25+ корисних плагінів для Firefox - Blog Imena.UA

 1. 25+ корисних плагінів для Firefox Firefox досі залишається одним з найпотужніших браузерів, якого...
 2. Wunderlist
 3. Lazarus
 4. Evernote Web Clipper або OneNote Web Clipper
 5. Безпека
 6. HTTPS Everywhere
 7. uBlock Origin або AdBlock Plus
 8. Disconnect
 9. Mailvelope
 10. утиліти
 11. YouTube High Definition
 12. Tab Mix Plus
 13. DownThemAll і Video DownloadHelper
 14. Xmarks
 15. Honey
 16. InvisibleHand
 17. Hover Hound
 18. Social Fixer
 19. 25+ корисних плагінів для Firefox
 20. продуктивність
 21. Wunderlist
 22. Lazarus
 23. Evernote Web Clipper або OneNote Web Clipper
 24. Безпека
 25. HTTPS Everywhere
 26. uBlock Origin або AdBlock Plus
 27. Disconnect
 28. Mailvelope
 29. утиліти
 30. YouTube High Definition
 31. Tab Mix Plus
 32. DownThemAll і Video DownloadHelper
 33. Xmarks
 34. Honey
 35. InvisibleHand
 36. Hover Hound
 37. Social Fixer
 38. 25+ корисних плагінів для Firefox
 39. продуктивність
 40. Wunderlist
 41. Lazarus
 42. Evernote Web Clipper або OneNote Web Clipper
 43. Безпека
 44. HTTPS Everywhere
 45. uBlock Origin або AdBlock Plus
 46. Disconnect
 47. Mailvelope
 48. утиліти
 49. YouTube High Definition
 50. Tab Mix Plus
 51. DownThemAll і Video DownloadHelper
 52. Xmarks
 53. Honey
 54. InvisibleHand
 55. Hover Hound
 56. Social Fixer

25+ корисних плагінів для Firefox

Firefox досі залишається одним з найпотужніших браузерів, якого можна розглядати як альтернативу все більш і більш тяжеловесному Chrome. У старій добрій «вогненної лисиці» є чимало корисних і цікавих розширень, з якими ми і познайомимо вас в сьогоднішній підбірці.

продуктивність

Instapaper , Pocket або Readability

Щодня ми стикаємося з такою величезною кількістю посилань, публікацій блогів і новин, що просто не можемо прочитати і обробити всю цю інформацію за один раз. Для таких випадків і придумані сервіси відкладеного читання. 2 основних сервісу в цій області - Instapaper і Pocket. Є ще й Readability з армією вірних шанувальників, але він не оновлювався протягом тривалого часу. Принцип роботи цих сервісів простий: посилання відправляються на їх відповідні сайти, потім текст очищають від реклами і форматування - і ось вам відмінна версія тексту без візуального «сміття», яку можна відкрити в будь-який зручний час з будь-якого зручного пристрою.

Wunderlist

Це - один з кращих менеджерів завдань, а плагін для Firefox робить його ще краще. Ви можете зберегти будь-який онлайн-контент прямо в список завдань всього лише в 1 клік. Завдяки цьому списки справ і завдань стають більш деталізованими і актуальними. Не дивлячись на те, що в минулому році компанія Microsoft купила цей сервіс, він як і раніше залишився швидким, безкоштовним і зручним інструментом, а розширення для Firefox було оновлено о січні 2016 року. Як альтернативне рішення можна використовувати Todoist - у нього теж є розширення для Firefox.

Lazarus

Вам напевно знайома така ситуація: ви набираєте текст у вікні браузера, і раптом відбувається невідомий збій, в результаті якого пропадають всі дані. Lazarus - порятунок для таких подій. Під час введення тексту в онлайн-формах і полях цей сервіс постійно зберігає кожну натиснуту на клавіатурі клавішу. Якщо браузер «впав» або ви випадково закрили вкладку, то зможете повернути текст, повторно зайшовши на нещасливу сторінку і клікнувши правою кнопкою миші на полі введення форми. Це розширення може здатися вам далеко не життєво необхідним, але коли у вас пропаде цілий абзац тільки що набраного тексту, ви ще порадієте, що встановили Lazarus.

