Що таке SEO і як він працює?

  1. Але що таке SEO?
  2. Що може зробити компанія, щоб її знайшли якомога швидше?
  3. А як працює SEO?
  4. аналіз ключових слів
  5. Оптимізація сторінки
  6. Оптимізація сторінки
  7. Але чи є використання SEO дуже корисним для всіх типів веб-сайтів?
  8. висновок

Оскільки я можу мислити і використовувати Інтернет свідомо, є Google.

Життя без цього вірного помічника здається мені майже неможливим. Виступи в школі, робота по дому в університеті або просто розрив у знаннях ("Що знову столиця Болівії?") - Google завжди є контактною особою №1 для мене!

Google завжди є, коли вам це потрібно. У Google завжди є відповідь. Гуглінг, це навіть у Дудені.

Так як здається майже трохи абсурдним, що я досліджую термін "SEO" тільки один раз в одному місці: а саме Google.

Звичайно, є й інші пошукові системи, які можуть зробити наше життя набагато простішим для нас. Конкуренти - це пошукові системи, такі як Yahoo і Bing.

Але здається, що така річ дійсно не може конкурувати на одному рівні з Google: за даними Statista, Google мав переважну частку ринку 89.16% у жовтні 2015 року - у всьому світі!

Тому я, мабуть, не єдиний, хто віддає перевагу Google як перший контакт з питань досліджень.

Але що таке SEO?

SEO, що означає Search Engine Optimization. Знову ж таки такий розумний англійський термін.

Для німецького, це означає не що інше, як: пошукова оптимізація.

Основною метою цього заходу є просування вашого власного веб-сайту в органічному рейтингу пошукових систем якомога вище.

Органічний рейтинг не означає більше, ніж будь-які неоплачені результати пошуку. Результати пошуку з найвищим рейтингом також часто можуть бути оплачені рекламою.

Результати пошуку з найвищим рейтингом також часто можуть бути оплачені рекламою

Тим часом, SEO є такою елементарною частиною контент-маркетингу, що говорить про власну дисципліну: пошуковий маркетинг.

Що може зробити компанія, щоб її знайшли якомога швидше?

Як частина SEO, компанія повинна спробувати розробити свій власний веб-сайт таким чином, щоб пошукові системи, такі як наш улюблений друг г-н Google, могли прочитати їх якнайкраще і проаналізувати їх одночасно.

В ідеалі, веб-сайт з'являється серед 10 найкращих результатів пошуку, так званих видань (Search Pages). Саме це забезпечує належний трафік на вашому власному веб-сайті. І це, звичайно, ласкаво просимо!

Якщо ваш власний веб-сайт не з'являється на першій сторінці списку хітів, SEO може бути певною мірою поліпшення.

Зрештою, чим вище ваш власний веб-сайт ранжується в пошуковій системі, тим більше ймовірність того, що користувач інтернету буде вам телефонувати.

А як працює SEO?

SEO складається з трьох підпроцесів: аналіз ключових слів, а також оптимізація сторінки та сторінки.

аналіз ключових слів

Проведення аналізу ключових слів є першим важливим кроком у підвищенні рейтингу вашого сайту.

Ключове слово - це часто використовуваний термін, знайдений у самоорганізованому тексті на сайті. У той же час ключове слово також є пошуковим терміном, який користувач викликає у пошуковій системі.

Під час аналізу ключових слів, які ви використовуєте, або, можливо, ще не використовувалися, з'ясуйте, які з цих термінів ваш сайт вже - або ще не оптимізований.

Після аналізу ключових ключових слів можна оптимізувати вміст веб-сайту, використовуючи ці терміни для пошукових систем.

Оптимізація сторінки

Існує два типи оптимізації: оптимізація сторінок і стор.

Завдяки оптимізації сторінок вибрані ключові слова інтегруються у ваш власний веб-сайт. І таким чином, що вони природно з'являються часто в тексті.

Таким чином, ви можете, наприклад, додати ключові слова в різних назвах сторінок. Однак існує багато способів інтегрувати ключові слова.

