seo просування своїми руками. З чого почати.

  1. методи просування сайту:
  2. другий етап просування сайту:

Насправді все зводиться до того, що буде сайт просуватися платними або безкоштовними методами (самостійно) Насправді все зводиться до того, що буде сайт просуватися платними або безкоштовними методами (самостійно). Зрозуміло кожен мріє про безкоштовне просуванні сайту, але в той же час всі розуміють, що це довго і дуже трудомістким, при цьому не завжди позитивний результат буде очевидний.

Тому найкращим способом буде використання і того і іншого методу в помірних кількостях, а це означає що по максимуму має працювати сіра речовина головного мозку, тобто треба думати.

Ну думати ми звичайно все вміємо, проте не завжди від цих думок буває якийсь зиск (якщо звичайно людина не має телепатичні здібності), тому потрібно іноді (причому дуже часто) просто діяти. От саме про ці дії, які швидше за все призведуть до певного seo ефекту і піде мова далі, отже:

методи просування сайту:

Перший або навіть початковий етап при просуванні, який слід відразу після того як ви створили сайт (сподіваюся сайт вже був оптимізований).

Все, на першому етапі цього цілком достатньо. Тепер потрібно почекати деякий час що б сайт був повністю проіндексовані пошуковими системами (тиждень-місяць). Якщо сайт хороший і ви зробили його з розумом і любов'ю, то проблем не повинно виникнути, але а якщо це не так, то на цьому етапі з'ясується.

Якщо сайт не хоче потрапляти в індекс або індексація проходить дуже повільно то спробуйте з'ясувати причини. Можна задавати питання на форумах, але можна написати і безпосередньо "Платон" (служба підтримки Яндекса). З google правда складніше так як у них там спеціальний форум, де відповідь на своє питання можна і не отримати.

З'ясувавши причину постарайтеся її усунути і дочекатися таки що б сайт був проіндексований повністю (ту частину яка повинна бути проіндексована) інакше подальші дії не призведуть до позитивного результату.

Іноді в окремих випадках можна додати (купити) кілька посилань на сайт з інших авторитетних сайтів ( що таке авторитетний сайт я напишу окремо, коротко це ті сайти, які подобаються ПС, тобто кількість сторінок в індексі велике, вік чим старше тим краще, наявність в каталогах Яндекса і гугл, але це вже зовнішні прояви). Але не перестарайтеся з додаванням посилань.

Для подальшого просування приймемо за даність, що сайт все ж був проіндексований. Тому переходимо до другого етапу.

другий етап просування сайту:

Другий етап обумовлений безпосередньо створенням сприятливого компанії в якій повинен значитися новий сайт. Тобто збору тематичних і якісних посилань на сайт. Як це можна зробити мова йде далі.

Тут треба зробити поправку Тут треба зробити поправку. Отримувати посилання відразу і багато це шкідливо для сайту. Тому намагайтеся що б приріст зворотних посилань був приблизно 10-20 в місяць до віку сайту 6-7 місяців, а потім 30-50 в місяць до віку 12-15 міс. Коли сайту буде більше 1,5-2 роки тут вже можна дозволити собі "відпустити повіддя" і набирати більшу кількість зворотних посилань. Але все одно головне що б це не мало вибуховий характер тобто не було так що за 1 день з'являлися тисячі посилань.

Другий етап досить тривалий процес тому його потрібно розглядати в площині часу. Крім цього у другому етапі обов'язково має бути присутнім і таке поняття як "постійне нарощування контенту". Зростання сайту повинен бути приблизно 2-5 сторінок в тиждень на початковому етапі. Пізніше вже можна збільшити його кількість.

Постійне нарощування контенту дозволяє так само "підгодувати" пошукового бота, що б він заходив на сайт частіше і відповідно індексував швидше нові сторінки.

Звичайно, цими заходами не обмежується просування сайту бо треба ще враховувати і соціальні чинники і зміну алгоритмів пошукових систем і ще достатня кількість нюансів. Але якщо ви будете враховувати хоча б те що описано вище це вже дасть деяку перевагу при просуванні свого сайту.

Все рано чи пізно з чого то починають, тому не бійтеся експериментувати і читайте про експерименти інших. Але висновки робіть самостійні. Тому що експеримент це факт, який кожен розуміє по своєму розумінню. Тому живіть своїм головою так буде і простіше і правильніше.

Удачі в просуванні вашого сайту ...

IRC (Internet Relay Chat)