Evernote Web Clipper або OneNote Web Clipper

Якщо ви користуєтеся Evernote, але з якоїсь причини у вас немає Evernote Web Clipper - терміново встановлюйте: це - один із кращих інструментів для швидкого збереження сторінок і посилань. Втім, з недавніх пір преміум-підписка подорожчала, і якщо вас це бентежить, спробуйте додаток для швидкого збереження контенту в блокнотах OneNote від Microsoft. Для тих, хто сумнівається в корисності подібних інструментів: замість того, щоб вручну робити нотатки про що-небудь в блокнот, ви зможете швидко зберегти статтю, сторінку цілком або частину сторінки в ваші замітки; а потім об'єднати необхідні замітки в Блокнот, щоб легше і зручніше працювати з проектами.

Безпека

LastPass або Dashlane

Не всі паролі можна запам'ятати, а Лайфхак по інтернет-безпасность іноді все ж підводять? Щоб вирішити цю проблему, явно необхідний менеджер паролів. LastPass і Dashlane - відмінні, легкі в налаштуванні і функціонально ідентичні інструменти: менеджер паролів створить надійні паролі, автоматично вас авторизує, а якщо ви захочете ввести дані вручну - без зусиль знайдете всі паролі.

І LastPass, і Dashlane можуть замінити скомпрометований пароль в один клік (вам навіть не доведеться заходити на сайт). Краще використовувати менеджер паролів, ніж безуспішно намагатися запам'ятати безліч комбінацій букв і цифр для різних сайтів або користуватися одним паролем для всіх.

HTTPS Everywhere

Використання цього сервісу - найпростіший спосіб убезпечити перегляд веб-сторінок і захистити реєстраційні дані. HTTPS Everywhere форсує захищене з'єднання на всіх сайтах, де це можливо. Інші функції включають в себе «білий список» і режим попередження, тільки сповіщає про можливість https-з'єднання (без перенаправлення). HTTPS Everywhere з'явився на ринку досить давно, але оновлюється на регулярній основі.

uBlock Origin або AdBlock Plus

Онлайн-реклама може бути вельми нав'язливою - особливо якщо мова йде про спливаючих вікнах, що загороджують весь екран з текстом. Втомилися від цього? Пора використовувати uBlock Origin або AdBlock Plus. uBlock Origin - більш кращий варіант, оскільки не тільки зберігає дорогоцінну оперативну пам'ять і блокує рекламу (а також безліч скриптів і інших складових сайту, які обтяжують «сайт»), а й використовує всі ті ж правила і списки, що і AdBlock Plus. А ще ви отримуєте набагато більше контролю над «білим списком» і фільтрами.

І AdBlock Plus, і uBlock Origin блокуватимуть рекламу на будь-якій сторінці, на яку ви зайдете (не забудьте занести в білий список необхідні сайти); оберігати вашу приватність в Мережі; блокувати інші секції, які ви хочете приховати (наприклад, коментарі на YouTube); і навіть блокувати шкідливе ПЗ. Ви також можете зупинити запуск скриптів на будь-якій сторінці за допомогою NoScript, але це - занадто ризикована процедура, тому що з повністю відключеними скриптами більшість сайтів навряд чи будуть працювати.

Disconnect

Поки все - від державних структур до хакерів-самоучок - намагаються відстежити ваші дії в інтернеті, Disconnect стане справжнім порятунком. Цей сервіс зупиняє відстеження реклами, віджетів та інших компонентів сайту перш, ніж вони починають завантажуватися, тим самим значно прискорюючи роботу браузера. Настільний додаток пропонує ще більше функціональних можливостей: VPN, блокуючий шкідливе і програмне ПО. Але для середньостатистичного користувача цілком достатньо легшого розширення для браузера. Існує альтернатива в якості розширення Ghostery , Але до нього виникає набагато більше «питань».

Mailvelope

Яким би поштовиком ви не користувалися - Gmail, Outlook або будь-яким іншим, - шифрування для конфіденційних листів обов'язково; і це розширення вам допоможе. Воно створено на основі широко використовуваного і визнаного PGP-стандарту.

ВАМ також стане в нагоді:

ВАМ також стане в нагоді:

утиліти

Greasemonkey і Stylish

Іноді вам потрібно не розширення, а скрипт, який легко писати і встановлювати. Скрипти Greasemonkey і призначені для користувача стилі допоможуть прибрати все «зайве» з YouTube, оптимізувати Gmail і розібратися з чергою фільмів в Netflix. Запуск користувальницьких скриптів забезпечує Greasemonkey, а за власні стилі відповідає Stylish, тому рекомендуємо встановити обидва розширення. Вони не споживають системних ресурсів до того моменту, поки вам не знадобиться встановлений скрипт.

