SEO електронної комерції - 6 Основні DOs і НЕ

  1. Немає описів продуктів
  2. Скопійовані описи продуктів
  3. Всі інші повторювані матеріали
  4. Немає розділу розгляду
  5. Пошук релевантності проти. Популярність
  6. Отже, як ви можете забезпечити найкращий рейтинг для вашого сайту електронної комерції?

Ви знаєте приказку: «Якість над кількістю»

Ви знаєте приказку: «Якість над кількістю»?

Ну, те ж саме стосується електронної комерції, коли справа доходить до цього покращення рейтингу пошуку . Не має значення, чи є у вас сотні або навіть тисячі продуктів, доступних через ваш магазин електронної комерції, якщо окремі продукти не є зручними для пошуку, то ваш сайт ніколи не досягне свого потенціалу.

An платформа електронної комерції все ще вимагає такої ж уваги, коли мова йде про пошукову оптимізацію (SEO) як будь-який інформаційний веб-сайт. Іноді робота, пов'язана з оптимізацією веб-сайту електронної комерції, насправді складніша - просто через велику кількість сторінок.

Команда Digital Thing має великий досвід у розробці та оптимізації платформ електронної комерції для забезпечення найкращого рейтингу на Google та інших популярних пошукових системах. Ми окреслили деякі з найбільш поширених помилок, з якими ми стикаємося, оцінюючи веб-сайти для нових клієнтів.

Немає описів продуктів

Це є більш поширеним серед великих компаній, які мають автоматизовані системи для завантаження нових продуктів на свій сайт електронної комерції - особливо, коли запаси змінюються між сезонами (тобто великі роздрібні продавці одягу).

Без унікального опису продукту для кожного продукту Google мало що сканує, а тому важко оцінити. Багато роздрібних торговців вважають, що зображення, що супроводжує цей пункт, буде достатньо, як опис, який може працювати для клієнтів, але, на жаль, Google не бачить зображення.

Не тільки ключові слова важких описів продукту поліпшити SEO, вони також покращать користувальницький досвід - таким чином, поліпшення часу, витраченого на сторінці і збільшення повернення ставок, що знову збільшує загальний SEO сайту (так що це постійний цикл).

Скопійовані описи продуктів

Єдине, що гірше, ніж описи продуктів на вашому сайті, це скопіювати та вставити їх від виробника або безпосереднього конкурента. Якщо вміст веб-сайту чітко плагіатується, то Google буде "чорним" списком, який ви відображатиметься на пошукових запитах.

Це виграє багато підприємств, тому що, збираючи зображення та інформацію про продукти, вони можуть отримувати письмові описи від постачальників про те, що їм було надано дозвіл на використання в Інтернеті. Деякі підприємства не вважають, що постачальник також надає ці точні описи будь-кому іншому, що володіє такими ж речами.

На додаток до цього, за допомогою дуже загальних описів це менш ймовірно, щоб залучити клієнтів. Продаж чогось в Інтернеті нічим не відрізняється від продажу чогось в магазині - клієнти хочуть бути продані на пункті, перш ніж зробити покупку, що зазвичай робиться через емоційну мову.

Тому дуже важливо, щоб весь вміст вашого сайту був унікальним і написаний професіоналом. Якщо у вас немає часу на створення власного тексту, розглянути можливість використання копірайтера, який буде проводити ретельне дослідження продуктів, перш ніж створювати оригінальний і привабливий опис.

Тут, в Digital Thing, ми працюємо з командою талановитих письменників з різних фонів. Вони розуміють, як працює Google і яким критеріям потрібен весь вміст веб-сайту, щоб отримати найкращий рейтинг. Вони також розуміють, як використовувати тон і мову, щоб звернутися до всіх типів людей.

Всі інші повторювані матеріали

Навіть якщо ви не скопіювали свій вміст з іншого веб-сайту чи джерела, інша поширена помилка власників бізнесу - повторювати ті самі сегменти вмісту на своїх веб-сайтах. Це може бути настільки ж просто, як використання невеликого фрагмента про ваші гарантії продукту або інформацію про доставку. Якщо ви використовували цей самий текст на кожній сторінці вашого сайту, то ви будете покарані пошуковими системами, такими як Google.

