Жіноча агресія і чоловіча реакція

Є жінки, які агресивно ставляться до   чоловікам Є жінки, які агресивно ставляться до чоловікам . Саме до своїх, чоловікам .

Агресія (Короткий психологічний словник) - загальний термін, який використовується для позначення великої різноманітності фізичних або вербальних дій індивіда, що включають напад, нанесення шкоди, ворожість по відношенню до будь-яких людям або предметам. Агресія може бути мотивована страхом або фрустрацією, бажанням викликати страх або відступ у інших, прагненням просунути свої ідеї, задовольнити власні інтереси.

Причини агресивної поведінки у кожної представниці прекрасної статі свої. У кого-то це образи на чоловіка - вони можуть бути як свіжі, так і давні, а можуть взагалі збиратися роками і не видаватися партнеру. Злість за його минулі вчинки або НЕ вчинки, помилки в стосунках (як жінки так і чоловіки). Власна незадоволеність жінки. Поширене бажання того, щоб «мене в стосунках робили щасливою» і не отримувати «це бажане» - часто призводить до внутрішнього незадоволення. І це внутрішнє незадоволення знаходить вихід у зовнішнє поле. Природно не з метою конструктивно вирішити проблему, а показати (продемонструвати) своє невдоволення.

І ось жінка, сама того не розуміючи на чоловіка агрессірует. У ці моменти жінка стає дуже отруйною! Природно, у неї накопичилося, а виходу немає. І виходить, що все дістається чоловікові .

Як вона це розміщує в контакті?

Вона йому мстить. Пред'являє претензії, пиляє, підвищує голос, вона псує йому життя всіма можливими способами. Вона випускає отруту. Вона не дбає про свого чоловіка! Він втомився на роботі? Та хіба це важливо? Ось він хліб не купив коли йшов з роботи, та ще й затримався на пів години ...... а я його просила два рази .... Ось це так, на рахунок цього треба поговорити і сказати, що він «поганий». Жінку виводять з себе сущі дрібниці, вона роздратована, різко відповідає на питання. А при бажанні чоловіки зблизитися - відмовляє. Вона перестає чути чоловіка. При цьому жінка НЕ ​​розуміє, що вона робить і для чого. Просто реакція у неї така. І такі жінки не погані, я ні в якому разі їх не звинувачую. Я хочу сказати, що всі ці процеси відбуваються несвідомо. І я не хочу сказати, що така поведінка у жінки має місце двадцять чотири години на добу. Ні. Воно просто трапляється, а можливо і занадто часто трапляється.

У відповідь, за добре зарядженої агресії чоловік реагує природно також агресивно, і можливо в більш сильному прояві. Виходить скандал. Чому?

Тому що в такі моменти він бачить в жінці її чоловічу частину, а не жінку, і тим більше не свою улюблену жінку (вона як випаровується в цей момент). Чоловік насправді ніколи не образить жінку! Чоловік буде ображати в жінці ТІЛЬКИ чоловічу частину, і реагувати ТІЛЬКИ на чоловічу поведінку. А коли на нього випускають агресивно порцію отрути, йому нічого не залишається як захищатися або нападати. Він розцінює таку поведінку як виклик. Це свого роду конкуренція, в якій чоловіки не люблять програвати. А спробуйте поставити себе на місце чоловіка? Щоб ви робили отримуючи регулярно порції отрути? Як би ви реагували і який стан при цьому у вас було б? Чоловік сам навряд чи здогадається в чому причина, у нього просто з'являється реакція, а далі як сніжний ком.

Результатом такого НЕ жіночої поведінки буде погіршення відносин і ще більша незадоволеність. Замкнуте коло. І це замкнуте коло чоловік може не витримати ....

Який з цього вихід? Для початку треба усвідомити, що так, така поведінка у мене є. Визнати його і привласнити. Далі важливо знайти першопричину (першопричини) злості, образ, розчарувань і незадоволеності. Взяти собі час і добре подумати. А що мене не відпускає? На що я злюся? На яке його поведінку я так реагую? Чому для мене це важливо? Чому мене це «не відпускає»? Що важливого я НЕ отримую в цих відносинах? А може мені за щось страшно? Може я боюся обману або зради? Самі по собі страх, образа, злість і розчарування - руйнують почуття. І просто так вони нікуди не діваються. З ними треба працювати. І способів роботи з ними безліч. Треба шукати свій власний.

А ще, було б здорово якби ви, знайшовши щось, що було дуже образливим - змогли попросити компенсацію. В усній формі, або в який захочете. Головне, щоб це було здійсненно для партнера.

Це робота над власними помилками. Адже розуміючи, ЯК ви прийшли до такого стану допоможе не робити помилок в майбутньому, і більше дбати про себе.

Агресивна поведінка по відношенню до чоловіка це наслідок. Причину важливо знайти, і з нею розібратися. І подивитися на чоловіка іншими очима, а він, у відповідь подивиться на вас. Результатом такої роботи над собою буде власна задоволеність і гармонійні відносини. Чого я вам і бажаю.

Як вона це розміщує в контакті?
Він втомився на роботі?
Та хіба це важливо?
Чому?
А спробуйте поставити себе на місце чоловіка?
Щоб ви робили отримуючи регулярно порції отрути?
Як би ви реагували і який стан при цьому у вас було б?
Який з цього вихід?
А що мене не відпускає?
На що я злюся?
IRC (Internet Relay Chat)