YouTube High Definition

Існує безліч способів прибрати все зайве на YouTube - і частина з яких вже згадувалася вище. Але YouTube High Definition дає більше контролю, ніж будь-який з перерахованих в даному огляді інструментів. Це розширення дозволяє вибирати дозвіл для всіх відео (наприклад, можна встановити - завжди завантажувати відео в найвищому доступному дозволі), автоматично вмикати / вимикати відтворення і т.д. Розширення включає підтримку HD-відео для таких сайтів як Reddit, Facebook і Twitter (більше ніякої настройки вручну); ви можете налаштувати розмір відео відповідним чином для вашого браузера, відключити анотації та багато іншого.

Tab Mix Plus

За допомогою цього розширення ви отримуєте повний контроль над налаштуванням вкладок в Firefox (копіювання вкладок, управління фокусом, повторне відкриття вже закритої вкладки і багато чого іншого). На жаль, масивний арсенал пропонованих налаштувань може негативно позначитися на продуктивності браузера.

DownThemAll і Video DownloadHelper

DownThemAll існує вже досить довго, але як і раніше залишається одним з основних розширень Firefox (до слова, воно і є тільки для Firefox). Цей інструмент кардинально змінює процес завантаження файлів: ви можете завантажувати посилання, зображення та інші об'єкти на веб-сторінці, завантажувати файли по вказаному критерію в 1 клік, автоматично перейменовувати файли і навіть збільшувати швидкість завантаження. Також стане в нагоді вам і VideoDownloadHelper, яке завантажує відео з YouTube та інших місць для розміщення відеофайлів прямо на комп'ютер.

Xmarks

Хоча Firefox може синхронізувати закладки і відкриті вкладки між комп'ютерами, він поступається за можливостями багатофункціонального інструменту для синхронізації під назвою Xmarks. Останній синхронізує дані між Chrome, Safari і Internet Explorer, що корисно в тому випадку, якщо ви користуєтеся не тільки «вогнелис». Ви зможете створювати призначені для користувача профілі (наприклад, «Робота» і «Дозвілля») і вибрати, які з них синхронізувати з комп'ютерами, отримувати інформацію про сайт з адресного рядка і т.д. Якщо можливостей вбудованої синхронізації Firefox вам мало, встановіть Xmarks.

Honey

Завжди приємно при онлайн-покупках використовувати код на знижку. Honey автоматизує цей процес, знаходячи коди для тих сайтів, на яких ви перебуваєте, і автоматично заповнюючи усі поля, в які потрібно вводити дані. Таким чином, ви не просто отримуєте можливість придбати щось за привабливою ціною, але і позбавляєте себе від монотонного введення купонів. Як аналог можна використовувати Coupons at Checkout .

InvisibleHand

А ось ще одне розширення для тих, хто купує в інтернеті багато і часто. Поки ви придивляєтеся до товарів, InvisibleHand обшукає всі сайти, щоб знайти, що цікавить вас за найнижчою ціною. Якщо розширення вдається знайти більш низьку ціну на іншому сайті, вона повідомляє вас про цю чудесну знахідку.

Hover Hound

Комп'ютерне обладнання коштує недешево, і перед покупкою варто порівняти ціни. Цим і займається Hover Hound, порівнюючи вартість обраного товару в онлайн-магазинах Newegg, NCIX і Amazon. Також можна переглянути історію цін і простежити, коли вони досягали свого максимуму і мінімуму. Hover Hound - розширення, необхідне для тих, хто регулярно купує комп'ютерне обладнання. Сервіс постійно оновлюється, пропонуючи користувачам нові функції (наприклад, контроль сумісності, трекер історії цін і багато іншого).

Social Fixer

Якщо ви користуєтеся Facebook, то вас обов'язково в ньому що-небудь та дратує. Social Fixer - це те розширення, яке гарантовано поліпшить ваш користувальницький досвід в цій соцмережі. Social Fixer позбавить вас від неприємних політичних постів, відстежить тих, хто видалив вас із друзів і допоможе прибрати все зайве. Як аналог варто звернути увагу на FB Purity .

джерело: Lifehacker

25+ корисних плагінів для Firefox

Firefox досі залишається одним з найпотужніших браузерів, якого можна розглядати як альтернативу все більш і більш тяжеловесному Chrome. У старій добрій «вогненної лисиці» є чимало корисних і цікавих розширень, з якими ми і познайомимо вас в сьогоднішній підбірці.

