SEO - Що це таке і навіщо мені це потрібно? Дізнайтеся про SEO

 1. Що таке SEO?
 2. Чому SEO?
 3. Що таке SEO?
 4. SEO - Що це таке?
 5. SEO - Що важливо?
 6. Як працює SEO?
 7. Чи можете ви дізнатися SEO?
 8. Скільки часу потрібно для вивчення SEO?
 9. Як стати експертом SEO?
 10. Що потрібно враховувати в SEO?
 11. SEO - з чого почати?
 12. Коли працює SEO?
 13. Чому SEO є важливим?
 14. Як дорого може бути SEO?
 15. Чому мені потрібен SEO?

Знову і знову виникають загальні питання Пошукова оптимізація на. У цій статті я хотів би відповісти на деякі з них і відповісти на них. Сподіваюся, що шукачі знайдуть правильні відповіді. Якщо є додаткові питання, їх можна задати в полі коментарів або електронною поштою. Окремі питання можна знайти в змісті.

зміст:

Що таке SEO?

Абревіатура SEO означає Search Engine Optimization, що означає в німецькій мові пошукова оптимізація Абревіатура SEO означає Search Engine Optimization, що означає в німецькій мові "пошукова оптимізація". В даний час деякі користувачі SEO також займаються торгівлею "Оптимізацією досвіду пошуку". SEO намагається оптимізувати веб-сайт таким чином, щоб він був максимально високим для певних пошукових термінів (ключових слів) у результатах пошуку (в ідеалі під номером 1). SEO також намагається придбати трафік через органічний пошук, тобто без необхідності платити платні оголошення (наприклад, Google Adwords).

Чому SEO?

SEO намагається отримати веб-сайт до вершини результатів пошуку. Оскільки перші три місця результатів пошуку становлять близько 80 - 85% кліків і, таким чином, трафіку. Це означає, що як тільки успіх буде досягнутий і позиціонування в першому-третьому місці, заходи SEO є високо прибутковими. Крім того, за це розміщення та трафік не потрібно виплачувати кошти (наприклад, як показано в оголошеннях, наприклад, Google Adwords). SEO вже стала частиною маркетингової стратегії в багатьох компаніях і важко уявити собі життя без неї, тому що пошукова оптимізація багато в чому сприяє успіху компанії. Ось чому все більше компаній інвестують у пошукову оптимізацію.

Що таке SEO?

SEO приносить одне, трафік SEO приносить одне, трафік! Трафік - це користувачі, які досягають вашого веб-сайту через пошукові запити через пошукову систему. Відвідувачі вашого сайту можуть стати клієнтами, а клієнти - продавати. Коротше кажучи, SEO допоможе вам знайти ваш сайт і, якщо у вас є тип монетизації, заробляйте гроші. SEO не є лікуванням для всього, але SEO допомагає знайти в Інтернеті конкретні умови пошуку та терміни пошуку.

Пошукова оптимізація є частиною інтернет-маркетингу. Хороші SEO і хороші рейтинги можуть заощадити багато грошей на рекламних кампаніях. Проте шлях далеко не простий, особливо в умовах високої конкуренції.

SEO - Що це таке?

Пошукова оптимізація складається з різних стратегій, тому що тільки набір ключових слів, які розміщені на сторінці, вже не довгий. Тому що SEO займає багато часу і терпіння, турботи і досліджень, а також зобов'язання, і ви повинні залишитися на м'ячі. Loveless SEO не приведе до успіху. SEO відрізняється від промисловості до промисловості, а також від веб-сторінки до стилю веб-сторінки.

SEO - Що важливо?

Дуже важливо в SEO, що ви приносите час і терпіння. Тому що з SEO, це може зайняти кілька тижнів або навіть місяців до того, як введений захід покаже перші успіхи, поки обрана стратегія дійсно обіцяє. Крім того, веб-сайт має бути належним чином розроблений, інформативний та з додатковою вартістю. Перш ніж SEO може бути навіть запущений, деякі основні речі необхідні або повинні бути уточнені. Вони включають:

 • Тип веб-сайту (статичний, динамічний, блог, магазин)
 • Вид монетизація (Adsense, банер, філія , власний (и) продукт (и))
 • цільова група
 • Стиль написання (повинен бути максимально вільним від орфографічних помилок, ортографічно правильним, читабельним і цікавим, форма адреси "ти" або "ти")
 • Бути доступним для пошукових систем (див. Обробка файлів robots.txt )

Список не є вичерпним.

Як працює SEO?

