Як налаштувати iPad правильно | Блог Лабораторії Касперського

 1. Як налаштувати iPad правильно | Блог Лабораторії Касперського Отже, перед вами лежить новий iPad,...
 2. Як поставити пароль на покупки в App Store?
 3. Чому ви рекомендуєте використовувати паролі, якщо є Touch ID?
 4. Як заховати особисту інформацію, яка постійно відображається на екрані блокування?
 5. Чому потрібно відключити автоматичне підключення до Wi-Fi?
 6. Що потрібно знати про налаштування iCloud?
 7. Як ще можна захистити свій Apple ID?
 8. Як безпечно користуватися Safari і іншими мобільними браузерами?
 9. Про які хороших можливості Safari варто знати?
 10. Як часто варто встановлювати оновлення?
 11. Як налаштувати iPad правильно | Блог Лабораторії Касперського
 12. Який пароль вибрати?
 13. Як поставити пароль на покупки в App Store?
 14. Чому ви рекомендуєте використовувати паролі, якщо є Touch ID?
 15. Як заховати особисту інформацію, яка постійно відображається на екрані блокування?
 16. Чому потрібно відключити автоматичне підключення до Wi-Fi?
 17. Що потрібно знати про налаштування iCloud?
 18. Як ще можна захистити свій Apple ID?
 19. Як безпечно користуватися Safari і іншими мобільними браузерами?
 20. Про які хороших можливості Safari варто знати?
 21. Як часто варто встановлювати оновлення?
 22. Як налаштувати iPad правильно | Блог Лабораторії Касперського
 23. Який пароль вибрати?
 24. Як поставити пароль на покупки в App Store?
 25. Чому ви рекомендуєте використовувати паролі, якщо є Touch ID?
 26. Як заховати особисту інформацію, яка постійно відображається на екрані блокування?
 27. Чому потрібно відключити автоматичне підключення до Wi-Fi?
 28. Що потрібно знати про налаштування iCloud?
 29. Як ще можна захистити свій Apple ID?
 30. Як безпечно користуватися Safari і іншими мобільними браузерами?
 31. Про які хороших можливості Safari варто знати?
 32. Як часто варто встановлювати оновлення?

Як налаштувати iPad правильно | Блог Лабораторії Касперського

Отже, перед вами лежить новий iPad, з чим ми вас і вітаємо. І, природно, ви хочете його налаштувати, поставити на нього хмару додатків і почати щосили використовувати для самих різних цілей.

Списки найкращих додатків для планшетів Apple буквально переповнюють Інтернет, так що ми не будемо тут наводити ще один. Але в цьому пості ми розповімо, як правильно налаштувати ваш iPad. Так, щоб він був більш безпечним і більш зручним, без встановлення будь-яких додаткових додатків.

Отже, давайте розберемося, що ж повинен знати кожен починаючий користувач нового планшета від Apple.

Який пароль вибрати?

В налаштуваннях Touch ID і пароля ви можете задати / змінити свій пароль. Найчастіше користувачі вибирають комбінацію з чотирьох або шести символів - вона найзручніша, так як при роботі з iPad вам часто потрібно вводити свій пароль: кожен раз, коли ви захочете розблокувати планшет, купити що-небудь в App Store або змінити деякі настройки.

Коли справа стосується безпеки, найпростіший вибір - не найкращий. Тому краще поміняти коротку комбінацію на більш надійний варіант. Відкрийте Touch ID і пароль -> Змінити пароль -> Параметри пароля та виберіть пункт «Довільний код (букви + цифри)». Тепер ви можете ввести традиційну комбінацію з цифр, букв та інших символів, яка набагато надійніше звичайного «Піна». Про те, як придумати хороший пароль, який нескладно запам'ятати, ми розповідаємо в цьому пості .

Якщо ж вам важлива швидкість і ви не хочете витрачати час на введення складної комбінації, виберіть варіант «Довільний код (цифри)» і введіть пароль, що складається хоча б з восьми цифр. Трохи потренувавшись, ви навчитеся вводити його так само швидко, як і самий короткий PIN з чотирьох цифр.