продуктивність

Instapaper , Pocket або Readability

Щодня ми стикаємося з такою величезною кількістю посилань, публікацій блогів і новин, що просто не можемо прочитати і обробити всю цю інформацію за один раз. Для таких випадків і придумані сервіси відкладеного читання. 2 основних сервісу в цій області - Instapaper і Pocket. Є ще й Readability з армією вірних шанувальників, але він не оновлювався протягом тривалого часу. Принцип роботи цих сервісів простий: посилання відправляються на їх відповідні сайти, потім текст очищають від реклами і форматування - і ось вам відмінна версія тексту без візуального «сміття», яку можна відкрити в будь-який зручний час з будь-якого зручного пристрою.

Wunderlist

Це - один з кращих менеджерів завдань, а плагін для Firefox робить його ще краще. Ви можете зберегти будь-який онлайн-контент прямо в список завдань всього лише в 1 клік. Завдяки цьому списки справ і завдань стають більш деталізованими і актуальними. Не дивлячись на те, що в минулому році компанія Microsoft купила цей сервіс, він як і раніше залишився швидким, безкоштовним і зручним інструментом, а розширення для Firefox було оновлено о січні 2016 року. Як альтернативне рішення можна використовувати Todoist - у нього теж є розширення для Firefox.

Lazarus

Вам напевно знайома така ситуація: ви набираєте текст у вікні браузера, і раптом відбувається невідомий збій, в результаті якого пропадають всі дані. Lazarus - порятунок для таких подій. Під час введення тексту в онлайн-формах і полях цей сервіс постійно зберігає кожну натиснуту на клавіатурі клавішу. Якщо браузер «впав» або ви випадково закрили вкладку, то зможете повернути текст, повторно зайшовши на нещасливу сторінку і клікнувши правою кнопкою миші на полі введення форми. Це розширення може здатися вам далеко не життєво необхідним, але коли у вас пропаде цілий абзац тільки що набраного тексту, ви ще порадієте, що встановили Lazarus.

Evernote Web Clipper або OneNote Web Clipper

Якщо ви користуєтеся Evernote, але з якоїсь причини у вас немає Evernote Web Clipper - терміново встановлюйте: це - один із кращих інструментів для швидкого збереження сторінок і посилань. Втім, з недавніх пір преміум-підписка подорожчала, і якщо вас це бентежить, спробуйте додаток для швидкого збереження контенту в блокнотах OneNote від Microsoft. Для тих, хто сумнівається в корисності подібних інструментів: замість того, щоб вручну робити нотатки про що-небудь в блокнот, ви зможете швидко зберегти статтю, сторінку цілком або частину сторінки в ваші замітки; а потім об'єднати необхідні замітки в Блокнот, щоб легше і зручніше працювати з проектами.

Безпека

LastPass або Dashlane

Не всі паролі можна запам'ятати, а Лайфхак по інтернет-безпасность іноді все ж підводять? Щоб вирішити цю проблему, явно необхідний менеджер паролів. LastPass і Dashlane - відмінні, легкі в налаштуванні і функціонально ідентичні інструменти: менеджер паролів створить надійні паролі, автоматично вас авторизує, а якщо ви захочете ввести дані вручну - без зусиль знайдете всі паролі.

І LastPass, і Dashlane можуть замінити скомпрометований пароль в один клік (вам навіть не доведеться заходити на сайт). Краще використовувати менеджер паролів, ніж безуспішно намагатися запам'ятати безліч комбінацій букв і цифр для різних сайтів або користуватися одним паролем для всіх.

HTTPS Everywhere

Використання цього сервісу - найпростіший спосіб убезпечити перегляд веб-сторінок і захистити реєстраційні дані. HTTPS Everywhere форсує захищене з'єднання на всіх сайтах, де це можливо. Інші функції включають в себе «білий список» і режим попередження, тільки сповіщає про можливість https-з'єднання (без перенаправлення). HTTPS Everywhere з'явився на ринку досить давно, але оновлюється на регулярній основі.

uBlock Origin або AdBlock Plus

Онлайн-реклама може бути вельми нав'язливою - особливо якщо мова йде про спливаючих вікнах, що загороджують весь екран з текстом. Втомилися від цього? Пора використовувати uBlock Origin або AdBlock Plus. uBlock Origin - більш кращий варіант, оскільки не тільки зберігає дорогоцінну оперативну пам'ять і блокує рекламу (а також безліч скриптів і інших складових сайту, які обтяжують «сайт»), а й використовує всі ті ж правила і списки, що і AdBlock Plus. А ще ви отримуєте набагато більше контролю над «білим списком» і фільтрами.

