Агресія підлітків в Інтернеті: тролінг і Кібербулінгу

 1. тепер про тирнет))
 2. Просто поговорити.
 3. Поділитися результатом
 4. Соціальний ролик про ігроманію -?
 5. До теми про дитячої агресії
 6. А мені здається
 7. Про шкільний буллінг
 8. YouTube запустив проект проти Кібербулінгу
 9. На навчаннях ОДКБ закликали "солдат НАТО" здаватися
 10. Цькування в інтернеті
 11. Найбільше побоювання батьків викликає можливе онлайн-спілкування дитини зі зловмисниками за незна
 12. Тролінг вищого рівня
 13. Бійок - немає. Що робити з агресивністю у дітей
 14. 10 найцікавіших веб-камер світу
 15. Дівчата, ви все знаєте.
 16. Мої Спасибище Машуліку, mashuk73, світоч
 17. МТС відкриває виставку "Діти в Інтернеті"
 18. про побут хімію :))))
 19. образливе повідомлення
 20. "Соціологічний" опитування серед дітей на т

поводяться в Інтернеті по-різному, і ймовірність зіткнення з агресією в Мережі у них велика. Ілюзія анонімності і безкарності призводить до того, що деякі користувачі ображають інших користувачів і провокують їх на конфлікт - іноді це закінчується плачевно. Як захистити дітей від нападів їх же однолітків?

Як захистити дітей від нападів їх же однолітків

Троллінг може бути прямим (образи учасників, порушення правил ресурсу, підбурення, сварки) і замаскованим (повідомлення не по темі, повернення до іншої гострої теми, завуальовані повідомлення, на перший погляд позитивні). Тролі хочуть отримати реакцію у вигляді прямого конфлікту. У перестрілці з таким користувачем дуже легко втратити над собою контроль і самому стати тролем.

Тролі можуть прагнути викликати роздратування учасників комунікації, але також їх метою може бути приниження конкретної людини. В такому випадку тролінг може переходити в цілеспрямовану цькування, або буллінг. За визначенням Ігоря Кона, під Буллінг зазвичай розуміється залякування, приниження, цькування, фізичний або психологічний терор, спрямований на те, щоб викликати в іншого страх і тим самим підпорядкувати людини собі. У всі часи це була одна з серйозних проблем підліткової середовища.

Розвиток інформаційно-комунікаційних технологій призвело до поширення Кібербулінгу - агресивного, умисного дії, що здійснюється групою осіб або однією особою з використанням електронних форм контакту, що повторюється неодноразово і тривалого у часі щодо жертви, якій важко захистити себе. Віртуальне середовище, в якій відбувається Кібербулінгу, дозволяє агресорам відчувати себе менш уразливими і менш відповідальними за свої дії. Анонімність - основний фактор, який відрізняє Кібербулінгу від звичайного буллінг, здійснюваного в безпосередньому контакті. Інші відмінності виявляються в тому, що Кібербулінгу відбувається поза школою, більш приховано і часто не дозволяє бачити емоційні реакції жертви.

За даними дослідження «Діти Росії онлайн», в середньому по Росії 23% користуються Інтернетом дітей у віці 9-16 років ставали жертвами буллінг онлайн або офлайн за останні 12 місяців. Схожі дані були отримані в середньому по 25 країнам Європи (19%).

Схожі дані були отримані в середньому по 25 країнам Європи (19%)

П'ята частина російських дітей піддається образам і приниженням або кожен день, або 1-2 рази на тиждень. Особливо актуальна ця проблема для користувачів 11-12 років: майже третина дітей цієї вікової групи стає жертвою буллінг частіше ніж один раз на тиждень, що значно перевищує показники в інших вікових групах.

Нерідко самі школярі виступають агресорами. У Росії кожна четверта дитина зізнався, що за останній рік кривдив або ображав інших людей в реальному житті або в Інтернеті. При цьому в Росії суб'єктів буллінг в два рази більше, ніж в середньому по європейських країнах.

Кібербулінгу - інтернет-проблема, що бере початок в реальному житті. Кожен десятий російський школяр стикається з Буллінг в Мережі. При цьому, як показують результати дослідження Фонду Розвитку Інтернет, кожна друга дитина, що став жертвою Кібербулінгу, також стикається з Буллінг лицем до лиця. В європейських країнах діти піддаються кібербулінг в середньому в два рази рідше. Багато в чому, як і в випадку з ризиком онлайн-знайомств, це пов'язано з тим, що в Європі і США вже багато років в школах працюють програми навчання цифрової грамотності, що дозволяють істотно підвищити навички безпечного використання Інтернету дітьми.

Як діти справляються з такими ситуаціями? Найчастіше вони віддають перевагу активним стратегіям совладания з ситуацією, причому кожен шостий з жертв буллінг вибирав конфронтаційну стратегію і таким чином сам міг стати агресором. Нерідко жертви Кібербулінгу формують свої власні стратегії в формі конкретних способів протидії агресорам в Інтернеті.

