Рецензія на XCOM: Enemy Within, аддон до XCOM: Enemy Unknown, ПК

Через півтора дня на віртуальні полиці інтернет-магазинів і не настільки віртуальні прилавки роздробу впаде XCOM: Enemy Within - повноцінне доповнення до хіту минулого року, покрокової стратегії XCOM: Enemy Unknown . Саме час розіграти кілька ключиків з доповненням серед наших читачів!

Так, на цей раз ми, спільно з "1С-СофтКлаб" запускаємо розіграш до релізу гри. А підсумки підіб'ємо, відповідно, гранично близько до нього, щоб переможці могли почати грати одночасно з усіма, а ті, хто програв не витрачали зайвий час на очікування. Тільки ось і записуватися вам, дорогі друзі, доведеться оперативно.

Правила участі в розіграші поки не змінюються: треба всього лише пройти за цим посиланням , Вбити контактні дані, підтвердити своє бажання отримати гри ... і вказати посилання на ваш перепост цієї новини десь в соц. мережах, блогах або форумах. Можна, звичайно, спробувати удачу і без виконання останнього завдання, але це зменшить ваші шанси на перемогу у багато разів. Так, ми такі - любимо ходити по підворіттях і насильно віджимати у читачів репости.

Ну, поїхали ! Підсумки конкурсу ми підведемо де-небудь на вихідних. А якщо ви не впевнені в тому, наскільки цікава вам безкоштовна викачувана копія XCOM: Enemy Within, - можете спершу прочитати чудову рецензію на гру, написану Віктором Горовим :

А заодно можете освіжити свої спогади, перечитавши його рецензію на оригінальну XCOM: Enemy Unknown :

А заодно можете освіжити свої спогади, перечитавши його рецензію на оригінальну   XCOM: Enemy Unknown   :

IRC (Internet Relay Chat)