Оскільки простір у цій статті обмежується цією дуже великою темою, я просто хочу обговорити це питання приблизно. Стабільність є важливою для успішної пошукової оптимізації. Один з недоліків стійкості полягає в тому, що він не займає позицію 1 протягом ночі, але потребує часу. по Успішно реалізуйте SEO , зазначені вище пункти слід зазначити. Крім того, основою веб-сайту є зміст і, таким чином, Onpage Оптимізація. Тільки тоді, коли оптимізація onpage завершена і таким чином

 • Вміст був доступний і написаний відповідно до стилю "SEO"
 • Заголовок і опис відповідно заповнюються і дотримуються керівні принципи,
 • структуру сторінки і внутрішні зв'язки було заплановано відповідно,

може з Оптимізація Offpage для запуску. Ці зворотні посилання встановлюються таким чином, щоб веб-сайт для певних ключових слів був краще знайдений, а також для того, щоб Pagerank, авторитет і релевантність веб-сайту зростали. Має бути більше 200 факторів ранжирування, які можна розділити наступним чином:

Чи можете ви дізнатися SEO?

Як і майже все в житті, ви, як правило, можете вивчити SEO. Це вимагає часу, терпіння і не слід стримувати від невдач. Оскільки SEO базується на досвіді, дослідженні та спробі. Оскільки Google завжди щось змінює в алгоритмі. Іноді Google оголошує про зміну алгоритму, але іноді зміни стають відомими через спостереження. Ось чому випробування, спостереження, дослідження, читання, використання інших SEO і Інтернет-маркетинг Звичайно, обмін експертами не помиляється і дозволяє вивчати пошукову оптимізацію.

Скільки часу потрібно для вивчення SEO?

Тривалість, доки ви не зрозуміли, SEO неможливо визначити. Для цього є кілька причин.

 1. Як це часто буває, успіх залежить від ваших зобов'язань
 2. SEO базується на досвіді, дослідженнях і спостереженнях
 3. Вчитися завжди є щось нове
 4. SEO вимагає часу і терпіння, або іншими словами, зміни не обов'язково очевидні з одного дня до іншого (на жаль, я повторююся, але це дійсно важливо!)
 5. Невдачі - це успіхи, щоб отримати нові уявлення про невдачі

Крім того, питання полягає в тому, як ви хочете дізнатися його? Чи знаєте ви когось, хто займається SEO? Тоді це, звичайно, буде швидше, ніж якщо б ви вчили себе, але, звичайно, це можливо. нижче Підручник з SEO, Методи SEO і SEO поради та хитрощі Ви знайдете деякі основи, які повинні дати вам деяку ясність.

Як стати експертом SEO?

Перш за все, що таке експерт? Експерти - це люди, які мають глибоке знання тієї чи іншої теми, оскільки вони спеціалізуються на цій темі. Щоб стати таким експертом, вам потрібно не тільки вміти читати основи, якщо ви прокидаєтеся о 3 годині ночі, але повинні мати можливість мислити поза коробкою. Крім того, необхідна постійна освіта. Це можна зробити в підручниках, журналах, блогах від інших експертів SEO та компаній, дослідженнях, випробуваннях, успіхах і невдачах, спостереженнях, SEO-конференціях і відповідному розумінні цих речей, або для реалізації знань в стратегії для певних веб-сайтів.

Що потрібно враховувати в SEO?

Є багато речей, які потрібно враховувати в SEO, я не можу ввійти в все це в цій статті, і всі пункти не відомі мені, тому що тема SEO дуже далекосяжна. Але назвати декілька:

 • Не поспішайте, створюючи вміст і свій сайт
 • Подумайте про гарну навігацію, внутрішню структуру сторінок і посилання
 • Будьте терплячими успіхами
 • Не перешкоджайте невдачам
 • Тримайтеся цього Правила для веб-майстрів Google
 • Використовуйте лише SEO з White Hat (не "незаконні" заходи, які обіцяють швидкий "успіх", але порушують, наприклад, Правила для веб-майстрів)
 • Зверніть увагу на короткий час завантаження веб-сторінок
 • Переконайтеся, що ваш веб-сайт також може відображатися належним чином на мобільних пристроях
 • SEO інструменти використовувати для виявлення помилок і потенціалів оптимізації

Цей список дає лише приблизний огляд і не є вичерпним.

SEO - з чого почати?