І AdBlock Plus, і uBlock Origin блокуватимуть рекламу на будь-якій сторінці, на яку ви зайдете (не забудьте занести в білий список необхідні сайти); оберігати вашу приватність в Мережі; блокувати інші секції, які ви хочете приховати (наприклад, коментарі на YouTube); і навіть блокувати шкідливе ПЗ. Ви також можете зупинити запуск скриптів на будь-якій сторінці за допомогою NoScript, але це - занадто ризикована процедура, тому що з повністю відключеними скриптами більшість сайтів навряд чи будуть працювати.

Disconnect

Поки все - від державних структур до хакерів-самоучок - намагаються відстежити ваші дії в інтернеті, Disconnect стане справжнім порятунком. Цей сервіс зупиняє відстеження реклами, віджетів та інших компонентів сайту перш, ніж вони починають завантажуватися, тим самим значно прискорюючи роботу браузера. Настільний додаток пропонує ще більше функціональних можливостей: VPN, блокуючий шкідливе і програмне ПО. Але для середньостатистичного користувача цілком достатньо легшого розширення для браузера. Існує альтернатива в якості розширення Ghostery , Але до нього виникає набагато більше «питань».

Mailvelope

Яким би поштовиком ви не користувалися - Gmail, Outlook або будь-яким іншим, - шифрування для конфіденційних листів обов'язково; і це розширення вам допоможе. Воно створено на основі широко використовуваного і визнаного PGP-стандарту.

ВАМ також стане в нагоді:

ВАМ також стане в нагоді:

утиліти

Greasemonkey і Stylish

Іноді вам потрібно не розширення, а скрипт, який легко писати і встановлювати. Скрипти Greasemonkey і призначені для користувача стилі допоможуть прибрати все «зайве» з YouTube, оптимізувати Gmail і розібратися з чергою фільмів в Netflix. Запуск користувальницьких скриптів забезпечує Greasemonkey, а за власні стилі відповідає Stylish, тому рекомендуємо встановити обидва розширення. Вони не споживають системних ресурсів до того моменту, поки вам не знадобиться встановлений скрипт.

YouTube High Definition

Існує безліч способів прибрати все зайве на YouTube - і частина з яких вже згадувалася вище. Але YouTube High Definition дає більше контролю, ніж будь-який з перерахованих в даному огляді інструментів. Це розширення дозволяє вибирати дозвіл для всіх відео (наприклад, можна встановити - завжди завантажувати відео в найвищому доступному дозволі), автоматично вмикати / вимикати відтворення і т.д. Розширення включає підтримку HD-відео для таких сайтів як Reddit, Facebook і Twitter (більше ніякої настройки вручну); ви можете налаштувати розмір відео відповідним чином для вашого браузера, відключити анотації та багато іншого.

Tab Mix Plus

За допомогою цього розширення ви отримуєте повний контроль над налаштуванням вкладок в Firefox (копіювання вкладок, управління фокусом, повторне відкриття вже закритої вкладки і багато чого іншого). На жаль, масивний арсенал пропонованих налаштувань може негативно позначитися на продуктивності браузера.

DownThemAll і Video DownloadHelper

DownThemAll існує вже досить довго, але як і раніше залишається одним з основних розширень Firefox (до слова, воно і є тільки для Firefox). Цей інструмент кардинально змінює процес завантаження файлів: ви можете завантажувати посилання, зображення та інші об'єкти на веб-сторінці, завантажувати файли по вказаному критерію в 1 клік, автоматично перейменовувати файли і навіть збільшувати швидкість завантаження. Також стане в нагоді вам і VideoDownloadHelper, яке завантажує відео з YouTube та інших місць для розміщення відеофайлів прямо на комп'ютер.

Xmarks

Хоча Firefox може синхронізувати закладки і відкриті вкладки між комп'ютерами, він поступається за можливостями багатофункціонального інструменту для синхронізації під назвою Xmarks. Останній синхронізує дані між Chrome, Safari і Internet Explorer, що корисно в тому випадку, якщо ви користуєтеся не тільки «вогнелис». Ви зможете створювати призначені для користувача профілі (наприклад, «Робота» і «Дозвілля») і вибрати, які з них синхронізувати з комп'ютерами, отримувати інформацію про сайт з адресного рядка і т.д. Якщо можливостей вбудованої синхронізації Firefox вам мало, встановіть Xmarks.

