Адаптуємо сайт до мобільного ринку

 1. Зустрічаємо мобільний трафік
 2. Як пройти Google Speed ​​Test?
 3. Зустрічаємо мобільних клієнтів
 4. Як відповідати новим вимогам?
 5. Адаптуємо сайт до мобільного ринку
 6. Сучасна технологія адаптивної верстки
 7. Включаємо об'єднання і стиснення JS, CSS
 8. Переносимо JS вниз сторінки

мобільний трафік

Зустрічаємо мобільний трафік


Якщо Google не відзначить ваш сайт ярликом «Для мобільних», він зникне з поля зору користувачів, які зайшли в Інтернет з мобільних пристроїв. Тому що при пошуку на мобільних пристроях Google враховує наявність відповідної оптимізації при ранжируванні результатів. Мобільний трафік «відрізається», падають продажі, бізнес зазнає збитків.
Перевірте - ваш сайт mobile-friendly? Пройдіть Google Speed ​​Test Якщо Google не відзначить ваш сайт ярликом «Для мобільних», він зникне з поля зору користувачів, які зайшли в Інтернет з мобільних пристроїв

Як пройти Google Speed ​​Test?


Необхідні складові:

Мобільний трафік набирає обертів!


Зустрічайте правильно мобільних клієнтів з платформою «1С-Бітрікс»!

Думаєте, що у вас немає мобільного трафіку Думаєте, що у вас немає мобільного трафіку?
Перевірте. Мобільний трафік зараз превалює на багатьох сайтах, навіть зовсім не призначених для мобільного перегляду і не мають мобільних версій. Наприклад, квітникарі, книголюби і інші учасники різних спільнот все більше заходять в Мережу з мобільних пристроїв.

Mobile-friendly

Зустрічаємо мобільних клієнтів

Ваш сайт повинен бути mobile-friendly!

Ваш сайт зникне з перших сторінок результатів пошуку Google, якщо його незручно переглядати на мобільних пристроях. перевірте Ваш сайт зникне з перших сторінок результатів пошуку Google, якщо його незручно переглядати на мобільних пристроях
Google розіслав попередження сайтам з поганою оптимізацією під мобільну платформу, що з 21 квітня 2015 року це сайти опустяться в пошуковій видачі.
Чому так важливо бути mobile-friendly?
Напевно, багато хто переходили з результатів пошуку Google на неоптимізовані для перегляду на смартфонах сайти. Сторінки з крихітними посиланнями та важко читається текстом, які до того ж не поміщаються на екрані пристрою, виробляють несприятливе враження.

Google буде відзначати мобільні сайти в результатах пошуку  «Щоб попередити можливі незручності користувачів мобільних пристроїв при перегляді сайтів, ми станемо відзначати в результатах нашого пошуку сторінки, оптимізовані для смартфонів і планшетів» Google буде відзначати мобільні сайти в результатах пошуку
«Щоб попередити можливі незручності користувачів мобільних пристроїв при перегляді сайтів, ми станемо відзначати в результатах нашого пошуку сторінки, оптимізовані для смартфонів і планшетів». Детальніше

Песимізація ...

Якщо Google не відзначить ваш сайт ярликом «Для мобільних»? По суті сайт зникне з поля зору користувачів, які зайшли в Інтернет з мобільних пристроїв. Тому що при пошуку на мобільних пристроях Google враховує наявність відповідної оптимізації при ранжируванні результатів. Мобільний трафік "відрізається", падають продажі, бізнес зазнає збитків.

Як відповідати новим вимогам?

Що потрібно зробити?
 • Пройти перевірку і отримати звіт
 • Вивчити всі рекомендації
 • Усунути проблеми і недоліки
 • Отримати позначку Google «Для мобільних»
Перевірити легко - пройти тест

Щоб з'ясувати, чи відповідають ваші сторінки з новими вимогами, досить пройти процедуру перевірки на оптимізацію для мобільних пристроїв.
Чи не оптимізовано для мобільних пристроїв! Виправити важко, якщо ви не веб-майстер
Щоб усунути всі виявлені проблеми при перегляді зі смартфонів і планшетів, причому, не однієї сторінки, а всього вашого сайту, потрібно зробити багато. Зокрема, необхідно вивчити керівництва для веб-майстрів по створенню та оптимізації мобільних версій сайтів, документацію по налаштуванню системи управління контентом і шаблонів сайтів. Це під силу лише фахівцям.