Нерідко жертви Кібербулінгу формують свої власні стратегії в формі конкретних способів протидії агресорам в Інтернеті

Значущим способом справлятися з важкими онлайн-ситуаціями виявився пошук інформаційної, емоційної і дієвої підтримки. Більшість дітей шукає соціальну підтримку онлайн, в першу чергу у друзів. Показово, що частка дітей, які звертаються за допомогою до батьків, в Росії нижче, ніж в Європі. Серед 10% дітей, які ставали жертвами Кібербулінгу, тільки кожен п'ятий батько був обізнаний про це (21%), а більше половини були впевнені, що їхня дитина не стикався з подібним ризиком (61%). Дуже мало хто з дітей звертається за допомогою до вчителів чи фахівцям.

Далеко не всі діти вміють застосовувати спеціальні онлайн-стратегії боротьби з Кібербулінгу. Так, блокування агресора оцінюється як високоефективна, але її застосовує тільки кожна третя дитина, що став жертвою онлайн-буллінг. Ці результати підкреслюють необхідність розвитку програм по підвищенню цифровий грамотності дорослих: як батьків, так і фахівців, що працюють з дітьми. Нерідко діти можуть бути одночасно як жертвами, так і агресорами, тому важливо навчати їх тому, що вчинки в онлайн-середовищі можуть мати істотні наслідки в реальному житті.

У багатьох країнах вживаються заходи по боротьбі з Буллінг і Кібербулінгу на рівні державної політики (програми щодо запобігання зіткнення з цифровими ризиками, інформаційні кампанії, навчання викладачів). У деяких країнах, наприклад в Канаді, прийняті закони щодо Кібербулінгу в шкільному середовищі. Так, в Онтаріо Кібербулінгу є правопорушенням, яке може призвести до призупинення або остаточне виключення агресора з навчального закладу. В європейських країнах реалізуються програми, які спрямовані на навчання позитивному і безпечного використання Інтернету та в яких профілактиці Кібербулінгу надається велике значення. Наприклад, Pantallas Amigas ( «Захист друзів») і SecuKids в Іспанії або пілотний проект E-learning and E-teaching in notebook classes в Австрії. У Франції з подачі Міністерства освіти спільно з рядом громадських організацій шкільні установи отримують інформацію і рекомендації щодо запобігання Кібербулінгу. Одночасно інтернет-компанії розвивають механізми саморегулювання, за допомогою яких користувачі можуть поскаржитися на неприйнятний, в тому числі агресивний контент.

У Росії МТС реалізує федеральну освітню програму «Діти в Інтернеті» за підтримки Міністерства зв'язку і масових комунікацій РФ, Міністерства освіти і науки РФ, Ліги безпечного Інтернету і ряду інших партнерів. В рамках програми «Діти в Інтернеті» МТС реалізує цілий комплекс заходів: організовує інтерактивні тематичні виставки на базі провідних музеїв і бібліотек Росії, проводить уроки інтернет-грамотності для молодших школярів та семінари для вчителів з освітньої методики, розробленої спільно з Фондом розвитку Інтернет і схваленої федеральним інститутом розвитку освіти. Інтерактивні виставки проведено більш ніж в 30 містах РФ. У 2014 році виставки вперше проведені на півдні Росії (Краснодар) і в Сибіру (Барнаул). МТС навчила корисного і безпечного інтернету по всій країні понад 300 000 дітей.

Авторська стаття

x

Вам сподобалася стаття?

Оцініть статтю

Коментувати можут "Агресія підлітків в Інтернеті: тролінг і Кібербулінгу"

тепер про тирнет))

Ні, щось не пригадую. Навіть домогосподарки і пенсіонерки користуються - фотки там, та й взагалі купа корисної інформації. "Хто на роботі користується, а вдома - категорично - ні" - можливо співробітники, але це ж не друзі, мені все одно чим вони вдома займаються.

Просто поговорити.

Щось трапилося і винен "Вовочка". У дорослому колективі таке зустрічається рідко і більш завуальовано. Всі знають як це називається. Але мова не про це, а про те, що мене завжди тягнуло до таких "Вовочка". І спілкування з такими людьми для мене завжди було найяскравішим і ...

Поділитися результатом

Молодець, що тут сказати. Зло повинно знати, що у добра теж є зуби. І хлопчик залишився в цьому класі. Інші відмінності виявляються в тому, що Кібербулінгу відбувається поза школою, більш приховано і часто не Кожен десятий російський школяр стикається з Буллінг ...

Соціальний ролик про ігроманію -?

Агресія підлітків в Інтернеті: тролінг і Кібербулінгу. Нерідко жертви Кібербулінгу формують свої власні стратегії в формі конкретних способів протидії агресорам в Інтернеті. Більшість дітей шукає соціальну підтримку ...

До теми про дитячої агресії

Те, що вона провчила нахаб, так молодець. Але навіщо залишати свою дитину в такому колективі і серед таких вчителів, чого доброго можуть навчити в такій школі? Інші відмінності виявляються в тому, що Кібербулінгу відбувається поза школою, більш приховано і ...

