У чому різниця між SEO, SEA і SEM?

SEO, SEA і SEM: це терміни, які інтернет-маркетологи використовують щодня. Але що це насправді означає? І яка різниця між SEO і SEA?

SEO означає пошукова оптимізація або пошукової оптимізації. Пошукова оптимізація означає, що інтернет-маркетолог впроваджує вдосконалення на веб-сайті, що полегшує пошук у пошукових системах, таких як Google і Bing.

SEA означає реклама в пошукових системах , або реклама в пошуковій системі. Це означає, що інтернет-маркетинг платить гроші Google, щоб бути видимими за певними ключовими словами. Звичайно, є кілька сторін, які зацікавлені в показі реклами на конкретні ключові слова. Чим більше партії хочуть платити гроші, тим дорожче ключове слово. Так само, як на "справжньому" аукціоні. Наприклад, він швидко коштує 5 євро за клік, щоб показати рекламу з ключовим словом "іпотека".

SEM означає маркетинг в пошукових системах . Це парасолька назви SEO і SEA, що означає, що компанія інвестує час, щоб веб-сторінка з'явилася на видному місці у відповідних результатах пошуку.

SEO, SEA і SEM: це терміни, які інтернет-маркетологи використовують щодня

Різниця між SEO і SEA в Google. На червоні результати впливає СЕО, зелений результат роботи SEO.

Чи розумно йти на SEO або SEA краще курс. Це залежить від ситуації.

Перевага SEO полягає в тому, що відвідування веб-сайту нічого не стоїть, але компанія може зайняти певний час, щоб отримати хороші результати в пошуковій системі. І оскільки час - це гроші, то SEO не є розумним вибором.

Великою перевагою SEA є те, що протягом декількох хвилин ви можете бути на вершині відповідних ключових слів у верхній частині Google, навіть вище найкращого органічного (= SEO) результату. Але, звичайно, є ціна натомість. Це також робить компанію дуже залежною від Google.

Я вважаю, що вибір для SEO або SEA повинен бути прийнятий дуже свідомо. Часто комбінація SEO і SEA найкраще працює. У довгостроковій перспективі ви оптимізуєте відповідні пошукові терміни, тоді як ви вже видно в короткостроковій перспективі завдяки оголошенням у AdWords. У довгостроковій перспективі можна повільно закрити кампанію AdWords, оскільки органічні результати виглядають високими. Або активізуйте кампанію AdWords, якщо побачите, що витрати на конверсію дуже низькі.

Хочете дізнатися більше про найкращий вибір для вашої компанії? Потім прочитайте блог: SEA проти SEO: хто виграє гру?

Але що це насправді означає?
І яка різниця між SEO і SEA?
Хочете дізнатися більше про найкращий вибір для вашої компанії?
IRC (Internet Relay Chat)