Що таке SEO? Визначення пошукової оптимізації для вас як ділової жінки.

  1. Вимова SEO
  2. SEO, SEM, SEA - в чому різниця?
  3. SEO - пошукова оптимізація:
  4. Аналіз, досвід, довіра, спроби та помилки
  5. Мій SEO Поради: Почніть з ваших текстів!

Що таке SEO? Що ви робите саме тоді, коли займаєтеся SEO ? Оптимізуйте пошукову систему? А? ОПТИМІЗАЦІЯ ПОШУКУ ДВИГУНА ... Яке це слово! Нескінченно довго, читається складно і працює виснажливо. SEO, акронім, не звучить краще. Я зараз говорю просто і поясню, що таке SEO і що потрібно для оптимізації вашого сайту - від жінки до жінки in І таким чином, що ви хочете відразу почати!

Ваш веб-сайт - це ваша цифрова присутність. Уявіть себе якнайкраще, і нехай вас знайдуть ваші пропозиції. Це означає "Що таке SEO?"


Більше 360 ° відео на "Пошукова оптимізація коротко пояснено" >>> Відео на Facebook

Вимова SEO

SEO. Більшість людей навіть не знають, як це вимовляти. Спочатку я не відчував себе іншим, як раніше Копірайтер для інтернет-маркетингу було. Це може зробити вас невпевненим і не робить тему пошукової оптимізації просто більш привабливою.

Чи ви промовляєте це зараз одним словом німецькою мовою: S - E - O Чи ви промовляєте це зараз одним словом німецькою мовою: "S - E - O"? Або по черзі як слово: "Seo"? Або ж англійською вимовою "ess ii ou"? Для маркетингового інструменту SEO походить з англійської мови і є абревіатурою Search (S) Engine (E) Optimization (O), перекладена: пошукова оптимізація. До речі, за словами Дудена, всі 3 вимови правильні.

Так що просто вимовляйте його так, як вам подобається найкраще 😉 І не дозволяйте іншим звинувачувати вас за те, що вони називають менеджером з маркетингу. Є SEO консультантів, які стверджують, що англійська мова повинна бути розмовна. Це не треба. В основному я кажу, Seo - словом німецькою мовою. І Дуден каже: Це нормально

SEO, SEM, SEA - в чому різниця?

Ох, і тоді є занурення Маркетинг вмісту Крім того, SEO все ще терміни, як SEM, SEA ... .wahuaaaah! Що це означає? А вам це все потрібно?

SEO = Пошукова оптимізація = Пошукова оптимізація

SEM = Маркетинг у пошукових системах = маркетинг у пошукових системах

SEA = Реклама в пошукових системах = реклама в пошукових системах

Як це пов'язано?

Якщо ви читали це далеко і не кинули на всіх умовах, ви дійсно хочете знати Великий! Тоді є визначення SEO, SEM, SEA для вас - і що таке SEO . Точно.

SEM , тобто маркетинг в пошукових системах, зазвичай (навіть експерти іноді не згодні) є парасольковим терміном для SEA і SEO . Реклама в пошукових системах (SEA) підсумовує всі заходи, які ви робите для реклами в пошукових системах, наприклад, показ оголошень на Google, за допомогою Google AdWords тощо. І що таке SEO, я приходжу до цього зараз, тому що це моя спеціальність, особливо стосовно текстів.

SEO - пошукова оптимізація:

Підрахуйте багато факторів, які становлять ваш рейтинг Google

З ринковою часткою трохи менше 95% найпопулярніших пошукових систем в 2014 - 2016 роках, є тільки одна цікава пошукова система: Google . Ось чому я пишу тут SEO блог коли я говорю про пошукові системи, просто про Google. Так що ж таке SEO? SEO - це допомога в дотриманні критеріїв, які Google використовує, щоб допомогти користувачам побачити найкращі та найбільш корисні результати пошуку (= відповідні веб-сайти), коли вони вводять свої пошукові терміни. Ці критерії часто називають основами SEO чи факторами. Є параметри, такі як час завантаження, зручність для мобільних пристроїв, додана вартість, які Google зібрав через численні аналізи поведінки користувача пошуку.