А мені здається

Агресія підлітків в Інтернеті: тролінг і Кібербулінгу. Кібербулінгу - інтернет-проблема, що бере початок в реальному житті. Кожен десятий російський школяр стикається з Буллінг в Мережі. Навчання в Німеччині.

Про шкільний буллінг

Це не тому що _учітелям_, це тип людей такий. Вони і в своїй родині, і на роботі ту ж саму поведінку демонструють, як правило. Анонімність - основний фактор, який відрізняє Кібербулінгу від звичайного буллінг У деяких країнах, наприклад в Канаді, прийняті ...

YouTube запустив проект проти Кібербулінгу

Якщо ви виявили на сторінці помилки, неполадки, неточності, будь ласка, повідомте нам про це. Дякуємо!

На навчаннях ОДКБ закликали "солдат НАТО" здаватися

Агресія підлітків в Інтернеті: тролінг і Кібербулінгу. В такому випадку тролінг може переходити в цілеспрямовану цькування, або буллінг. У багатьох країнах вживаються заходи по боротьбі з Буллінг і Кібербулінгу на рівні ...

Цькування в інтернеті

Але це ще не означає, що треба терміново затаврувати людину. Все це від вузькості мислення. Диванні війська. ... в соціальних мережах і Кібербулінгу », 87% юних інтернет-користувачів стали свідками Кібербулінгу, або залякування і цькування в мережі.

Найбільше побоювання батьків викликає можливе онлайн-спілкування дитини зі зловмисниками за незна

З 27%, які зізналися в Кібербулінгу, 44% сказали, що робили це, тому що погано ставилися до жертви Кібербулінгу, а 33% - тому що ця людина їм просто не подобався. Інші важливі результати дослідження. Сайти соціальних мереж.

Тролінг вищого рівня

Подивіться інші обговорення: Агресія підлітків в Інтернеті: тролінг і Кібербулінгу. В такому випадку тролінг може переходити в цілеспрямовану цькування, або буллінг. У багатьох країнах вживаються заходи по боротьбі з Буллінг і Кібербулінгу на ...

Бійок - немає. Що робити з агресивністю у дітей

Агресія підлітків в Інтернеті: тролінг і Кібербулінгу. Жертви і агресори: уроки безпеки в Гнів: як уживатися з агресивним чоловіком або дружиною. Агресія в сім'ї: як усунути причини спалахів люті у дорослих і дітей.

10 найцікавіших веб-камер світу

Агресія підлітків в Інтернеті: тролінг і Кібербулінгу. В такому випадку тролінг може переходити в цілеспрямовану цькування, або буллінг. А є фото або скан? невже, правда, так написано? Ще один перл, з того ж підручника.

Дівчата, ви все знаєте.

це не «Буллінг в школі: що ми знаємо і що ми можемо зробити?» автор Дан Ольвеус? Єдине, що я б точно зробила - це відхід з школи (тикалася 2 рази з а ваш син що говорить? Знаєте, я недавно Агресія підлітків в Інтернеті: тролінг і Кібербулінгу.

Мої Спасибище Машуліку, mashuk73, світоч

Подивіться інші обговорення: Агресія підлітків в Інтернеті: тролінг і Кібербулінгу. Далеко не всі діти вміють застосовувати спеціальні онлайн-стратегії боротьби з Кібербулінгу. Так, блокування агресора оцінюється як високоефективна ...

МТС відкриває виставку "Діти в Інтернеті"

Відвідувачі виставки зможуть самостійно досліджувати світ Інтернету, який представлений у виставковому залі, вивчити правила Безпека дітей в Інтернеті: 10 способів обману і відбирання грошей. Агресія підлітків в Інтернеті: тролінг і Кібербулінгу.

про побут хімію :))))

Фігня бо всі ці Комети і М'язи. А ось купила я якийсь фігні німецької для кахлю - а за нею бруд, водний наліт і ін. Сходить рівно як в рекламі - в один рух. водолазки модні чоловічі. Кібербулінгу що це.

образливе повідомлення

Агресія підлітків в Інтернеті: тролінг і Кібербулінгу. Троллінг може бути прямим (образи учасників, порушення правил ресурсу, підбурення, сварки) і замаскованим (повідомлення не по темі ...

"Соціологічний" опитування серед дітей на т

Агресія підлітків в Інтернеті: тролінг і Кібербулінгу. Серед 10% дітей, які ставали жертвами Кібербулінгу, тільки Федеральна мережа фітнес-клубів X-Fit провела опитування з метою з'ясувати, що мотивує людей відмовлятися від переробок.

Як захистити дітей від нападів їх же однолітків?
Як діти справляються з такими ситуаціями?
Соціальний ролик про ігроманію -?
Але навіщо залишати свою дитину в такому колективі і серед таких вчителів, чого доброго можуть навчити в такій школі?
А є фото або скан?
Невже, правда, так написано?
Е не «Буллінг в школі: що ми знаємо і що ми можемо зробити?
» автор Дан Ольвеус?
?тикалася 2 рази з а ваш син що говорить?
IRC (Internet Relay Chat)