Як поставити пароль на покупки в App Store?

Рада для тих, хто хоча б зрідка дає дітям пограти на планшеті. Якщо ви прив'язали до свого Apple ID банківську карту, не забудьте налаштувати планшет так, щоб при кожній покупці гаджет запитував у вас пароль. Діти легко можуть витратити весь вміст вашої картки на віртуальні «штуки» для ферми або апгрейди для гоночної машини, навіть не помітивши, що вони витрачають реальні гроші, а не ігрову валюту.

Планшет сам запропонує вам вибрати підходящий спосіб захисту. Змінити свій вибір ви зможете в настройках, в пункті «Touch ID і пароль». Для захисту можна використовувати свій відбиток пальця або звичайний пароль - для максимальної безпеки краще використовувати саме пароль.

Чому ви рекомендуєте використовувати паролі, якщо є Touch ID?

Сканер відбитків пальців - це, без сумніву, зручна штука, але він все ще ненадійний . Справа в тому, що екран у iPad досить легко «залапивается». Якщо злодії вкрадуть ваш пристрій, з високою часткою ймовірності вони зможуть знайти ваші відбитки прямо на дисплеї пристрою, скопіювати їх і зробити обманку - це досить нескладно.

З її допомогою вони не тільки розблокують ваш iPad, але і зможуть прогулятися по всім тим додаткам, в яких ви заради зручності авторізуетесь «пальцем»: банківським програмам, App Store і так далі.

Якщо ви все-таки хочете скористатися Touch ID, використовуйте для ідентифікації пальці, якими ви рідше торкаєтеся планшета і особливо екрану: наприклад, безіменний палець лівої руки.

Як заховати особисту інформацію, яка постійно відображається на екрані блокування?

Екран блокування вашого iPad показує багато різної інформації. Звичайно, завжди цікаво дізнатися, що в Fallout Shelter сталося щось, що вимагає вашої уваги, або побачити, що хтось прокоментував ваш пост в Facebook. З іншого боку, немає нічого приємного в тому, що будь-хто може прочитати ваші особисті повідомлення, листи або SMS з одноразовими паролями банку.

Якщо ви хочете заховати свою переписку від цікавих очей колег, друзів або членів сім'ї, відкрийте Налаштування -> Повідомлення і виберіть, які сповіщення від яких додатків ви не хочете бачити на заблокованому екрані.

Чому потрібно відключити автоматичне підключення до Wi-Fi?

Автопідключення до відомим Wi-Fi-точок - дуже зручна функція. Кожен раз, коли ви заходите в улюблене кафе чи торговий центр, ваш планшет самостійно підключається до запомненной мережі і завантажує останні оновлення, і ви завжди в курсі подій. На жаль, злочинці часто створюють Wi-Fi-мережі з тим же ім'ям, щоб обдурити вас і ваш пристрій і вкрасти ваші дані. Причому іноді крадіжкою даних займаються не тільки хакери, а й цілком офіційні компанії .

Тому краще налаштувати планшет так, щоб він кожен раз запитував підтвердження на підключення до Wi-Fi. Зробити це можна в налаштуваннях, вибравши пункт «Підтверджувати підключення». У будь-якому випадку будьте уважні при підключенні до будь-якої мережі, навіть добре знайомої вам, і ніколи не проводите ніяких фінансових операцій за допомогою громадського Wi-Fi.

Що потрібно знати про налаштування iCloud?

В налаштуваннях iCloud є дві важливі функції, про які варто пам'ятати. По-перше, там можна перевірити, які саме дані синхронізуються з хмарним сховищем за замовчуванням. Пам'ятаєте цю скандальну історію, коли відверті фотографії знаменитостей потрапили в Інтернет ? Багато зірок тоді дуже здивувалися, так як були впевнені, що давно видалили ці фотографії зі своїх пристроїв.

