SEM, SEO, SEA, SMO ... Що це означає?

 1. SEO, що це таке?
 2. SEM (Маркетинг в пошукових системах), три листи для управління ними
 3. SEO (Search Engine Optimization) - довгострокова робота на дуже важливій ROI
 4. МОРЕ (реклама в пошукових системах), це не просто Google Adwords, оголошення в Facebook стають все...
 5. SMO (оптимізація соціальних медіа), що досягає всіх наших цілей через соціальні мережі

Сьогодні ми чуємо багато абревіатур, які можуть здатися абстрактними, а іноді і варварськими, коли ми говоримо про посилання на сайт.

Існує безліч способів розміщення веб-сторінки, як і в результатах пошукових систем, таких як Google: платні, природні, соціальні мережі тощо. ...

У ряді статей ми розглянемо кожен компонент так званого SEM або "Search Engine Marketing".

Перша частина цієї серії буде намагатися визначити межі кожного елемента SEM, щоб уникнути сумішей у майбутньому і особливо прийняти правильні стратегії для розташування ваших сторінок.

SEO, що це таке?

Перед тим, як бажати описати кожен компонент, що формує те, що називається посиланням , було б важливо визначити, що таке SEO та умови, що його оточують.

Ми хотіли б використовувати аналогію з мережею супермаркетів, щоб пояснити принцип посилання на сторінку, а також позиціонувати її в кращому випадку на сторінках результатів пошуку.

Коли ви йдете в продуктовий магазин у вашому улюбленому магазині, ви бачите ряд продуктів, розташованих на полицях різних рядів. У комерційному жаргоні сказано, що ці продукти " посилаються ". Іншими словами, вони доступні для вас, щоб ви могли їх знайти. Тим не менш, вони розміщуються серед безлічі продуктів, все розташованих так само на різних планшетах.

Щоб виділити деякі продукти, маркетологи тоді мали ідею розмістити їх на рівні очей, на голові гондоли або на рівні ящиків, щоб зробити їх більш помітними для клієнта. Ці продукти виділяються в стратегічних місцях і, таким чином, набагато легше виявляються потенційними клієнтами. Можна сказати, що вони добре « розташовані ».

Що стосується посилань на сайт, то це те ж саме: коли сайт буде присутній у "базах даних" пошукових систем, ми скажемо, що він "посилається" на них. Це важливий перший крок, але не єдиний у вашому підході, щоб отримати видимість вашого сайту. Це далеко не достатньо, це посилання необхідно оптимізувати, скорегувати та контролювати.

Щоб ваш сайт, як і в супермаркеті, у верхній частині гондоли, потрібно буде позиціонувати його в кращому випадку в результатах пошуку по відношенню до найважливіших ключових слів для вашої діяльності.

Згодом необхідно перевірити, що зусилля, зроблені на вашому позиціонуванні, окупляються, оцінюючи отриманий трафік і особливо завершені переходи .

Важливо пам'ятати, що коли ми говоримо про SEO, ми повинні знати, про що ми говоримо. Чи це просто зробити сторінки в пошукових індексах? Досить скоріше зробити необхідні зусилля, щоб позиціонування цих сторінок якомога вище.

Різницю між SEO та позиціонуванням важливо зрозуміти, оскільки кількість зусиль, а отже, і кошти, що витрачаються, абсолютно не збігається, якщо ви хочете отримати перші результати пошуку в порівнянні з конкурентним ключовим словом або ми хочемо просто знайти сторінку.

SEM (Маркетинг в пошукових системах), три листи для управління ними

SEM (Маркетинг пошукової системи) об'єднує всі заходи, спрямовані на поліпшення видимості сторінок веб-сайту в Інтернеті.

Ці заходи не обмежуються лише пошуковими системами, а поширюються на всі соціальні сигнали, які можуть безпосередньо або опосередковано впливати на позиціонування сторінки.

В межах SEM існують три основні групи:

 • SEO (Search Engine Optimization), або, французькою мовою, Search Engine Optimization включає в себе всі методи для оптимізації видимості веб-сайту на сторінках результатів пошуку пошукових систем.
 • SEA (Search Engine Advertising), або французькою мовою, платний SEO складається з реалізації субсидованих відповідей (платних, аукціонних або фіксованих витрат) за допомогою різних програм, таких як те, що пропонується Google з назвою Adwords, на сторінках результатів. пошукова система ( SERP ).
 • SMO (оптимізація соціальних медіа), або, по-французьки, оптимізація для соціальних мереж, спрямована на діяльність, спрямовану на розвиток видимості, впливу суб'єкта через соціальні медіа.

SEO (Search Engine Optimization) - довгострокова робота на дуже важливій ROI

SEO (Search Engine Optimization) об'єднує всі дії з загальною метою посилення індексації та позиціонування сторінок веб-сайту в пошукових системах у результатах пошуку, які називаються природними або називаними органічними результатами пошуку.