адаптивна верстка

Адаптуємо сайт до мобільного ринку


Готовий приймати мобільних відвідувачів

Кожна сторінка вашого сайту, якщо він на платформі «1С-Бітрікс», моментально перебудовується під будь-який пристрій. Ваш сайт спочатку готовий до мобільних, планшетним і десктопних версій. Крім цього підтримується Touch інтерфейс у всіх компонентах інтернет-магазину.

Інтернет-магазини на платформі «1С-Бітрікс» - з адаптивним шаблоном
В ядро ​​продукту «1С-Бітрікс: Управління сайтом» вбудований Framework з usefull-версткою ( Bootstrap 3 ). Універсальний Framework для верстки полегшує і прискорює створення будь-якого типу сайтів, адаптивних під мобільні пристрої (mobile-friendly). Детальніше Кожна сторінка вашого сайту, якщо він на платформі «1С-Бітрікс», моментально перебудовується під будь-який пристрій
Перше, з чого потрібно почати - змінити принципи верстки сайту. При проектуванні структури потрібно відразу враховувати вимоги до адаптивної верстці. Ви повинні зробити це частиною вашого виробничого циклу!

універсальний Framework

Сучасна технологія адаптивної верстки

Ваш сайт спочатку mobile-friendly

Ваш сайт спочатку готовий до перегляду на будь-якому пристрої, включаючи мобільні. В ядро ​​продукту 15.5 версії вбудований універсальний Framework для верстки, що полегшує і прискорює створення mobile-friendly (адаптивних під мобільні пристрої) будь-якого типу сайтів.

Адаптивно для всього!

 • Універсальний Framework для верстки (Bootstrap 3)
 • Висока швидкість виробництва адаптивних сайтів
 • Початкова готовність до мобільних, планшетним і десктопних версій
 • Підтримка Touch інтерфейсу у всіх компонентах інтернет-магазину
Новий адаптивний шаблон інтернет-магазину

Готове рішення «Інтернет-магазин», що входить в поставку товару, отримало новий красивий шаблон. Framework з usefull-версткою (Bootstrap 3) дозволяє використовувати шаблон під будь-яку схему інтернет-магазину. Кожна сторінка вашого магазину тепер моментально перебудовується під будь-який пристрій.

Bootstrap - це простий і легко настроюється HTML, CSS і Javascript фреймворк для більш швидкої і зручної Web-розробки. Детальніше Bootstrap - це простий і легко настроюється HTML, CSS і Javascript фреймворк для більш швидкої і зручної Web-розробки

Прискорення сайту (CDN)

Включаємо об'єднання і стиснення JS, CSS

Що це дає:
 • Зменшує число файлів з 44 до 16 (на 160%)
 • Стиснення зменшує розмір js і css майже в 2 рази

Прискорення сайту 2.0 (CDN)

 • Хмарний сервіс
 • Обслуговує 27 000+ клієнтів
 • Автоматично стискає JS і CSS
 • Автоматично стискає картинки
 • підтримує SSL

Автоматична оптимізація зображень

Сервіс «Прискорення сайту» 2.0 сам оптимізує зображення без втрати якості /

Переносимо JS вниз сторінки

 • Переносить все java-скрипти вниз сторінки в потрібному порядку
 • Повністю зберігається працездатність всієї сторінки
 • Не потрібно переробка сайту
 • Відповідає вимогам Google

Перевірте - ваш сайт mobile-friendly?
Думаєте, що у вас немає мобільного трафіку?
Чому так важливо бути mobile-friendly?
Якщо Google не відзначить ваш сайт ярликом «Для мобільних»?
Як відповідати новим вимогам?
Що потрібно зробити?
IRC (Internet Relay Chat)