SEO - Позиціонування з кодом, що це?

  1. Що таке пошукова система?
  2. Перевірка коду?
  3. Основні елементи сторінки?
  4. Назва - назва сторінки
  5. Опис - Опис сторінки
  6. H1-H6 - Заголовки
  7. Основи за нами, що далі?
  8. Це кінець?

Це дійсно адаптація нашого сайту до певних стандартів, завдяки яким роботи, які шукають в Інтернеті, краще і швидше переглядають і індексують наш сайт. Ви можете уявити його як статтю з великим вмістом. Сайт, який не відповідає стандартам, виглядає як стаття без абзаців, напівжирних шрифтів і вказаних цитат. Звичайно, в ній є інформація, але ви її читаєте неприємно. З іншого боку, у нас є відформатований текст, таким чином ми знайдемо інформацію, яка цікавить нас швидше, посилаючись на сайти - це те, як виглядають стандарти SEO для роботів.

Це дійсно адаптація нашого сайту до певних стандартів, завдяки яким роботи, які шукають в Інтернеті, краще і швидше переглядають і індексують наш сайт Що таке пошукова система?

Це програма, яка відвідує всі доступні веб-сайти. Як він це робить? Збирає та зберігає посилання, щоб можна було відвідати їх у вашій наступній поїздці. Таким чином, він відвідує мільйони сторінок і індексує їх вміст. Через масштаб інформації, яку він намагається обробити, він читає тільки частини з кожної сторони, які потім аналізуються. Наше завдання - привернути його увагу до того, що є важливим для нас.

Перевірка коду?

Перш за все, для того, щоб вказати на покращення, нам необхідно перевірити загальну якість коду. Найпростіший спосіб використовувати його для цієї мети Валідатор W3C , Цей тест дозволить ідентифікувати та виправити код, який слід перевірити у вигляді клавіатури розробника. Припустимо, однак, що наш код відразу відповідає критеріям даного стандарту документа (наприклад, html5).

Основні елементи сторінки?

Необхідними елементами сторінки, без яких не можна говорити про позиціонування в принципі, є теги заголовків , опис і заголовки від h1 до h6. Кожен з цих елементів повинен з'являтися на кожній сторінці нашого сайту. У випадку заголовків, ми повинні включати принаймні один заголовок першого ступеня на кожній сторінці, якщо це можливо і змістовно, а також декілька заголовків більш високого рівня.

Назва - назва сторінки

Дуже важливий з точки зору SEO, тому що він з'являється як перша смілива інформація в результатах пошуку. Він не повинен перевищувати 70 символів, він повинен описувати зміст підсторінки в найкоротші терміни. Варто включити до нього ключове слово, якщо воно стосується вмісту. Він повинен бути унікальним у масштабі всього веб-сайту.

Опис - Опис сторінки

Це друга важлива інформація, яка зазвичай з'являється безпосередньо під заголовком у результатах пошуку. Я навмисно використовував тут фразу "як правило", оскільки, якщо алгоритм виявляє, що ми упаковуємо для опису, наприклад, тільки ключові слова, він замінить його в результатах з власним описом, створеним із змісту сторінки (найчастіше його фрагмента). Сам опис не повинен перевищувати 160 символів і розширювати назву сторінки, звичайно, щодо змісту всього документа.

H1-H6 - Заголовки

Весь вміст, розміщений на сторінках, повинен бути написаний зручним для користувача способом, подібно до статті в газеті. Тому бажано використовувати як заголовки, так і напівжирний текст. Вона також дозволяє роботові звернути увагу на те, як ми логічно розділяємо документ і даємо заголовки з заголовка більше потужності при пошуку.

Основи за нами, що далі?

Наступний набір тегів - це атрибути "title" для посилань і атрибути "alt" для зображень, розміщених у тексті. У випадку першого, проблема проста, заголовок може бути титулом, який з'явиться на сторінці, на яку вказує посилання. У випадку атрибута "alt", він повинен містити опис того, що представляє зображення, але я не перебільшую з числом символів, 100 - це максимальне число. У випадку стандарту html5 добре використовувати нові теги, надані стандартом, наприклад, розділ або стаття.

Це кінець?

Це було б дуже добре. From Окрім згаданих тегів, ми можемо використати ще кілька трюків. Я говорю про маркування вмісту набагато точніше, або про мікроформати, про які ви читаєте в наступній статті.

Що таке пошукова система?
Перевірка коду?
Основні елементи сторінки?
Це кінець?
Що таке пошукова система?
Як він це робить?
Перевірка коду?
Основні елементи сторінки?
Основи за нами, що далі?
Це кінець?
IRC (Internet Relay Chat)