Пошукова оптимізація розділена на два основні розділи:

 • SEO " Off site " або SEO " Offpage ", що об'єднує дії, що відбуваються поза межами веб-сайту, які спрямовані на досягнення поставлених цілей природного позиціонування. Ми працюємо тут на зв'язках, впевненості, оприлюдненій на сторінках сайту, певних соціальних сигналах, а також на місцевому аспекті сайту та його історії.
 • SEO " On site " або SEO " Onpage ", який групує дії, безпосередньо пов'язані з веб-сайтом, такі як деревоподібна структура, зміст або структура сторінок.

Деякі стратегії SEO існують протягом дуже довгого часу і мають дуже здоровий глузд.

Дійсно, критерій номер 1, який повинен бути у всіх керівниках, коли ви хочете оптимізувати розташування сторінки, має мати відповідний контент для користувачів і легко знайти.

Однак, SEO "onpage" - це не просто набір добре написаного контенту, добре відформатований з деякими посиланнями на них і профілем Google+.

Позиціонування вашого веб-сайту оптимально передує визначеному проекту з цілями та обмеженнями. Необхідно запровадити різні стратегії, включаючи аналіз конкуренції. Якщо щось добре працює з одним з ваших конкурентів, швидше за все, він працює і для вас, якщо будуть зроблені ті ж самі зусилля.

Після того, як цілі та обмеження визначені, тоді можна повністю вирішити структурну частину сайту та створити систему, здатну з часом розвиватися, а також впоратися з новинками, що пропонуються пошуковими системами. ,

Що стосується SEO "offsite", то ми поговоримо про " netlinking " кампанії, " linkbating " або придбання посилань .

Коли йдеться про посилання, важливо перевірити такі речі:

 • Якість : є вхідні посилання на ваш сайт, які надходять з надійних, якісних і визнаних сайтів?
 • Якірні тексти : чи містять ті, що вказують на сайт, ключові слова?
 • Кількість посилань : Чи існує велика кількість посилань на сайт?
  З іншого боку, в багатьох поганих практиках, які можуть призвести до ручного або автоматичного покарання з боку пошукових систем, можна розраховувати:
 • Покупка посилань : чи ви купували посилання в надії на краще позиціонування?
 • Спам-линки : чи створювали ви багато посилань з блогів, форумів та інших джерел?

Ми також працюватимемо над довірою, створеною веб-сайтом, переконавшись у поліпшенні повноважень домену та веб-сторінок.

Ми настійно рекомендуємо вам мати сильну базу даних на сторінці, переконавшись, що ви охоплюєте всі аспекти перед тим, як витрачати час і гроші на платну SEO або SEO-стратегію поза сторінки.

Важливо пов'язати стратегію SEO з редакційною роботою, щоб підвищити її ефективність. SEO повинна керувати роботою з розробки, шляхом виявлення потенційних недоліків змісту стосовно цілей.

Перевагою природного посилання є можливість скористатися діями та стратегіями, що вживаються. Ми говоримо про довгострокову віддачу від інвестицій, дуже рідко спостерігається значне зниження результатів, якщо протягом 15 днів не вжито жодних заходів. Проте ми радимо постійно працювати на SEO, а не виконувати одноразові дії кожні 6 місяців.

Недоліком природного посилання є те, що він не дозволяє дуже швидко позиціонувати сторінки веб-сайту за ключовими словами або ключовими фразами, які є конкурентними. Інерція операцій SEO більш важлива на молодому сайті, ніж на старому сайті, що вже має історію в очах пошукових систем.

У майбутній статті ми розглянемо більш детально, які саме важливі критерії для пошукових систем.

МОРЕ (реклама в пошукових системах), це не просто Google Adwords, оголошення в Facebook стають все більш неминучим актором

SEA (Search Engine Advertising) включає всі заходи, спрямовані на придбання рекламного місця в пошукових системах.

Коли агентство розмовляє з вами про PPC або Pay Per Click, це є частиною стратегії SEA для вашого веб-сайту. Це швидкий спосіб отримати присутність на пошукових системах. Таким чином, можна отримати достатню кількість сторінок зі стратегічних ключових слів для своєї діяльності, для події або для висвітлення деяких ваших продуктів стосовно часу року (Різдво, Хеллоуїн та ін.) . ...).

У кампанії SEA важливо встановити цілі та переконатися, що налаштовані конверсії та засоби відстеження. Кампанія без цілей і подальших заходів може бути просто марною тратою грошей без реальної позитивної рентабельності інвестицій.

З іншого боку, під час обчислення рентабельності інвестицій не перераховуйте переходи лише на сайті. Наприклад, якщо ваша кампанія SEA привела X% більше фізичних клієнтів до ваших магазинів, це збільшення слід враховувати під час остаточної оцінки кампанії.

