Google присвятив новий дудл Беллі Ахмадуліної

Фото: google.com

Компанія Google створила черговий анімований дудл. Цього разу він приурочений до 80-річчя від дня народження російської поетеси, письменниці та перекладачки Белли Ахмадуліної. Дудл розміщений на стартовій сторінці пошукача і доступний на всій території Росії і України.

Тематичні анімовані малюнки регулярно прикрашають сторінку найбільшого пошукового інтернет-сервісу. Вони традиційно нагадують про великих ювілеях, важливі події у світовій історії.

Белла Ахмадуліна є однією з найбільших фігур в радянській поезії другої половини XX століття. Вона народилася 10 квітня 1937 року в Москві. У 22 роки Ахмадуліна написала одне зі своїх найвідоміших віршів "Вулицею моєї який рік ...". У 1975 композитор Мікаел Таривердієв поклав ці вірші на музику, і романс у виконанні Алли Пугачової пролунав у фільмі Ельдара Рязанова "Іронія долі, або З легким паром!". Перша збірка віршів "Струна" з'явився в 1962 році. За ним послідували "Озноб" (1968), "Уроки музики" (1970), "Вірші" (1975), "Заметіль" (1977), "Свіча" (1977), "Таємниця" (1983). За збірку "Сад" Ахмадуліна була удостоєна Державної премії (1989).

Поділитися в соціальних мережах:

IRC (Internet Relay Chat)