Honey

Завжди приємно при онлайн-покупках використовувати код на знижку. Honey автоматизує цей процес, знаходячи коди для тих сайтів, на яких ви перебуваєте, і автоматично заповнюючи усі поля, в які потрібно вводити дані. Таким чином, ви не просто отримуєте можливість придбати щось за привабливою ціною, але і позбавляєте себе від монотонного введення купонів. Як аналог можна використовувати Coupons at Checkout .

InvisibleHand

А ось ще одне розширення для тих, хто купує в інтернеті багато і часто. Поки ви придивляєтеся до товарів, InvisibleHand обшукає всі сайти, щоб знайти, що цікавить вас за найнижчою ціною. Якщо розширення вдається знайти більш низьку ціну на іншому сайті, вона повідомляє вас про цю чудесну знахідку.

Hover Hound

Комп'ютерне обладнання коштує недешево, і перед покупкою варто порівняти ціни. Цим і займається Hover Hound, порівнюючи вартість обраного товару в онлайн-магазинах Newegg, NCIX і Amazon. Також можна переглянути історію цін і простежити, коли вони досягали свого максимуму і мінімуму. Hover Hound - розширення, необхідне для тих, хто регулярно купує комп'ютерне обладнання. Сервіс постійно оновлюється, пропонуючи користувачам нові функції (наприклад, контроль сумісності, трекер історії цін і багато іншого).

Social Fixer

Якщо ви користуєтеся Facebook, то вас обов'язково в ньому що-небудь та дратує. Social Fixer - це те розширення, яке гарантовано поліпшить ваш користувальницький досвід в цій соцмережі. Social Fixer позбавить вас від неприємних політичних постів, відстежить тих, хто видалив вас із друзів і допоможе прибрати все зайве. Як аналог варто звернути увагу на FB Purity .

джерело: Lifehacker

25+ корисних плагінів для Firefox

Firefox досі залишається одним з найпотужніших браузерів, якого можна розглядати як альтернативу все більш і більш тяжеловесному Chrome. У старій добрій «вогненної лисиці» є чимало корисних і цікавих розширень, з якими ми і познайомимо вас в сьогоднішній підбірці.

продуктивність

Instapaper , Pocket або Readability

Щодня ми стикаємося з такою величезною кількістю посилань, публікацій блогів і новин, що просто не можемо прочитати і обробити всю цю інформацію за один раз. Для таких випадків і придумані сервіси відкладеного читання. 2 основних сервісу в цій області - Instapaper і Pocket. Є ще й Readability з армією вірних шанувальників, але він не оновлювався протягом тривалого часу. Принцип роботи цих сервісів простий: посилання відправляються на їх відповідні сайти, потім текст очищають від реклами і форматування - і ось вам відмінна версія тексту без візуального «сміття», яку можна відкрити в будь-який зручний час з будь-якого зручного пристрою.

Wunderlist

Це - один з кращих менеджерів завдань, а плагін для Firefox робить його ще краще. Ви можете зберегти будь-який онлайн-контент прямо в список завдань всього лише в 1 клік. Завдяки цьому списки справ і завдань стають більш деталізованими і актуальними. Не дивлячись на те, що в минулому році компанія Microsoft купила цей сервіс, він як і раніше залишився швидким, безкоштовним і зручним інструментом, а розширення для Firefox було оновлено о січні 2016 року. Як альтернативне рішення можна використовувати Todoist - у нього теж є розширення для Firefox.

Lazarus

Вам напевно знайома така ситуація: ви набираєте текст у вікні браузера, і раптом відбувається невідомий збій, в результаті якого пропадають всі дані. Lazarus - порятунок для таких подій. Під час введення тексту в онлайн-формах і полях цей сервіс постійно зберігає кожну натиснуту на клавіатурі клавішу. Якщо браузер «впав» або ви випадково закрили вкладку, то зможете повернути текст, повторно зайшовши на нещасливу сторінку і клікнувши правою кнопкою миші на полі введення форми. Це розширення може здатися вам далеко не життєво необхідним, але коли у вас пропаде цілий абзац тільки що набраного тексту, ви ще порадієте, що встановили Lazarus.

