SEO каталоги сайту на службі високих позицій

 1. Позиціонування та каталог SEO
 2. Який каталог веб-сайтів SEO варто звернути увагу?

У цьому пості ми спробуємо відповісти на питання, що таке каталог seo? Які веб-каталоги ми вже знаємо , Коротше кажучи - це місця, які, як випливає з назви, каталогічні веб-сайти, що розділяють їх на подібні категорії . Таким чином, вони "замовляють" інтернет-ресурси, збирають в групах адреси, наприклад, про будівельні компанії, комп'ютерні магазини, курси комп'ютерної графіки та інші. Вони дозволяють відвідувачам знайти шукане місце в мережі разом з описом, корисним у виборі певного елемента. Звичайно, вони містять позицію, яка є посиланням на конкретну адресу.

З цієї ситуації - наявність посилання - вирішили використовувати позиціонери, помітивши в них величезний потенціал. Фактично, додавання адрес веб-сайтів до все більшої кількості каталогів принесло відчутні переваги. Так сталося до часу. На даний момент ситуація виглядає зовсім іншою - замість кількості оцінюється якість . Тож давайте подивимося, що таке каталог SEO і який саме вибрати для забезпечення високого рейтингу пошукових систем.

Позиціонування та каталог SEO

Про процес розміщення сторінок складається з декількох факторів. Одним з найважливіших є зв'язок. Це призводить до того, що багато посилань на дану сторінку впливають на її сприйняття Google. Проте самі ланки єдині, а їхня цінність - інша. Час минув, оскільки кількість означала якість , а отже, каталоги сайтів SEO втратили свою силу.

Кілька років тому було достатньо вставити посилання "куди падає", щоб зафіксувати збільшення позиції в пошуковій системі. Google не може перевірити, чи є посилання природним чи чисто SEO. На цьому етапі каталоги SEO сайтів помножилися, як гриби після дощу, починаючи своє життя тільки для того, щоб створити місце для розміщення посилання на них. Це призвело до ситуації, коли одна сторінка привела тисячі посилань з різних джерел, часто створюваних лише кілька днів тому. Це заважало пошуковій системі, яка на основі своїх алгоритмів сприймала такі сайти як цінні, розміщуючи їх на високих позиціях у видачах. До жовтня 2013 року прийшло , тобто оновлення Google Penguin 2.1 , внаслідок чого сайти з великою кількістю посилань з відкритих, визнаних як спам SEO каталоги записали чітке зменшення позиції.

Зміни, що відбулися наприкінці 2013 року, призвели до того, що позиціонери з більшою обережністю почали поводитися з посиланнями на сайти, на яких вони працювали. Лише деякі досі використовували відкриті, ненадійні SEO каталоги, все ще звертаючи увагу на кількість. Настав час для диверсифікації зв'язків. Використання одного джерела було припинено, увага приділялася якості місць, де потрапили посилання, а також вибиралися різноманітні каталоги сайтів SEO, як правило, модерували і платили, що забезпечувало отримання цінних посилань.

Який каталог веб-сайтів SEO варто звернути увагу?

З огляду на зміни, що відбулися у жовтні 2013 року, каталоги веб-сторінок, нещодавно визнані надійним джерелом корисних посилань, почали розглядатися більш ретельно. Єдиним поясненням того, що вони залишили зв'язок у них, було бажання накласти штраф на партію. Позиціонери були змушені перевірити каталоги і вибрати тільки ті, які можна вважати цінними. Який каталог SEO може нести таку назву? Де потрібно залишити посилання? Нижче наведено дев'ять пунктів, на які слід звернути увагу, коли ви вирішите залишити посилання в каталозі:

 1. Варто використовувати каталоги, які не є «свіжими» за принципом, чим довше період життя, тим краще.
 2. Перед додаванням запису варто перевірити параметри каталогу. Найбільш важливими з них є Page Rank і Trust Flow.
 3. Високий рейтинг сторінки не може викликати повної впевненості в каталозі, слід зазначити, чи, наприклад, домен не здається підозрілим. Часто виникає ситуація, коли домен PR 6 перехоплюється і в короткий термін він втрачає високі параметри, тому що каталог, розміщений на ньому, виявляється спамом.
 4. Добре застосовувати модеровані каталоги. Необхідність оплати часу, витраченого на аналіз доданої сторінки (бек-сторінки відмовляються, блоги), є сигналом того, що їх власники хочуть надати своїм клієнтам високу якість. Однак не можна платити як синонім високої якості, подібно до "вільного" статусу як ознака низької якості.
 5. Високоякісні каталоги характеризуються великою кількістю посилань з надійних джерел.
 6. Деякі великі портали з великою потужністю, наприклад, onet.pl або wp.pl мають свої власні каталоги - їх варто використовувати.
 7. При додаванні запису, будь ласка, не використовуйте прив'язки тексту (EMA) до назв і описів, оскільки вони часто призводять до штрафів за сайти. Добре збережені та цінні каталоги поступово віддаляються від зв'язування назв (таким чином, ніякі посилання не можуть бути зроблені на EMA), і єдиною посиланням, що надходить від запису, залишається URL-адреса сторінки.
 8. Зовнішній вигляд каталогу повинен призвести до загоряння лампи в голові - це може вказувати на його низьке значення
 9. Творці цінних каталогів забезпечують включення унікального опису сторінки, що призводить до підвищення рейтингів Google.

Здається майже очевидним, що для SEO корисні лише записи, індексовані Google. Тому, перш ніж додати адресу в SEO каталогу, варто перевірити його в цьому відношенні. Для цього достатньо порівняти кількість записів, які є в ній, з сторінками, які Google повернув в результаті сайту: запит адреси каталогу. У разі великих розбіжностей можна зробити висновок, що на це не варто звертати увагу.

Крім SEO-міркувань, варто згадати ще одну річ. Добре додати адреси веб-сайтів до тематичних каталогів. Часто це безкоштовна та ефективна реклама для вашого бізнесу.

Згідно з правилами, якість є більш важливою, ніж кількість, яку ми підготували пропозиція для позиціонування (SEO) сторінок у формулі KOP = стабільні позиції >>


Міхал Камінський

повернення

Поділитися:

У цьому пості ми спробуємо відповісти на питання, що таке каталог seo?
Який каталог веб-сайтів SEO варто звернути увагу?
Який каталог SEO може нести таку назву?
Де потрібно залишити посилання?
IRC (Internet Relay Chat)