Основною платформою для виконання КПП є пропозиція Google: Adwords . Але платні пошукові оголошення можна запускати на інших пошукових системах, таких як Bing або Yandex. Ці платформи мають власні платформи створення та управління.

Інший актор стає все більш важливим у пошуковій рекламній стратегії: Facebook. Дійсно, цей важель збору трафіку має все більше переваг, щоб бути включеними до стратегії інвестиційної реклами завдяки своїм варіантам сегментації та доступності дуже великої аудиторії.

Завдяки SEA це все лише питання бюджету, якщо ваші об'яви відповідають критеріям платформи, тому легко розмістити сайт за дуже конкурентними запитами. Користувач може також зупинити або відновити свої витрати SEA, коли він цього захоче.

Однак головний недолік, окрім потенційно високих витрат, полягає в тому, що ми не використовуємо виділений бюджет, оскільки СЕО не впливає на природні результати. Припинення інвестицій призводить до втрати всього трафіку SEA.

У рамках цієї серії статей ми обговоримо інтереси бренду для створення стратегії Google Adwords і використання оголошень у соціальних мережах, таких як Facebook або Twitter.

SMO (оптимізація соціальних медіа), що досягає всіх наших цілей через соціальні мережі

Оптимізація соціальних медіа (SMO) описує заходи, спрямовані на розвиток видимості суб'єкта через соціальні медіа, такі як Facebook, Twitter, LinkedIn, Youtube, Instagram, Snapchat тощо. ... Ці заходи зазвичай включають управління спільнотою та просування бренда або продукту в соціальних мережах або через маркетингові кампанії електронною поштою.

Кінцевою метою є створення прямих і непрямих посилань на ваш веб-сайт за допомогою різних соціальних платформ, доступних для вас.

Важливо відзначити, однак, що бренди повинні прийняти свій дискурс стосовно кожного з своїх інструментів. Ті ж самі повідомлення не повинні використовуватися безпосередньо на всіх платформах, оскільки останні не використовуються.

Можна визначити ряд цілей, які мають бути досягнуті в рамках кампанії SMO, включаючи:

 • Створення трафіку на веб-сайті,
 • Досягти потенційних клієнтів,
 • Покращити репутацію веб-сайту,
 • Створити активну спільноту,
 • Просувати вміст сайту,
 • Щоб отримати посилання (зворотні посилання),
 • Поліпшити SEO сайту.

Для досягнення цих цілей дії оптимізації групуються в два розділи:

 • Сайт або дії на сайті : додавання соціальних функцій, таких як кнопки обміну та публікації, інструменти коментарів, інтеграція вмісту спільноти, наприклад, відео та зображень.
 • Офіси або дії поза веб-сайтом : просування та розповсюдження вмісту веб-сайту через соціальні мережі, управління спільнотою.

Головною перевагою GOS є можливість встановити реальні взаємодії з цільовими аудиторіями, розширюючи при цьому свій пул користувачів різними доступними каналами. Також простіше розпочати кампанію SMO, ніж у SEA або SEO. Є менше технічних знань, щоб отримати, тому що інструменти вже розроблені.

З іншого боку, взаємодія може бути ризикованою, і ніхто не в безпеці від поганого гудіння. Може бути важко об'єднати спільноту навколо продукту або бренду, і все ще небезпечно занадто концентруватися на інструментах, умови використання яких можуть змінюватися в будь-який час. Ми не впевнені в довговічності певних платформ.

У цій серії ми побачимо, які стратегії можуть бути застосовані в соціальних мережах для просування бренду або продуктів, не виключаючи більш традиційних каналів.

За визначенням SEM інтегрує всі сигнали або заходи, що стосуються маркетингу в пошукових системах, а також соціальні мережі з метою збільшення кількості контактів користувачів з вашим брендом або продуктами для генерувати переходи.

Ми бачили і побачимо знову в майбутніх статтях, що кордони між кожним компонентом SEM все більше розмиваються і можуть перекриватися.

Просуваючи сторінку на Facebook, людині доведеться посилатися на статтю в блозі сайту, яку він або вона відкрили через початковий обмін.

Тому ми можемо підсумувати маркетинг пошукової системи за такою формулою:

SEMarketing = SEOptimization + SEAdvertising + SMOptimization в соціальних мережах

посилання

Оптимізація соціальних медіа (Вікіпедія)
Реклама в пошуковій системі (Вікіпедія)
Періодична таблиця факторів успіху SEO (searchengineland.com)
SEM SEO SEA SMO (axenet.fr)
Чому інтегрувати оголошення Facebook у свою стратегію веб-маркетингу (JDN)
10 правил оптимізації для соціальних медіа (SMO) (comexplorer.com)

SEO, що це таке?
SEO, що це таке?
Чи це просто зробити сторінки в пошукових індексах?
IRC (Internet Relay Chat)