SEO та вміст: Що ви повинні знати

 1. SEO & Content: Коротке пояснення Пошукова оптимізація (коротке SEO) служить для створення веб-сайту...
 2. OnPage Оптимізація
 3. Off оптимізації сторінки
 4. Хто оптимізує сайт відповідно до критеріїв SEO
 5. Що таке хороший вміст SEO?
 6. Хороший SEO - що має вирішальне значення для оптимізації
 7. висновок:

SEO & Content: Коротке пояснення

Пошукова оптимізація (коротке SEO) служить для створення веб-сайту та його змісту технічно і з точки зору контенту, щоб вони досягали кращого рейтингу в списках результатів пошукових систем, таких як Google. Навіть вміст - наприклад, тексти, зображення або відео - може оптимізовані відповідно до специфікацій щоб отримати вперед в результатах пошуку. Часто цей вміст називається контентом SEO.

Пошукова оптимізація контенту: докладне пояснення

Пошукові системи, перш за все Google, є важливим інструментом у боротьбі за сприйняття користувачів в Інтернеті. Окрім прямого доступу та рекомендацій через соціальні медіа, вони є найпоширенішим способом, який веде користувачів до (невідомого) веб-сайту. Дослідження показали, що користувачі рідко натискають на другі, треті або наступні сторінки списків результатів запиту. Тому це для компаній та їхніх маркетинг по суті, бути далеко вперед у рейтингу.

Пошукова оптимізація сайту дозволяє операторам досягти кращої позиції. З часом пошукові системи, такі як Google, показали багато способів створення хорошого сайту. Крім того, професійні оптимізатори пошукових систем завжди виявляють способи - іноді сумісні, іноді нелегальні - для оптимізації сторінок для алгоритму пошуку. В принципі, SEO розрізняє два заходи:

OnPage Оптимізація

OnPage Оптимізація стосується факторів, які можна змінити безпосередньо на веб-сайті. До них відносяться, з одного боку, технічні заходи, які характеризуються Система управління контентом або регулювати структуру та структуру сторінки. Це важливо, Повна і правильна мета-теги , сторінка чиста HTML Код або побудуйте значущу структуру навігації, яку легко читати для пошукової системи.

З іншого боку, необхідні також змістовні заходи: тексти, фотографії або кіно для Google & Co., щоб сканер міг читати, аналізувати та обробляти їх без будь-яких проблем.

Off оптимізації сторінки

Оптимізація offpage включає всі методи оптимізації пошукових систем, які відбуваються поза вашою власною сторінкою. По-перше, вона складається з стратегій побудови посилань, спрямованих на те, щоб сайт отримував цінні зворотні посилання. Незважаючи на те, що SEO-експерти все частіше обговорюють важливість побудови посилань, Google Links здається все менше і менше вважається фактором ранжирування. Крім того, грати в часи Маркетинг вмісту і "зміст є королем" також у посилання Будівництво хороший зміст відіграє все більшу роль.

Хто оптимізує сайт відповідно до критеріїв SEO

У принципі, будь-який, хто має вплив на дизайн веб-сайту - наприклад, власників веб-сайтів, менеджерів з маркетингу, дизайнерів або авторів - може сприяти оптимізації пошукових систем. Наприклад, програмування, структура, а також тексти, зображення і відео сторінки повинні бути оптимізовані для пошукових систем. Є багато маленьких гвинтів, які можна включити для успішної оптимізації.

Хороший огляд цих параметрів і набагато глибші ноу-хау мають SEO агентства . Ці SEO та маркетологи спеціалізуються на наданні веб-сайтів з перспективним рейтингом за допомогою методів SEO. Професійне агентство зазвичай складається з команди, яка аналізує сторону своїх клієнтів (використовуючи програмне забезпечення), а потім дає поради щодо оптимізації. Часто агентство постійно підтримує веб-сайти своїх клієнтів і регулярно переглядає їх. Таким чином, клієнти частково витрачають необхідні зусилля на аутсорсинг і разом з хорошим агентством отримують партнера по співпраці, який приносить комплексні знання, але також несе більші витрати, ніж інші рішення.

Іншим варіантом для гарної оптимізації пошукової системи є внутрішня SEO (команда) . Тут один або декілька SEO-експертів наймаються вдома для моніторингу оптимізації сторінок. Це призводить до коротких каналів голосування для компанії та переваги безпосередньої, постійної контактної особи.

Незалежно від того, чи використовується агентство SEO або SEO, для пошукової оптимізації контенту, кожен автор контента відповідає за текстові повідомлення, фотографію або відеозйомку до певної міри. Навіть якщо всі веб-сайти оптимізовані професіоналами SEO, оптимізація вмісту для Google & Co є постійним процесом для кожного нового внеску. Великою перевагою цього є те, що між тим хороший контент також позитивно впливає на пошукові системи для читача.

Що таке хороший вміст SEO?