Це також може бути в тому випадку, якщо ви зберігаєте варіювання тих самих продуктів (наприклад, в різних кольорах або розмірах). Звичайною практикою є використання одного й того ж опису продукту для кожного варіанту цього продукту, який також не підтримуватиметься пошуковими системами.

Немає розділу розгляду

Незалежно від того, наскільки велика покупка, онлайн-покупці частіше зобов'язуються купувати, коли відгуки користувачів відкриті для громадськості. Вона забезпечує, що доданий спокій, що сам продукт і веб-сайт він купується через можна довіряти.

Навіть якщо клієнт вже зобов'язався придбати товар у своєму розумі, вони часто переглядають відгуки користувачів, щоб переконатися, що вони купують його за найкращою ціною і отримають найвищу якість обслуговування.

Відгуки можна додавати до кожного продукту, дозволяючи користувачам коментувати якість окремих елементів, а також довідкову сторінку, яка також корисна для покращення авторитету вашого бренда. Щоб проігнорувати необхідність перегляду або розділу форуму в рамках проекту вашого сайту електронної комерції є величезний нагляд - особливо тому, що додати цю функцію також відносно простий і економічно ефективним.

Тип рецензій, які ви показуєте на своєму веб-сайті, повністю залежить від вас, найпопулярнішою є проста форма коментарів, обмежена певною кількістю символів. Рейтинг зірочок також дуже популярний і полегшують сканування користувачами. Щоб піти далі, ви можете дозволити користувачам свободу створювати власну спільноту або форум, дозволяючи їм вільно обговорювати продукти та інші пов'язані теми.

Пошук релевантності проти. Популярність

Алгоритм пошуку, який ви використовуєте на своєму веб-сайті, в кінцевому рахунку, визначатиме досвід користувачів, тому він повинен бути точним. Подібно до того, як Google ранжує результати пошуку за релевантністю, популярність також повинна впливати на прибуток.

Якість ваших даних (наприклад, назви продуктів, описи тощо) є надзвичайно важливим у цьому процесі. Чим точнішими є ваші дані, тим кращою буде релевантність пошуку. Коли справа доходить до окремих назв сторінок, намагайтеся бути якомога більш описовими. Наприклад, не слід просто додавати назву продукту до назви сторінки; включати тип продукту, бренд, категорію та назву власного підприємства. Це також стосується окремих URL-адрес сторінки.

  • Середня назва сторінки: Назва продукту - g. "IPhone 6"
  • Страшна назва сторінки: назва бренду та продукту | Категорія продукту | Ваш бізнес та місце розташування - g. “Apple iPhone 6 - смартфони та аксесуари - Michael's Store Melbourne”

Але актуальність не є єдиним важливим фактором пошуку. Як тільки ваш веб-сайт генерує початковий трафік, функція пошуку буде використовуватися все більше і більше. Можливо, алгоритм пошуку враховує популярність продуктів, щоб забезпечити більш високий рейтинг найбільш вподобаних елементів.

Отже, як ви можете забезпечити найкращий рейтинг для вашого сайту електронної комерції?

Досвід користувача є ключем до успіху - тому що якщо ви надаєте клієнтові причину повернутися, то ви даєте пошуковим системам вагому причину, щоб зробити ваш сайт легше знайти. Як ми вже говорили в точці вище, коли мова йде про алгоритми пошуку, популярність так само важлива, як і релевантність.

Якщо вам потрібна допомога в поліпшенні загального рейтингу вашого існуючого веб-сайту, або вам потрібні деякі вказівки, які допоможуть вам розробити кращу стратегію, зверніться до команди Digital Thing. Ми маємо більше десяти років досвіду розробка рішень електронної комерції для цілого ряду підприємств у різних галузях.

Ми знайдемо час, щоб зрозуміти кожен аспект вашого бізнесу, від ваших продуктів або послуг до існуючих і бажаних ринків. Ми проведемо комплексне дослідження, щоб визначити, чого потребують і які ваші клієнти, а також те, що ваші головні конкуренти роблять правильно і неправильно.

Ви знаєте приказку: «Якість над кількістю»?
Отже, як ви можете забезпечити найкращий рейтинг для вашого сайту електронної комерції?
IRC (Internet Relay Chat)