Seo оптимізація сайту

  1. Пошукова оптимізація сайту. Сео оптимізація сайтів Казань.
  2. Внутрішня оптимізація сайту.
  3. Оптимізація сайту ціна.

Від 5 000 руб

У процесі створення будь-якого сайту постає питання про його просуванні в топ пошукових систем, яке можливе лише при проведенні грамотної seo оптимізації сайту. SEO (Search Engine Optimization, що в перекладі на російську означає Оптимізація Пошукового Ядра) - це комплекс робіт технічного і аналітичного характеру, спрямований на створення позитивної репутації сайту з точки зору пошукових роботів Гугла і Яндекса. Простіше кажучи, чим більше сео-оптимізованим є веб сайт, тим менше він зустріне перешкод на шляху в ТОП-10 пошукових систем.

Пошукова оптимізація сайту. Сео оптимізація сайтів Казань.

Розглянемо процес сео оптимізації сайту більш детально, а заодно спробуємо розібратися, чому це так важливо.
Мережа інтернет налічує сотні мільйонів сайтів, і кількість їх зростає щорічно з колосальною швидкістю. Кожен сайт заточений під певну тематику і орієнтований на певну аудиторію користувачів інтернету: домогосподарки, спортсмени, автомобілісти, бізнесмени, школярі і так далі. Коли хтось з них вводить в браузері потрібний для себе пошуковий запит, в роботу включається пошуковий алгоритм, який шукає в своїх базах даних саме такий веб-сайт, який найбільш точно відповідає ключовому запиту користувача. Але як бути, якщо сайтів мільйони, а людині для вирішення свого питання потрібно всього-на-всього два-три тематичних ресурсу? Ситуація додатково ускладнюється тим, що в рамках однієї тематики можуть знайтися десятки тисяч сайтів (сайти конкуренти). Світові пошукові гіганти, Google і Яндекс, вирішили цю дилему шляхом посилення вимог до контенту і структурі web-сайту, придумавши для своїх пошукових роботів так звані фільтри. Завдяки цьому понад 99% всієї маси сайтів фільтрується, а частина, що залишилася становить заповітний ТОП-10, який знімає все «вершки» у своїй інформаційній ніші.
Більшість фільтрів Яндекса і Гугла будується на такому фундаментальному понятті як унікальність. Логіка робота проста і зрозуміла: «якщо контент сайту неунікален, то він украв у оригіналу, якщо на сайті є крадений контент, то в ТОП-10 йому не місце (на сайт накладається фільтр)». Тому пошукова оптимізація сайту в першу чергу спрямована на всебічну унікалізації контенту - тексту, картинок і їх структури.

Другий важливий момент - це юзабіліті сайту, або по-іншому, зручність для користувача. Сайти, які мають погано читається текст, неякісні картинки, неробочі посилання, статті з орфографічними помилками і логічно незв'язані статті, надлишок / нестача тексту, а також дратівливий зір зовнішній вигляд, швидше за все, будуть відфільтровані роботом. Під цей же фільтр потрапляють веб-сайти, які мають проблеми з відображенням на мобільних пристроях і гаджетах.

BEGET.RU - кращий платний хостинг


Внутрішня оптимізація сайту.

Ще одна відмінна ознака якісного сайту, який претендує на ТОП-10, це грамотно оптимізовані мета-теги. Мета-теги - це, якщо можна так висловитися, паспортні та реєстраційні дані веб-сайту, прописані вручну в його HTML-коді, на які в першу чергу дивиться пошуковий робот. Мета-теги включають в себе title (назва сторінки), description (опис сторінки), keywords (ключові слова сторінки), author (авторство), а також ряд інших параметрів, які обумовлюють розмітку, мова, правила індексування сторінки. Мета теги повинні строго відповідати змісту сторінки, бути унікальними, як всередині сайту, так і в рамках всього інтернету, повинні бути орфографічно правильними і максимально лаконічними. В іншому випадку що? Правильно - здрастуй, злісний фільтр, і прощай, ТОП-10.

Сервіс зворотного дзвінка «Передзвонимо за 27 секунд»: Leadback
Як бачите, внутрішня оптимізація сайту під пошукові алгоритми - це складний процес, що вимагає чітко виробленого плану і розумної стратегії. У статті я торкнувся три найбільш важливих ключових етапу, які включає в себе seo оптимізація сайту: унікальність, зручність і мета-дані - без цих трьох пунктів сайт не приноситиме жодної користі, перебуваючи в глибокому лазні пошукових роботів.

Кращий безкоштовний хостинг від BEGET.RU


Оптимізація сайту ціна.

Якщо ви твердо вирішили для себе, що ваш власний сайт повинен бути якісним і грамотно оптимізованим з точки зору SEO, то саме час розрахувати бюджет, щоб вкладення в сайт було максимально ефективним і продуктивним, без зайвих витрат. Вартість оптимізації сайту може сильно відрізнятися, в залежності від того, до кого ви звернулися: в веб-студію або до професіонала-фрілансера. Це очевидно. В інших випадках ціна оптимізації сайту залежить від:

1) Кількість контенту сайту. Чим більше сторінок, тим довше і складніше оптимізація.
2) Список ключових запитів, під які заточений сайт. Як правило, на кожні 5 - 7 ключових пишеться одна унікальна стаття для просування. Чим більше пошукових фраз охоплює вміст веб-сайту, тим довше цей контент пишеться і оптимізується.
3) Рівень конкуренції в тематичній ніші веб-сайту. Якщо конкуренція в вашому регіоні висока, то зростає ймовірність збігу ключових фраз, мета-тегів, товарів, послуг і навіть фрагментів статей на конкуруючих між собою сайтах. У цьому випадку проводиться ретельний аналіз на оригінальність.
4) Поточний стан веб-сайту. У разі, якщо ви замовляєте СЕО для вже розробленого сайту, складність, а значить і ціна оптимізації сайту, будуть залежати від того наскільки грамотно він був оптимізований його розробником, а також від того, наскільки хорошу репутацію сайт встиг заслужити у пошукових роботів.

Зручний сервіс для просування сайтів: Seopult


Таким чином, seo оптимізація і просування сайтів є взаємопов'язаними і вкрай важливими процесами, які надають сильний вплив на продуктивність і результативність вашого інтернет-сайту.

Професійний сервіс для просування сайтів: Seopult.pro

Але як бути, якщо сайтів мільйони, а людині для вирішення свого питання потрібно всього-на-всього два-три тематичних ресурсу?
В іншому випадку що?
IRC (Internet Relay Chat)