайтів і співтовариств

Клієнтів за 4 роки роботи

Продвигайте сайт разом з нами!

 • Персонально виділений під Ваш проект менеджер
 • Особистий кабінет клієнта
 • Маркетингова експертиза сайту
 • Робоча група, в якій досвідчені і сертифіковані фахівці
 • Націленість на отримання реальних результатів в Ваших продажах!
 • Передові методики просування сайтів - без використання посилальних бірж, в т.ч. і власні напрацювання

Що таке пошукове просування сайту і SEO-оптимізація?
Що таке пошукове просування сайту і SEO-оптимізація?
Так що ж таке розкрутка?
IRC (Internet Relay Chat)