SEA Vs. SEO

  1. SEA Vs. SEO. Ваша позиція в пошукових системах дуже важлива, більше трафіку забезпечує більш високу...
  2. Платні оголошення в Google
  3. Переваги та недоліки Van SEO
  4. Переваги та недоліки Van SEA
  5. Контакт

SEA Vs. SEO.

Ваша позиція в пошукових системах дуже важлива, більше трафіку забезпечує більш високу конверсію. Вибір або поєднання між пошуковою оптимізацією (SEO) і пошуковою рекламою (SEA) може бути дуже важким для власника веб-магазину. У цій статті ми розповімо вам, як ви можете використовувати ці два!

Різниця між SEA і SEO

Для того, щоб зробити вибір, звичайно, перш за все важливо знати різницю між ними. SEA означає "Реклама в пошукових системах", що означає, що ви збираєтеся рекламувати в пошуковій системі. SEO, з іншого боку, означає Search Engine Optimization, що означає, що ви оптимізуєте свою позицію в пошуковій системі.

SEO, з іншого боку, означає Search Engine Optimization, що означає, що ви оптимізуєте свою позицію в пошуковій системі

Платні оголошення в Google

Багато нових веб-сайтів вирішують перейти безпосередньо до рекламної кампанії пошукової системи, оскільки ви швидко отримуєте видимі результати у вигляді більшої кількості відвідувачів; але чи це дійсно розумно? Більше відвідувачів не завжди означає більше продажів, але ці реклами коштують грошей; середня ціна за клік становить близько € 2.20 . Крім того, середня частота кліків (CTR) становить 1,9% , що означає, що менше 2 з 100 людей дійсно натискають. Загалом, це означає, що цей спосіб реклами варто лише, якщо ви продаєте продукцію з високою прибутковістю.

Переваги та недоліки Van SEO

+ Результати з SEO, якщо належним чином підтримуються, є постійними.
+ Різниця між платними та неоплачуваними результатами пошуку чітко видно, а оплачувані «Оголошення» можуть відчуватися людьми як негативні.
- Це вимагає багато часу і зусиль, щоб організувати вищу оцінку в Google.

Переваги та недоліки Van SEA

+ Результати відразу видно.
+ Ви можете цілеспрямовувати цільові групи.
+ За умови належного моніторингу ефективності результатів можна досягти багатьох цільових результатів за допомогою цільових кампаній
+ SEA ідеально підходить для цільових рекламних кампаній
- Реклама в пошуковій системі може бути дорогою, залежно від пошукових термінів.
- Коли кампанія закінчується, ви повертаєтеся до кінця, ви нічого не будуєте.

SEA, звичайно, є гарним рішенням для прямого трафіку, але в той час не забувайте витрачати час на SEO. Компанія SEA є тимчасовою, постійно зберігається SEO.

Зрештою, ми радимо інвестувати як у пошуковій оптимізації, так і в оголошеннях пошукових систем; Крім того, ви можете налаштувати свій SEO через результати SEA. Зрештою, успішні ключові слова з вашої SEA-кампанії також можуть бути використані для цілей SEO.

Контакт

Якщо у Вас виникли питання, зв'яжіться з нами. Це можна зробити за допомогою [email protected] або 0316-712000.

IRC (Internet Relay Chat)