Evernote Web Clipper або OneNote Web Clipper

Якщо ви користуєтеся Evernote, але з якоїсь причини у вас немає Evernote Web Clipper - терміново встановлюйте: це - один із кращих інструментів для швидкого збереження сторінок і посилань. Втім, з недавніх пір преміум-підписка подорожчала, і якщо вас це бентежить, спробуйте додаток для швидкого збереження контенту в блокнотах OneNote від Microsoft. Для тих, хто сумнівається в корисності подібних інструментів: замість того, щоб вручну робити нотатки про що-небудь в блокнот, ви зможете швидко зберегти статтю, сторінку цілком або частину сторінки в ваші замітки; а потім об'єднати необхідні замітки в Блокнот, щоб легше і зручніше працювати з проектами.

Безпека

LastPass або Dashlane

Не всі паролі можна запам'ятати, а Лайфхак по інтернет-безпасность іноді все ж підводять? Щоб вирішити цю проблему, явно необхідний менеджер паролів. LastPass і Dashlane - відмінні, легкі в налаштуванні і функціонально ідентичні інструменти: менеджер паролів створить надійні паролі, автоматично вас авторизує, а якщо ви захочете ввести дані вручну - без зусиль знайдете всі паролі.

І LastPass, і Dashlane можуть замінити скомпрометований пароль в один клік (вам навіть не доведеться заходити на сайт). Краще використовувати менеджер паролів, ніж безуспішно намагатися запам'ятати безліч комбінацій букв і цифр для різних сайтів або користуватися одним паролем для всіх.

HTTPS Everywhere

Використання цього сервісу - найпростіший спосіб убезпечити перегляд веб-сторінок і захистити реєстраційні дані. HTTPS Everywhere форсує захищене з'єднання на всіх сайтах, де це можливо. Інші функції включають в себе «білий список» і режим попередження, тільки сповіщає про можливість https-з'єднання (без перенаправлення). HTTPS Everywhere з'явився на ринку досить давно, але оновлюється на регулярній основі.

uBlock Origin або AdBlock Plus

Онлайн-реклама може бути вельми нав'язливою - особливо якщо мова йде про спливаючих вікнах, що загороджують весь екран з текстом. Втомилися від цього? Пора використовувати uBlock Origin або AdBlock Plus. uBlock Origin - більш кращий варіант, оскільки не тільки зберігає дорогоцінну оперативну пам'ять і блокує рекламу (а також безліч скриптів і інших складових сайту, які обтяжують «сайт»), а й використовує всі ті ж правила і списки, що і AdBlock Plus. А ще ви отримуєте набагато більше контролю над «білим списком» і фільтрами.

І AdBlock Plus, і uBlock Origin блокуватимуть рекламу на будь-якій сторінці, на яку ви зайдете (не забудьте занести в білий список необхідні сайти); оберігати вашу приватність в Мережі; блокувати інші секції, які ви хочете приховати (наприклад, коментарі на YouTube); і навіть блокувати шкідливе ПЗ. Ви також можете зупинити запуск скриптів на будь-якій сторінці за допомогою NoScript, але це - занадто ризикована процедура, тому що з повністю відключеними скриптами більшість сайтів навряд чи будуть працювати.

Disconnect

Поки все - від державних структур до хакерів-самоучок - намагаються відстежити ваші дії в інтернеті, Disconnect стане справжнім порятунком. Цей сервіс зупиняє відстеження реклами, віджетів та інших компонентів сайту перш, ніж вони починають завантажуватися, тим самим значно прискорюючи роботу браузера. Настільний додаток пропонує ще більше функціональних можливостей: VPN, блокуючий шкідливе і програмне ПО. Але для середньостатистичного користувача цілком достатньо легшого розширення для браузера. Існує альтернатива в якості розширення Ghostery , Але до нього виникає набагато більше «питань».

Mailvelope

Яким би поштовиком ви не користувалися - Gmail, Outlook або будь-яким іншим, - шифрування для конфіденційних листів обов'язково; і це розширення вам допоможе. Воно створено на основі широко використовуваного і визнаного PGP-стандарту.

ВАМ також стане в нагоді:

ВАМ також стане в нагоді:

утиліти

Greasemonkey і Stylish

Іноді вам потрібно не розширення, а скрипт, який легко писати і встановлювати. Скрипти Greasemonkey і призначені для користувача стилі допоможуть прибрати все «зайве» з YouTube, оптимізувати Gmail і розібратися з чергою фільмів в Netflix. Запуск користувальницьких скриптів забезпечує Greasemonkey, а за власні стилі відповідає Stylish, тому рекомендуємо встановити обидва розширення. Вони не споживають системних ресурсів до того моменту, поки вам не знадобиться встановлений скрипт.