Але те, чого ви не повинні робити за жодних обставин, це так зване наповнення ключових слів. Тут термін вживається якомога частіше в тексті. Це не тільки робить текст нерозбірливим і незрозумілим - Google також карає такі сторінки несамостійними сторінками.

Оптимізація сторінки

При оптимізації оптимізації сторінок - як випливає з назви - за межами власного веб-сайту.

Важливі методи оптимізації сторінок - це передусім створення посилань, а також використання зворотних посилань на зовнішніх веб-сайтах.

І що це ще раз?

Linkbuilding - це систематичне будівництво посилань. Тому він служить процесом отримання зовнішніх посилань. І ці зовнішні посилання також відомі як зворотні посилання.

В ідеалі кількість зворотних посилань з високоякісної, тобто дуже сильної, посилання на вашу сторінку з часом збільшуватимуться.

Ілюстративно кажучи, це означає: Веб-сайт X посилається на текст на сайті Y. Користувач натискає на посилання для доступу до веб-сайту Y.

Що добре, тому що: Сайт Y - мій веб-сайт.

Але чи є використання SEO дуже корисним для всіх типів веб-сайтів?

SEO, очевидно, дуже складна і велика тема. Тоді швидко виникає питання: чи треба хтось керувати SEO, який має присутність в Інтернеті?

В основному відповідь - так.

Для того, щоб досягти найкращого рейтингу для вашого власного веб-сайту і високого ступеня популярності для відповідних ключових слів, SEO є суттєвим. Тому що, який користувач натискає на пошукову систему далі, ніж на сторінку 3 списку хітів?

Перш за все, SEO може бути корисним для тих, хто в комунікативному обміні з партнерами і клієнтами. Звичайно, ви також можете запустити SEO як приватну особу, наприклад, для особистого блогу.

Однак, якщо ви хочете рекламувати продукт або послугу і в той же час продавати його, інтенсивність SEO істотно відрізняється.

Пошукові системи використовують складні математичні алгоритми, які постійно аналізують результати пошуку. Для вдосконалення результатів пошуку для користувача ці алгоритми постійно змінюються і вдосконалюються.

SEO вимагає багато часу і технічної та редакційної експертизи. Особливо якщо оператор економічно залежить від успіху сайту. Тому для успішного інтернет-маркетингу доцільно співпрацювати з фахівцями SEO.

У моєму пошуку Google для SEO я помічаю: Про SEO можна, напевно, писати цілі романи. Список хітів здається нескінченним.

Особливо в часи, коли неможливо уявити собі повсякденне життя без мережі, використання такого заходу є більш ніж необхідним.

висновок

Таким чином, SEO є інструментом для кращого ранжування вашого власного веб-сайту в різних пошукових системах, особливо Google.

Завдяки успішному SEO, власний веб-сайт може бути знайдений швидше різними користувачами Інтернету, а отже, і потенційними клієнтами.

Тому що: В ідеалі, сайт закінчується успішним використанням SEO на сторінці 1 рейтингу пошукових систем. Ще краще: їх можна знайти серед 10 найкращих результатів пошуку.

Ступінь і зусилля SEO зовсім не можна недооцінювати. Постійно змінюються, вдосконалені алгоритми пошуку вимагають постійної адаптації власних заходів SEO.Постійно змінюються, вдосконалені алгоритми пошуку вимагають постійної адаптації власних заходів SEO

Вас також можуть зацікавити ці статті:

Але що таке SEO?
Що може зробити компанія, щоб її знайшли якомога швидше?
А як працює SEO?
Що знову столиця Болівії?
Але що таке SEO?
Що може зробити компанія, щоб її знайшли якомога швидше?
А як працює SEO?
І що це ще раз?
Але чи є використання SEO дуже корисним для всіх типів веб-сайтів?
Тоді швидко виникає питання: чи треба хтось керувати SEO, який має присутність в Інтернеті?
IRC (Internet Relay Chat)