Останні кілька років, які пошукові системи означають хороший контент, ставали все більше і більше схожими на те, що людський читач розуміє хорошим змістом. Незважаючи на те, що між ними все ще є відмінності, вміст, який радує читача, зараз є найвищою думкою Google & Co.

Це означає, що хороший вміст повинен додавати цінності , розважати, інформувати або допомагати читачеві. Хороший вміст - чи то відео, і текст, або зображення - унікальний, точно пристосований до відповідної цільової групи і заохочує користувача до участі, обміну та подібних .

Хороший вміст - чи то відео, і текст, або зображення - унікальний, точно пристосований до відповідної цільової групи і заохочує користувача до участі, обміну та подібних

Всі ці фактори також впливають на контент-маркетинг як нову суб-дисципліну інтернет-маркетингу. ефективний посилання Будівництво До девальвації посилань в алгоритмі пошукових систем, здається, стає все більш і більш важким. Таким чином, контент-маркетинг є в даний час популярною і добре функціонуючою стратегією для генерації трафіку і створення позитивного іміджу бізнесу. Власники веб-сайтів створюють контент маркетингового вмісту з доданою вартістю та поширюють його через соціальні медіа - такі як Facebook, Twitter і Google+ - або інші засеіванія -Тому. Це працює з текстами, а також із зображеннями або відео. Пошукова система відображає вміст з реальною доданою вартістю переважно в результатах пошуку і, таким чином, приводить користувача до контенту. Тим не менш, зміст також повинен бути пошуком, оптимізованим для контент-маркетингу.

Хороший SEO - що має вирішальне значення для оптимізації

Пошукова оптимізація текстів

 • Унікальний вміст : Для текстів в Інтернеті вони повинні бути унікальними, тому що Дубльований вміст Google надійно визнає і швидко карає його.
 • Довжина тексту: Щоб дати Google достатній матеріал для оцінки, тексти не повинні бути занадто короткими.
 • Холістичний зміст: Тексти в Інтернеті повинні описувати тему якомога повніше і висвітлювати її з різних точок зору. Весь вміст однієї сторінки має зрозуміти пошуковій системі тему, з якою вона має справу.
 • Сучасність: хороший вміст має регулярно оновлюватися та розширюватися. Коли час від часу Google виявляє, що сторінка оновлюється, пошукова система оновлюватиме цей веб-сайт, виконуватиме його частіше, а також прискорюватиме новий вміст у своєму індексі. Регулярні записи в блогах, статті або навіть розширення існуючих текстів також приносять перевагу для рейтингу.
 • Посилання: як посилання на інші тексти власного веб-сайту, так і посилання на веб-сайти інших операторів показують Google, що автор тексту пропонує додаткову інформацію для свого читача. Однак, автор повинен використовувати ці посилання значущим чином: посилання має бути логічним і спрощувати навігацію користувача на веб-сайті та зовні. Кількість зовнішніх посилань повинна відповідати довжині тексту. Багато чого тут багато не допомагає, він підраховує вислів: "Кожна ланка потребує історії".
 • Ключові слова: Ключові слова чітко вказують на пошукову систему, на яку вміст стоїть сторінка. Там, де щільність ключових слів вже давно використовується як орієнтир, багато оптимізаторів тепер займають все більше відстані від фіксованих значень. Однак, автори повинні розміщувати ключові слова частіше і перш за все в потрібних місцях: з точки зору заголовка h1, заголовка h2, тексту та початку продажів, близького до зображення або відео, в кінці тексту, а також у мета-тегах, терміни важливі Google надає їм більшого значення.

Оскільки пошуковики часто використовують два або три терміни для свого запиту, важливим фактором є так звана оптимізація довгого хвоста за такими комбінаціями ключових слів. Google також розуміє складні пошукові запити та їх семантику все краще і шукає відповідні результати: у майбутньому слід враховувати такі довгострокові запити, як "Які хороші ключові слова?".

 • WDF * IDF: Використовуючи формулу WDF * IDF, можна обчислити ключові слова, які відповідають ключовому слову та їх розподілу в тексті. Таким чином, правило дає набагато більше і більш значущих значень, ніж проста щільність ключових слів і надає умови, на основі яких автор може написати текст, зручний для читання.
 • Форматування: хороші тексти дають можливість легко розгортатися і структуровані таким чином, що Google-Bot і читачі можуть знайти свій шлях. Значно розміщені та значущі підзаголовки, списки пунктів кулі, змащення, структурування абзаців і зміст роблять текст керованим і, таким чином, зручним для читачів. Крім того, автори переважно повинні поставити важливі слова на лівому краю тексту. Всі ці заходи також визнані Google-Bot як корисні і тому більш позитивні для тексту.
 • Заповніть теги: мета-опис, Alt-Tag, Title і Co. надають читачеві та пошуковим системам інформацію про те, до якої теми трактується сторінка. Незважаючи на те, що Google лише частково враховує ці теги як фактори ранжування, пошукова система використовує мета опис у своїх фрагментах або відображає назву сторінки як результат пошуку. Таким чином, веб-сайт для читання читачів використовує значущі та змістовні слова та описи.
 • Найголовніше перше: Багато користувачів витрачають короткий час на веб-сайти, які не відразу показують їм, що вони шукають. Тому найважливішою інформацією є на початку сторінки, в кожному абзаці і в кожному реченні - тому тексти легше сканувати.
 • Правопис і граматика: Незважаючи на те, що це суперечливо (як і багато інших факторів ранжирування), чи впливає правильне написання і граматика на рейтинг, правильне написання - це ознака якості, яку читач сприймає. Якщо читач приходить до висновку, що написання є бідним, це може знизити його довіру і, таким чином, шанс повернутися на сайт. Тому правильне написання і граматика є важливими непрямими факторами SEO.