Ось тільки просто видаляти з пристрою марно, якщо включена автоматична синхронізація з Apple iCloud. Тому рекомендуємо вам перевірити, що саме ваш iPad зберігає в хмару: нотатки, пошту, контакти, документи, фотографії. Якщо ви не хочете засмічувати хмарне сховище якимись файлами або бажаєте видалити щось назовсім, обов'язково перевірте, чи не відправили чи ви на сервера Apple чогось зайвого.

Крім того, у вкладці Настройки -> iCloud знаходиться така важлива функція, як «Знайти iPad». Увімкніть її про всяк випадок, вона точно стане в нагоді. Якщо ви втратите пристрій десь в квартирі, з її допомогою ви зможете включити на планшеті звуковий сигнал і швидко його знайти.

Забули гаджет на роботі або у друзів? Перевірте його місце розташування за допомогою служби геолокації, щоб не хвилюватися зайвий раз. Ну а якщо пристрій вкрали, ви зможете скористатися цією функцією, щоб стерти особисті дані з планшета. Правда, тут є деякі обмеження, з якими ви ознайомитесь, якшо по кнопці «Про« Знайти iPad »і конфіденційності».

Як ще можна захистити свій Apple ID?

Увімкніть двухфакторную аутентифікацію. Після цього будь-який, хто спробує увійти до вашого профілю Apple ID і iCloud або використовувати ваші дані для покупок в iTunes Store, App Store або iBook Store, повинен буде на додаток до звичайного паролю ввести ще і одноразовий код з SMS.

Про те, як включити двоетапну перевірку, ми розповідаємо в цьому пості .

Як безпечно користуватися Safari і іншими мобільними браузерами?

Кожен власник сучасного гаджета регулярно робить вибір між зручністю і безпекою. У Safari і інших браузерах є така розслаблююча функція, як автозаповнення: власникам сенсорних пристроїв часто незручно вводити логіни і паролі, і браузери прагнуть полегшити нам з вами життя.

Але є у цієї функції і зворотна сторона. Якщо хтось отримає доступ до розблокувати планшету, то він зможе авторизуватися на всіх відвідуваних вами сайтах. Чи не найприємніша перспектива, чи не так?

Тому рекомендуємо вам відкрити Настройки -> Safari / Інший браузер -> Заповнити форму і відключити цю функцію зовсім або вибрати, які дані ви готові довірити своєму браузеру, а які - ні.

Про які хороших можливості Safari варто знати?

В адресному рядку вашого браузера сховалася непомітна кнопка Reader. Клікнувши по ній, ви додасте захаращеною інтернет-сторінці цілком пристойний вигляд - пропадуть реклама і різні відволікаючі елементи, дрібні шрифти стануть більшими, а вся сторінка - читабельнее.

На жаль, ця чарівна кнопка з'являється не на всіх сайтах. Тому радимо вам встановити який-небудь блокувальник реклами, якщо ви хочете зовсім позбутися від докучливих банерів. Останні не тільки заважають, а й часто бувають взагалі небезпечними .

Як часто варто встановлювати оновлення?

Заведіть корисну звичку встановлювати критичні оновлення відразу ж, як тільки вони стають доступні. Такі апдейти приносять з собою не тільки нові функції, а й «заплатки» безпеки, які виправляють уразливості в програмному забезпеченні. Якщо не залатати подібну «дірку» вчасно, нею можуть скористатися хакери.

Звичайно, «яблучні» пристрої рідше страждають від вірусів, ніж їх Android-побратими, але з ними таке теж буває . А якщо згадати про те, що політика Apple не дозволяє нікому створювати антивіруси для iOS, то варто зловредів потрапити до вас в систему - і ви залишитеся з ним один на один.

Як налаштувати iPad правильно | Блог Лабораторії Касперського

Отже, перед вами лежить новий iPad, з чим ми вас і вітаємо. І, природно, ви хочете його налаштувати, поставити на нього хмару додатків і почати щосили використовувати для самих різних цілей.

Списки найкращих додатків для планшетів Apple буквально переповнюють Інтернет, так що ми не будемо тут наводити ще один. Але в цьому пості ми розповімо, як правильно налаштувати ваш iPad. Так, щоб він був більш безпечним і більш зручним, без встановлення будь-яких додаткових додатків.

