Victoria HDD - перевірка і відновлення жорсткого диска

  1. Діагностика диска з Victoria HDD
  2. Disk Drill - ідеальне рішення для відновлення даних на Windows
  3. Чим Disk Drill відрізняється від конкурентів?
  4. Як відновити жорсткий диск за допомогою Disk Drill?
  5. Mac користувачі? Є рішення і для вас

Однією з основних причин використання програм для перевірки жорсткого диска є бажання запобігти втраті даних через помилки в його роботі або в разі непередбаченої поломки. Встановити додаток, яке буде постійно стежити за характеристиками диска і його продуктивністю, набагато простіше, ніж у випадку поломки шукати шляхи відновлення даних з жорсткого диска.

відновлення даних з жорсткого диска

Безліч програм пропонують опцію діагностики жорсткого диска, але однією з найбільш надійних і відомих є, звичайно ж, Victoria HDD.

Діагностика диска з Victoria HDD

Victoria HDD - це досить проста і потужна програма для перевірки жорсткого диска, яка була створена для оцінки продуктивності, тестування, усунення незначних проблем і форматування диска.

Незважаючи на те, що інтерфейс програми досить простий, Victoria HDD все ж розрахована на користувачів із середнім або високим рівнем технічної підготовки. Залежно від рівня підготовки, ви можете по-різному конфігурувати програму Вікторія HDD, що дозволить змінити алгоритм сканування зовнішнього жорсткого диска на відповідний саме вам.

Додаток показує всі деталі, що стосуються вашого жорсткого диска: модель, розмір диска, функції і загальний розмір.

Victoria HDD також виробляє тест поверхні диска, з метою виявлення можливих несправностей - додаток виконує перевірку жорсткого диска на биті сектора, за результатами якої виводиться докладний звіт про стан носія. У разі, якщо було виявлено битий сектор, Victoria HDD може перепризначити такий сектор, щоб ви і далі можна було користуватися даними жорстким диском без імовірної втрати інформації.

Що відрізняє Вікторія HDD від інших програм даної тематики - це надання повного списку атрибутів SMART HDD (Self-Monitoring, Analysis and Reporting Technology), що включають в себе частоту помилок читання диска, коефіцієнт помилок при пошуку, кількість запусків і зупинок диска, загальний час роботи і багато інших.

Victoria HDD є незамінною при перевірці HDD. Щоб переконатися в цьому, досить просто завантажити Victoria HDD і запустити додаток на Windows.

На жаль, додаток Victoria HDD більше не підтримується і не оновлюється. Розробники не можуть гарантувати коректну роботу програми і те, що Victoria HDD зможе діагностувати помилку диска, яка приведе до втрати даних.

Що ж робити, якщо дані жорсткого диска все-таки були загублені? На жаль, Вікторія HDD не пропонує користувачам опцію відновлення даних з жорсткого диска.

Disk Drill - ідеальне рішення для відновлення даних на Windows

Disk Drill для Windows - це, мабуть, найпотужніша програма для відновлення даних жорсткого диска на сьогоднішній день. Незалежно від причини втрати даних - випадкова очищення кошика, вірусна атака, перебій електрики, пошкодження розділу або щось ще - Disk Drill відновить будь-які типи файлів швидко і БЕЗКОШТОВНО.

Алгоритми Disk Drill для відновлення даних працюють з NTFS, FAT32, EXT, HFS + і іншими файловими системами. Ви зможете воcстановіть загублені дані не тільки на системних дисках комп'ютера, але і на зовнішніх пристроях, картах пам'яті, флешки, телефонах - одним словом, на будь-яких девайсах і накопичувачах, які розпізнає комп'ютер.

Чим Disk Drill відрізняється від конкурентів?

Додатків, що займаються відновленням даних, досить багато. Але лише одиниці роблять це швидко і якісно.

Disk Drill - це єдиний додаток, яке не тільки відновлює дані на жорсткому диску, але і захищає їх від можливого видалення (Recovery Vault опція). Після активації Recovery Vault інформація про властивості кожного віддаленого файлу або папки зберігається і відновлення даних в такому випадку займе всього кілька секунд (початкові метадані файлів залишаться недоторканими).

Опція Recovery Vault доступна в безкоштовній версії.

Як відновити жорсткий диск за допомогою Disk Drill?

Disk Drill пропонує два алгоритму сканування жорсткого диска - Швидке сканування (Quick Scan) і Глибоке сканування (Deep Scan).

Швидке сканування допоможе відновити недавно видалені файли буквально за секунди. Як правило видалені файли спочатку лише позначаються віддаленими і перестають відображатися, але все ще фізично присутні на жорсткому диску. Швидке сканування знайде і відновить ці дані протягом декількох секунд.

Глибоке сканування пропонує більш ретельний, але і більш тривалий процес сканування жорсткого диска. Deep Scan знайде, відновить і реструктурує вилучені дані назад в залежності від бінарної структури. Даний тип сканування розпізнає більше 200 типів файлів.

Disk Drill сумісний з Windows XP / Vista / 7/8 / 10. Безкоштовна версія Disk Drill відновлює до 100МБ файлів; опція Recovery Vault так само доступна в безкоштовній версії.

Безкоштовне відновлення даних
Ваш Помічник у Відновлення Видалених фото

Mac користувачі? Є рішення і для вас

Disk Drill дозволяє відновлювати дані не тільки на Windows, але і на Mac комп'ютерах.

Disk Drill для Mac забезпечує повне сканування диска за допомогою Quick і Deep Scan алгоритмів, і відновлює будь-які типи файлів з будь-яких розділів Mac або пристроїв, підключених до нього.

Що відрізняє Disk Drill для Mac від конкурентів? Звичайно ж, функція захисту даних від можливого видалення (Recovery Vault), яка присутня і в Mac версії.

Більш того, Disk Drill - одне з небагатьох програм для Mac, яке може відновлювати дані на Android і iOS пристроях, підключених до Mac комп'ютера.

Безкоштовна версія Disk Drill просканує всі файли і покаже вам, які з них можуть бути відновлені за допомогою платної версії. Опція Recovery Vault також доступна в безкоштовній версії.

Більше інформації про Disk Drill ви знайдете на офіційних сторінках продуктів - Disk Drill для Windows і Disk Drill для Mac .

Як відновити жорсткий диск за допомогою Disk Drill?
Mac користувачі?
Що ж робити, якщо дані жорсткого диска все-таки були загублені?
Чим Disk Drill відрізняється від конкурентів?
Як відновити жорсткий диск за допомогою Disk Drill?
Що відрізняє Disk Drill для Mac від конкурентів?
IRC (Internet Relay Chat)