Пошукова оптимізація відео

 • Додана цінність для переглядача: відеовміст також має принести користь користувачеві, щоб збирати трафік і показувати пошукову систему, що вона має релевантність.
 • Імена та теги: метаелементи, теги заголовків тощо, також важливі для відео, оскільки Google (переміщення) зображення може лише частково прочитати. Таким чином, пошукова система спирається на описи, що виробляються відеопродюсером. Описання повинні бути розміщені, включаючи ключові слова в ключових точках, таких як назва або мета-опис, і ім'я файлу відео повинно бути вибрано значущим.
 • Текст навколо відео: пошукові системи оцінюють відео більш позитивно, якщо змістовний текст пояснює фільм. Як у прямому описі (на Youtube тощо), так і на веб-сайті, на якому він вбудований, додатковий контент повинен супроводжуватися відповідними ключовими словами.
 • Запит на взаємодію: чи то в самому відео, або в навколишньому тексті, запит глядача на взаємодію через обмін, уподобання, коментарі або посилання є важливим непрямим фактором SEO. Зрештою, це збільшує досяжність, збільшує трафік і показує Google актуальність вмісту.

Пошукова оптимізація для фотографій

 • Немає дубльованого вмісту: навіть із зображеннями, Google Duplicate Content неохоче.
 • Ім'я та теги: ім'я файлу зображення має бути значущим, описи в тегах повинні містити відповідні ключові слова, якщо можливо, і (залежно від дня) пояснювати зміст або значення зображення. Google читає всі текстові дані зображення, щоб мати можливість присвоїти їй краще і на цій основі визначити рейтинг.
 • Розмір файлу, розмір зображення та формат: Розмір файлу зображення відіграє важливу роль, особливо для часу завантаження. Оскільки пошукові системи віддають перевагу сайтам, які швидко завантажуються. Таким чином, розмір файлу повинен бути максимально низьким. Тим не менш, слід звернути увагу на якість зображення з урахуванням досвіду користувача. Також впливає розмір зображення (кількість пікселів) і формат: Google, схоже, віддає перевагу великим картинкам і може краще відображати формат 4: 3 у своєму пошуку фотографій.
 • Текст на малюнку: Текст біля зображення повинен бути пов'язаний з малюнком, тому що зображення підкреслюють або навіть визначають вміст тексту сторінки. Тут також необхідно розмістити потрібні ключові слова. Особливо підписи вимагають чіткого відповідного зображення.
 • Додана цінність для користувача: фотографії повинні доповнювати або навіть бути основою для тексту. Якщо зображення додає значення читачеві, а зображення зображення відображає його вміст, зображення можуть генерувати додатковий трафік через Пошук зображень Google.

висновок:

Оптимізація веб-сайтів і контенту щодо пошукових систем є основою для трафіку Google & Co. Це робить SEO обов'язковим для будь-якої компанії, яка хоче представити себе належним чином в Інтернеті. SEO може включати як методи на сторінці, тобто технічні та змістовні вдосконалення веб-сайту, так і методи offpage, особливо створення посилань. Пошукова оптимізація контенту також є важливим питанням сьогодні, де контент-маркетинг стає все більш важливим і повинен бути метою будь-якої маркетингової стратегії. Оптимізуючи різні фактори, фахівці з маркетингу та SEO можуть оптимально підготувати текстовий, графічний та відео-контент для пошукової системи та користувача, таким чином зробивши значний внесок у видимість, трафік і коефіцієнт конверсії компанії.

За допомогою опцій SEO є Клієнт в самообслуговуванні в Textbroker надає можливість контенту оптимізувати пошук пошукових систем. Пошукова оптимізація контенту також є предметом звичайної роботи в керованій службі Textbroker.Приєднайтеся до понад 53 000 клієнтів по всьому світу та використовуйте Textbroker для контент-маркетингу.

Зареєструйтеся зараз безкоштовно


Що таке хороший вміст SEO?
Google також розуміє складні пошукові запити та їх семантику все краще і шукає відповідні результати: у майбутньому слід враховувати такі довгострокові запити, як "Які хороші ключові слова?
IRC (Internet Relay Chat)