YouTube High Definition

Існує безліч способів прибрати все зайве на YouTube - і частина з яких вже згадувалася вище. Але YouTube High Definition дає більше контролю, ніж будь-який з перерахованих в даному огляді інструментів. Це розширення дозволяє вибирати дозвіл для всіх відео (наприклад, можна встановити - завжди завантажувати відео в найвищому доступному дозволі), автоматично вмикати / вимикати відтворення і т.д. Розширення включає підтримку HD-відео для таких сайтів як Reddit, Facebook і Twitter (більше ніякої настройки вручну); ви можете налаштувати розмір відео відповідним чином для вашого браузера, відключити анотації та багато іншого.

Tab Mix Plus

За допомогою цього розширення ви отримуєте повний контроль над налаштуванням вкладок в Firefox (копіювання вкладок, управління фокусом, повторне відкриття вже закритої вкладки і багато чого іншого). На жаль, масивний арсенал пропонованих налаштувань може негативно позначитися на продуктивності браузера.

DownThemAll і Video DownloadHelper

DownThemAll існує вже досить довго, але як і раніше залишається одним з основних розширень Firefox (до слова, воно і є тільки для Firefox). Цей інструмент кардинально змінює процес завантаження файлів: ви можете завантажувати посилання, зображення та інші об'єкти на веб-сторінці, завантажувати файли по вказаному критерію в 1 клік, автоматично перейменовувати файли і навіть збільшувати швидкість завантаження. Також стане в нагоді вам і VideoDownloadHelper, яке завантажує відео з YouTube та інших місць для розміщення відеофайлів прямо на комп'ютер.

Xmarks

Хоча Firefox може синхронізувати закладки і відкриті вкладки між комп'ютерами, він поступається за можливостями багатофункціонального інструменту для синхронізації під назвою Xmarks. Останній синхронізує дані між Chrome, Safari і Internet Explorer, що корисно в тому випадку, якщо ви користуєтеся не тільки «вогнелис». Ви зможете створювати призначені для користувача профілі (наприклад, «Робота» і «Дозвілля») і вибрати, які з них синхронізувати з комп'ютерами, отримувати інформацію про сайт з адресного рядка і т.д. Якщо можливостей вбудованої синхронізації Firefox вам мало, встановіть Xmarks.

Honey

Завжди приємно при онлайн-покупках використовувати код на знижку. Honey автоматизує цей процес, знаходячи коди для тих сайтів, на яких ви перебуваєте, і автоматично заповнюючи усі поля, в які потрібно вводити дані. Таким чином, ви не просто отримуєте можливість придбати щось за привабливою ціною, але і позбавляєте себе від монотонного введення купонів. Як аналог можна використовувати Coupons at Checkout .

InvisibleHand

А ось ще одне розширення для тих, хто купує в інтернеті багато і часто. Поки ви придивляєтеся до товарів, InvisibleHand обшукає всі сайти, щоб знайти, що цікавить вас за найнижчою ціною. Якщо розширення вдається знайти більш низьку ціну на іншому сайті, вона повідомляє вас про цю чудесну знахідку.

Hover Hound

Комп'ютерне обладнання коштує недешево, і перед покупкою варто порівняти ціни. Цим і займається Hover Hound, порівнюючи вартість обраного товару в онлайн-магазинах Newegg, NCIX і Amazon. Також можна переглянути історію цін і простежити, коли вони досягали свого максимуму і мінімуму. Hover Hound - розширення, необхідне для тих, хто регулярно купує комп'ютерне обладнання. Сервіс постійно оновлюється, пропонуючи користувачам нові функції (наприклад, контроль сумісності, трекер історії цін і багато іншого).

Social Fixer

Якщо ви користуєтеся Facebook, то вас обов'язково в ньому що-небудь та дратує. Social Fixer - це те розширення, яке гарантовано поліпшить ваш користувальницький досвід в цій соцмережі. Social Fixer позбавить вас від неприємних політичних постів, відстежить тих, хто видалив вас із друзів і допоможе прибрати все зайве. Як аналог варто звернути увагу на FB Purity .

джерело: Lifehacker

Втомилися від цього?
Втомилися від цього?
Втомилися від цього?
IRC (Internet Relay Chat)