Різниця між SEA і SEO

  1. SEO
  2. Мережа факторів
  3. SEO = терпіння
  4. SEA
  5. Сплачуйте відвідувачам
  6. SEA = Відразу видно
  7. Потрібна допомога?
  8. Автор: Simone Buitenhuis - Інтернет-маркетинг

SEO, SEA, оголошення Google, Analytics. Це терміни, які ви більше не можете ігнорувати сьогодні, якщо ваша компанія активна в Інтернеті. Але чи можна ще побачити ліс для дерев? Що означають ці «складні» терміни і для чого вони хороші? У цьому блозі ми пояснюємо різницю між SEO та SEA.

зв'яжіться з нами

SEO

SEO - це абревіатура для пошукової оптимізації, яка також відома в Нідерландах пошукова оптимізація . За допомогою пошукової оптимізації ви намагаєтеся зробити веб-сайт або веб-сторінку (краще) доступною для пошуку в органічних результатах пошуку Google за допомогою різних факторів. Органічні результати пошуку - це вільні, природні результати, які відображаються на основі шуканого слова або комбінації слів. Ці результати знаходяться в середині сторінки і відображаються під рекламою (SEA). Але більше про ці оголошення пізніше.

Мережа факторів

Як зазначено, оцінка веб-сайту або веб-сторінки залежить від десятків факторів. Google не розпізнає ці фактори і ніколи не робить жодних заяв з цього приводу. Звичайно, ці чинники стають зрозумілішими і зрозумілішими протягом багатьох років, оскільки вони просто випробовуються користувачами. Звичайно, важливо, щоб веб-сторінка містила релевантний вміст, який відповідає ключовому слову, на якому ви бажаєте знайти його. Google має добре оцінювати сторінку, але текст також повинен бути читаним для ваших відвідувачів. Крім того, важливо, щоб ви посилалися на свою веб-сторінку з інших (зовнішніх) цінних веб-сторінок. Це також називається створенням посилань. Також технічні фактори, такі як Структура сайту У мові програмування впливають на результати в пошуковій системі. Занадто багато кодів у верхній частині сторінки забезпечують зменшення видимості, оскільки Google читає веб-сайти зверху вниз. Тому завжди переконайтеся, що ключові слова де ви хочете бути знайденими, будьте у верхній частині і з'являйтеся далі в тексті.

SEO = терпіння

При застосуванні SEO, добре розуміти, що роботам Google може знадобитися кілька тижнів або місяців для пошуку ваших веб-сторінок. Після того, як Google знайде сторінку, її називають "індексованою" на професійній мові. Тоді корисно продовжувати оптимізувати сторінку, наприклад, додаючи інші посилання та зберігаючи інформацію на сторінці. Google любить це. Ви хочете проаналізувати відвідувачів вашого сайту? Це дуже добре можливо з інструментом Google Analytics , в якому можна прочитати всю статистику про ваш сайт.

SEA

Замість оптимізації в SEO, ви йдете в SEA рекламувати або реклами в пошукових системах. За допомогою SEA ви рекламуєте в результатах пошуку Google, які знаходяться у верхній і нижній частині сторінки. З результатом пошуку відображається максимум чотири оголошення у верхній частині та чотири оголошення в нижній частині сторінки. Це також може знову змінити Google, оскільки в минулому було три рази, і вони також знаходилися в правій частині сторінки. Ви можете розпізнати оголошення за маленьким зеленим символом з "Adv."

Сплачуйте відвідувачам

Різниця з SEO полягає в тому, що існують витрати, пов'язані з використанням SEA. Ви розміщуєте оголошення в Google, а витрати на рекламу коштують. SEA обертається навколо цільових налаштувань кампаній за допомогою конкретних ключових слів, на яких потрібно показувати ваші оголошення. Ви сплачуєте лише тоді, коли відвідувач фактично натискає на ваше оголошення, а не тоді, коли оголошення показується тільки; платити за клік . Права аудиторія досягається за допомогою правильного бюджету та правильних пошукових термінів. У SEA Ви визначаєте свій власний бюджет і встановлюєте, що ви хочете платити за клік.

SEA = Відразу видно

Реклама в Google є успішною лише в тому випадку, якщо для відвідувачів написані цікаві рекламні тексти. Як правило, кілька варіантів реклами написані і перевірені, щоб побачити, яка реклама найкраще натискає. Іноді це запитує відвідувача на запитання, а іноді працює і з USP. Різниця між SEO і SEA полягає в тому, що оголошення про пошукові системи не потребують багато часу, щоб бути видимими. З СЕО ви самі вирішуєте, в який період хочете бути видимими. Створення реклами та моніторинг результатів реклами здійснюється за допомогою інструмента "Об'яви Google". У оголошеннях містяться всі статистичні дані про ваші кампанії, а також можна змінювати й змінювати кампанії.

Потрібна допомога?

Я сподіваюся, що ви зрозумієте "складні" умови краще зараз, і ви розумієте, що має сенс збільшити видимість вашого сайту в пошукових системах. Інтернет-фахівці dotsolutions з радістю розглядають з вами можливості вашого сайту / компанії. Ви можете контакту зв'яжіться з нами за номером телефону 0528-269594 або адресу електронної пошти [email protected] .

Автор:
Simone Buitenhuis - Інтернет-маркетинг


Автор:   Simone Buitenhuis - Інтернет-маркетинг

Але чи можна ще побачити ліс для дерев?
Що означають ці «складні» терміни і для чого вони хороші?
Ви хочете проаналізувати відвідувачів вашого сайту?
Потрібна допомога?
IRC (Internet Relay Chat)