SEO проти SEA: чи ви маєте ставку на свої власні ключові слова?

  1. Експеримент
  2. Результати
  3. Так! Ви повинні брати участь у тендері на умовах бренда

Одним з вікових питань у КПП, безсумнівно, є: чи потрібно робити ставки на мої власні ключові слова?

Якщо ви робите SEO право, це може здатися, як марна трата грошей, щоб зробити ставку на умови власного бренду. Зрештою, це те, що органічний пошук. Чи не так? З іншого боку, який трафік з високим рівнем релевантності ви втрачаєте, не торгуючи торговими марками?

Оскільки дебати розгорталися без кінця, ми вирішили дозволити даним говорити. І тому ми почали працювати над створенням експерименту. З 9 жовтня по 4 грудня 2016 року ми перевірили, як впливають SEO та SEA, коли ми не ставили на ключове слово бренду великого роздрібного продавця.

Запитання: чи ви маєте ставку на свої брендові терміни?

Експеримент

Ми вибрали тест та контрольну групу, кожна з яких мала подібну продуктивність, і контролювали їх протягом двох місяців. Кожна група містила три британські міста, а в тестовій групі вони були додані як негативні для кампаній брендів. Потім у тестовій групі ми призупинили діяльність бренда.

Результати

Графік нижче показує, як замовлення від SEO та SEA комбінованих реагували на зміни, коли контрольна група завжди становить 100%. Результати показують, що коли ми не робили ставки на ключові слова бренду, замовлення в групі випробувань скорочувалися від 80% до 50%, порівняно з групою контролю.

Таке падіння може бути викликане тим, що конкуренти знімають частину трафіку, той факт, що в SEA легше контролювати і направляти клієнта на правильні продукти та сторінки, та / або відсутність рекламних повідомлень як стимул.

Період найбільшого падіння, цікаво, був у той час, коли рітейлер пропонував свої найсильніші акції в листопаді. Це свідчить про те, що можливість чіткого та лаконічного відображення рекламних повідомлень, навіть для людей, які шукають бренд, є головною силою при торгівлі ключовими словами брендів.

Так! Ви повинні брати участь у тендері на умовах бренда

Результати нашого експерименту чітко показують, що встановлення ставок на торговельні терміни є корисним для роздрібного продавця. Об'яви з пошуку бренда можуть значно підвищити обізнаність бренду та, як було показано, позитивно впливають на загальну ефективність онлайн-присутності підприємства.

Якщо встановити ставки для ключових слів вашого бренду, то конкурентам набагато важче досягти високої видимості в Google за цими термінами, а це означає, що клієнти частіше купуватимуть у вашому магазині, після чого будуть схильні до конкурента. Використовуючи SEA-оголошення, набагато легше контролювати досвід користувачів і цільових сторінок, що покращує зв'язок між клієнтом і брендом.

Клієнти, які вже виявили зацікавленість у певних продуктах, коли вони здійснюють пошук у Google, зазвичай сприйматимуть об'яву на найвищому місці. Встановлюючи ставки на торговельні терміни, простір, який використовується на першій сторінці результатів пошуку, може бути значно збільшений, скориставшись всіма різними розширеннями оголошень Google. Люди також вважають сторінку більш надійною, коли одночасно відображаються SEO та SEA-оголошення, що збільшує шанси, що вони натиснуть на ваше оголошення.

Нарешті, ціни за клік для ключових слів бренда зазвичай дуже низькі, а ROAS дуже висока, що робить їх дуже прибутковими. Коротше кажучи, у вас є дуже мало, щоб втратити, торгуючи на брендових умовах, але багато чого втратити, не торгуючи на них.

Чи не так?
Запитання: чи ви маєте ставку на свої брендові терміни?
IRC (Internet Relay Chat)