Передвиборна агітація «Єдиної Росії» виходить на фінішну пряму

З понеділка «Єдина Росія» запустить «останню інформаційну хвилю». Про це агентству повідомило високопоставлене джерело в партії влади.

Як зазначив співрозмовник, в останній передвиборчий тиждень федеральну повістку займе більшою мірою «візуальна» агітація, а на регіональну порядку будуть орієнтовані зустрічі з населенням, місцеві газети та листівки.

«Лінійка відеороликів партії збережеться до кінця кампанії, вона знаходиться в постійній ротації», - зазначила в свою чергу заступник секретаря генради «Єдиної Росії» Ольга Баталіна.

Раніше Ольга Баталіна повідомляла «Рідус», що передвиборну агітацію єдиноросів, пов'язану із засновником партії, президентом Росії Володимиром Путіним, з 29 серпня доповнила політична реклама за участю голови ЕР Медведєва .

«Це серія роликів на різні значимі для людей теми - серед них підтримка сільського господарства, розвиток освіти та охорони здоров'я, відновлення економічного зростання, зміцнення обороноздатності нашої країни», - підкреслила Баталіна.

В цілому в ході передвиборної кампанії партія «Єдина Росія» розміщує в усіх суб'єктах РФ близько двох тисяч білбордів.

В цілому в ході передвиборної кампанії партія «Єдина Росія» розміщує в усіх суб'єктах РФ близько двох тисяч білбордів

У розпорядженні «Рідус» виявилися макети агітації, яка буде розміщена на білбордах за тиждень перед виборами.

У розпорядженні «Рідус» виявилися макети агітації, яка буде розміщена на білбордах за тиждень перед виборами

В цілому в ході кампанії, за словами Баталін, партійні білборди передбачають три різноманітних агітаційні «лінійки».

Перша - це цитати Путіна. «Президент погодив можливість використання партією своїх цитат», - зазначила заступник секретаря генради ЄР.

Друга «лінійка» представляє собою фотографії Дмитра Медведєва в оточенні представників різних соціальних середовищ - лікарів, вчителів, робітників, аграріїв - всього подібної «наружки» буде понад п'ять різновидів.

Ну і, нарешті, третя, «регіональна банерна лінійка». «Партія створила загальні шаблони під такі банери, засновані на тріаді слоганів передвиборної програми, - пояснила Ольга Баталіна. - І в їх рамках кожен регіон додає зображення, що відображають місцеву специфіку ».

IRC (Internet Relay Chat)