Що таке SEO і що я маю від нього?

 1. Чому Google завжди говорить лише про це? Тому.
 2. Google і його переваги
 3. Ваш вміст залишається шикарним, незважаючи на SEO!
 4. Досвід користувачів є королем
 5. Альтернатива: немає SEO
 6. Що я повинен зробити, щоб зробити Google схожим на мої тексти?

SEO є одним з центральних стовпів інтернет-маркетингу. Як і багато термінів, абревіатура з англійської мови означає:

Пошукова оптимізація або пошукова оптимізація.

Іншими словами, ви намагаєтеся через різні тактики SEO відображатись у Google на темах, які відповідають вашому бренду якомога вище. І це головне для вашої сторінки.

Чому Google завжди говорить лише про це? Тому.

Тому

Google є найпоширенішою пошуковою системою в усьому світі. У Німеччині частка ринку складає 94,52% .

джерело: Statista

Google є найбільшим джерелом продажів у магазинах електронної комерції: 43% загального трафіку і 42% загального доходу .

джерело: MOZ

Google і його переваги

Звичайно, є інші способи залучення відвідувачів до сторінки але Google має ключові переваги:

 • Послуга Google безкоштовна
 • Чорт, багато людей використовують Google (1,17 млрд по всьому світу)
 • Люди, знайдені в Google, шукають вміст, який ви пропонуєте

Це означає, що ви не стираєте свій знак під носом, але вони приходять добровільно на вашу сторону. Цей принцип називається вхідним маркетингом: не ви знайдете своїх клієнтів, але ваші клієнти знайдуть вас. До речі, це схоже в соціальних мережах. Як правило, це значно підвищить рейтинг конверсій. Це означає, що люди, швидше за все, роблять те, що ви хочете, щоб це зробити - будь то покупка, реєстрація новин, коментар тощо.

джерело:  Wolfgangdigital
джерело: Wolfgangdigital.com

Ваш вміст залишається шикарним, незважаючи на SEO!

Загальне, але неправильне припущення полягає в тому, що SEO псує вміст. Ви знаєте, як писати красиві тексти, вам не потрібна машина, яка вам це говорить. Можливо, це було вірно і в минулому. Але часи змінилися, і Google продовжує отримувати розумніші.

Досвід користувачів є королем

Досвід користувачів є королем

Метою Google є надання користувачам відповідних результатів, які найкраще відповідають на запитання, задане пошуковою системою. Це вимірюється поведінкою користувачів. І Google завжди може і краще виміряти. Наприклад, якщо користувач швидко залишає сайт, швидко повертається до Google і здійснює пошук, Google вважає це поганим.

Таким чином, кінцевою метою SEO є створення змісту світового класу, який добре читається. Читаність і вміст ваших текстів, отже, завжди більш важливі для SEO.

Але також ключові слова та структура тексту, віддана перевагу Google (яка часто боїться писарів), ґрунтується на інтересах читача та ясності тексту, тому вони також корисні для ваших користувачів.

Альтернатива: немає SEO

Окрім SEO, існує декілька способів ознайомити потенційних користувачів із вмістом:

 • Email маркетинг
 • Соціальні медіа
 • Реферал (який також використовується для SEO)
 • Offline маркетинг

Звичайно, ці канали також повинні обслуговуватися. Крім того, вихідний маркетинг, який є маркетингом, який ви використовуєте, щоб підійти до ваших клієнтів, майже завжди пов'язаний з більш низьким коефіцієнтом переходів.
Якщо ви не використовуєте ці канали, користувачі зможуть знайти вас лише через Google. І якщо ваш текст не SEO-оптимізований, це теж може бути дуже важко.

І ніщо не пригнічує більше, ніж покласти групу робіт у текст, який ніхто не буде читати. Він може бути написаний так само добре, як він хоче.

через GIPHY

Що я повинен зробити, щоб зробити Google схожим на мої тексти?

Є кілька факторів, щоб розглянути, щоб виготовити SEO-оптимізований текст. Крім цього, існують інші способи переконати Google у якості вашого тексту. Ми розглянули ці теми у детальній статті з 10 найважливішими порадами з пошукової оптимізації ,

Прийдемо до невеликого практичного прикладу SEO-стратегічного виклику, який ви також можете негайно ввести в дію:

Чи дав вам цей короткий огляд світу Google? Тоді повідомте нам і напишіть нам коментар! І пишіть нам, якщо вам це не подобається. Ми також дуже раді, якщо ви поділитесь поштою у своїх соціальних профілях!

       Loading Loading ...

Чому Google завжди говорить лише про це?
Чому Google завжди говорить лише про це?
IRC (Internet Relay Chat)