Якщо ви починаєте з SEO, то почніть зі створення контенту і за допомогою веб-сайту Оптимізація сторінки і поставив те ж саме Структура сторінки та внутрішні зв'язки фіксовані. Спочатку, звичайно, не неправильно наповнювати свій сайт змістом і тим самим життям. Таким чином, зміст, зміст і знову зміст є суттєвим, так що відвідувачі відвідування вашого сайту мають щось, щоб вгамувати свою спрагу для отримання додаткової інформації (додана вартість). Для деяких тем або пошукових термінів ви вже можете досягти хорошого рейтингу з хорошою оптимізацією на сторінці.

Коли працює SEO?

Заходи SEO можуть займати різний час Заходи SEO можуть займати різний час. У більшості випадків заходи на сторінці мають найшвидший ефект, оскільки у вас є це у ваших руках. Отже, ви можете відносно швидко впливати на час завантаження, і це негайно впливає. Але не на ранжування, а на швидкість завантаження часу. Тільки з наступним скануванням Google може класифікувати зміни і, таким чином, скоротити час завантаження як позитивне, а ваша сторона підвищиться в рейтингу. Але коригування назви, опису і самого змісту може зробити видимими відносно швидкі успіхи. Тому що навіть тут Google може класифікувати зміни як позитивні під час наступного сканування, і це може мати позитивний вплив на рейтинг.

Offpage Дії також залежать від сканування. Google має сканувати відповідний веб-сайт або під-сторінку та обробляти інформацію про встановлене посилання, перш ніж вона може вплинути на рейтинг. Крім того, може статися, що зміни в рейтингу можуть бути результатом лише після декількох посилань.

Але справа в тому, що SEO може зайняти до 8 тижнів або більше, щоб стати ефективним і відчутним. Як правило, це не триває так довго, але перші успіхи можна побачити протягом декількох тижнів або навіть днів.

Чому SEO є важливим?

SEO є важливим, тому що пошукова оптимізація є частиною маркетингу. Тому що багато людей знаходяться в Інтернеті, і вони хочуть бути досягнуті і обслуговуються. Доходи, що генеруються через Інтернет, постійно зростають. Тому не дивно, що все більше компаній перестрибують на цей потяг і ті, хто вже на цьому ходу, інвестують більше в пошукову оптимізацію. Крім того, наміри при покупці в пошукових запитах в Інтернеті набагато вищі, тому що можна зручно замовити і оплатити з дому на ПК, ноутбуці, планшеті або навіть смартфоні.

Як дорого може бути SEO?

Дуже важке питання, тому що може коштувати успіх? Важливо, що ви відчуваєте себе комфортно з "SEOlogen", або SEO агентства, вам буде добре порадили, і вам може бути показаний можливий план розвитку, із зазначенням часового горизонту. Зверніть увагу, що гарантія розміщення на першій сторінці ні за яких обставин не може бути надана і, звичайно, не розміщення на перших трьох місцях. Якщо вам гарантовано розміщення, особливо в перших трьох місцях, то це або не дуже конкурентна ніша, або це просто брехня.

Також пропозицій "100 залишили за 100 €" не дуже гарні пропозиції, тому що небезпека, що погані і таким чином Спам-посилання є, це здорово. Пошукова оптимізація пов'язана з великою кількістю роботи, досвіду і деякого ризику, тому SEO може і повинна коштувати щось, щоб не бути наступним Google Update зависає і покарається Google (див Покарання за пінгвінів ). Тому що, якщо веб-сайт покараний, вихід з цього покарання не тільки довгий, але й трудомісткий, а також включена записка. Крім того, витрачаються вкладені кошти.

Відповідну пропозицію та витрати можна отримати в будь-який час.

Чому мені потрібен SEO?

Тепер, коли на деякі питання було дано відповідь і багато написано, я думаю, що саме тому вам потрібна пошукова оптимізація. Але хотілося б коротко підсумувати знову. SEO потрібно

 • буде знайдено
 • Щоб привести трафік на його веб-сайт
 • Завоювати клієнтів
 • Створення продажів
 • бути успішним з його веб-сайтом
 • врівноваження балансу між виробництвом (грошима для маркетингу) і вкладом (дохід за рахунок маркетингової кампанії) або побиття вигоди

І з цих причин, ви, ймовірно, потрібно також SEO.

Що таке SEO?
Чому SEO?
Що таке SEO?
SEO - Що це таке?
SEO - Що важливо?
Як працює SEO?
Чи можете ви дізнатися SEO?
Скільки часу потрібно для вивчення SEO?
Як стати експертом SEO?
Що потрібно враховувати в SEO?
IRC (Internet Relay Chat)