Якщо ваш веб-сайт відповідає цим критеріям, так звані фактори ранжирування , а користувач вводить пошуковий термін (ключове слово), для якого ваша сторінка оптимізована, ви будете на початку результатів пошуку. Ви досягаєте верхнього рейтингу за вашою темою. Потім багато потенційних клієнтів натискають на вашу домашню сторінку і, в кращому випадку, купують продукти онлайн, читають ваш вміст або використовують ваші послуги. Таким чином, ви отримуєте більше клієнтів, не платячи за це. Оскільки ваш веб-сайт оптимізований для пошукових систем і пропонує великий вміст.

"Дурне" справа в тому, що пошукова система не оприлюднює (всі) свої критерії, зважування і алгоритми, згідно з якими вона ранжує результати пошуку. Скоріше, важливі фактори ранжування SEO повинні бути зібрані шляхом спостереження, аналізу ринку та експертних знань. І тестуванням того, що дійсно працює на вашому сайті . Однак багато відомо, наприклад, що веб-сайти з великою кількістю текстових ранг краще, ніж ті, що містять менше текстового вмісту.

Аналіз, досвід, довіра, спроби та помилки

Здійснення SEO або його здійснення агенціями SEO завжди означає аналіз, досвід і довіру до ринкових досліджень та / або експертних знань Здійснення SEO або його здійснення агенціями SEO завжди означає аналіз, досвід і довіру до ринкових досліджень та / або експертних знань. З SEO, ви робите все, щоб оптимізувати ваш сайт так, щоб він відповідав факторам ранжування Google, наскільки це можливо . Ви створюєте свій сайт, щоб ви отримали хорошу позицію у списку результатів. Будь ласка, не забувайте, що Google аналізує ці фактори на основі тих, хто шукає! Зрештою, ви оптимізуєте свій веб-сайт не для Google, а для людей. Ви створюєте веб-сайт для пошукачів та їхню поведінку пошуку - для вашого " цільова група «!

Існують деякі параметри рейтингу, які Google публікує і виконував у минулому, коли виконувалося так зване оновлення Google. Метт Каттс (Керівник Web Spam Team для Google протягом 10 років до 2015 року) надав відповіді на багато питань SEO для Google. Тим не менше, Google не повідомляє нам, у яких відносинах, наприклад, обсяг тексту на інший вміст, наприклад, відео та фотографії на вашій сторінці, оцінюється точно, або наскільки важливим є змістовний заголовок SEO . (На мій погляд і досвід вона дуже важлива!)

Мій SEO Поради: Почніть з ваших текстів!

Більше 200 факторів ранжирування з різним зважуванням сприяють результату пошуку. Так що ж таке SEO і з чого почати? Оптимізація веб-сайту на основі пошукової системи - це широке поле. Мій досвід роботи з SEO-експертом і копірайтер (з 2008 року) полягає в тому, що він займе довгий шлях з вашим веб-сайтом, якщо ви тільки освоїте і послідовно застосуєте деякі параметри ранжирування . Я спеціалізуюся на рейтингових факторах в області тексту та змісту. І ви також можете! Вам не потрібен менеджер пошукової системи або веб-майстер. Це навіть більш ефективно, якщо ви самі займаєтеся SEO.

Тому що впевнений, що текст відіграє важливу роль у SEO, і ви можете транспортувати свій контент найкраще. Google може читати та аналізувати чудові тексти, наприклад, чи ви хороші заголовки писати чи ні, текстовий вміст з доданою вартістю чи ні. Хоча пошукова система може розпізнавати образи у своєму складі, вони ще не оцінили свою вартість. З іншого боку, Google може також оцінювати текст для доданої вартості для клієнтів, читабельність, структуру та багато іншого. Тому має сенс почати з пошукової оптимізації у ваших текстах і в усьому, що можна робити зі словами. Це саме те, що є моїми онлайн-курсами для початківців Дізнайтеся про SEO хочу спеціалізуватися. Там ви дізнаєтеся, що саме SEO і як реалізуєте найважливіші основи для пошукової оптимізованої веб-сторінки. Ви можете дізнатися все в жіночій мові (так просто пояснити), і я підтримую вас усією своєю силою і своїм ноу-хау!
Тому що впевнений, що текст відіграє важливу роль у SEO, і ви можете транспортувати свій контент найкраще

Що таке SEO?
Оптимізуйте пошукову систему?
А?
Чи ви промовляєте це зараз одним словом німецькою мовою: "S - E - O"?
Або по черзі як слово: "Seo"?
Або ж англійською вимовою "ess ii ou"?
Що це означає?
А вам це все потрібно?
Так що ж таке SEO?
Так що ж таке SEO і з чого почати?
IRC (Internet Relay Chat)