Отже, давайте розберемося, що ж повинен знати кожен починаючий користувач нового планшета від Apple.

Який пароль вибрати?

В налаштуваннях Touch ID і пароля ви можете задати / змінити свій пароль. Найчастіше користувачі вибирають комбінацію з чотирьох або шести символів - вона найзручніша, так як при роботі з iPad вам часто потрібно вводити свій пароль: кожен раз, коли ви захочете розблокувати планшет, купити що-небудь в App Store або змінити деякі настройки.

Коли справа стосується безпеки, найпростіший вибір - не найкращий. Тому краще поміняти коротку комбінацію на більш надійний варіант. Відкрийте Touch ID і пароль -> Змінити пароль -> Параметри пароля та виберіть пункт «Довільний код (букви + цифри)». Тепер ви можете ввести традиційну комбінацію з цифр, букв та інших символів, яка набагато надійніше звичайного «Піна». Про те, як придумати хороший пароль, який нескладно запам'ятати, ми розповідаємо в цьому пості .

Якщо ж вам важлива швидкість і ви не хочете витрачати час на введення складної комбінації, виберіть варіант «Довільний код (цифри)» і введіть пароль, що складається хоча б з восьми цифр. Трохи потренувавшись, ви навчитеся вводити його так само швидко, як і самий короткий PIN з чотирьох цифр.

Як поставити пароль на покупки в App Store?

Рада для тих, хто хоча б зрідка дає дітям пограти на планшеті. Якщо ви прив'язали до свого Apple ID банківську карту, не забудьте налаштувати планшет так, щоб при кожній покупці гаджет запитував у вас пароль. Діти легко можуть витратити весь вміст вашої картки на віртуальні «штуки» для ферми або апгрейди для гоночної машини, навіть не помітивши, що вони витрачають реальні гроші, а не ігрову валюту.

Планшет сам запропонує вам вибрати підходящий спосіб захисту. Змінити свій вибір ви зможете в настройках, в пункті «Touch ID і пароль». Для захисту можна використовувати свій відбиток пальця або звичайний пароль - для максимальної безпеки краще використовувати саме пароль.

Чому ви рекомендуєте використовувати паролі, якщо є Touch ID?

Сканер відбитків пальців - це, без сумніву, зручна штука, але він все ще ненадійний . Справа в тому, що екран у iPad досить легко «залапивается». Якщо злодії вкрадуть ваш пристрій, з високою часткою ймовірності вони зможуть знайти ваші відбитки прямо на дисплеї пристрою, скопіювати їх і зробити обманку - це досить нескладно.

З її допомогою вони не тільки розблокують ваш iPad, але і зможуть прогулятися по всім тим додаткам, в яких ви заради зручності авторізуетесь «пальцем»: банківським програмам, App Store і так далі.

Якщо ви все-таки хочете скористатися Touch ID, використовуйте для ідентифікації пальці, якими ви рідше торкаєтеся планшета і особливо екрану: наприклад, безіменний палець лівої руки.

Як заховати особисту інформацію, яка постійно відображається на екрані блокування?

Екран блокування вашого iPad показує багато різної інформації. Звичайно, завжди цікаво дізнатися, що в Fallout Shelter сталося щось, що вимагає вашої уваги, або побачити, що хтось прокоментував ваш пост в Facebook. З іншого боку, немає нічого приємного в тому, що будь-хто може прочитати ваші особисті повідомлення, листи або SMS з одноразовими паролями банку.

Якщо ви хочете заховати свою переписку від цікавих очей колег, друзів або членів сім'ї, відкрийте Налаштування -> Повідомлення і виберіть, які сповіщення від яких додатків ви не хочете бачити на заблокованому екрані.

Чому потрібно відключити автоматичне підключення до Wi-Fi?

Автопідключення до відомим Wi-Fi-точок - дуже зручна функція. Кожен раз, коли ви заходите в улюблене кафе чи торговий центр, ваш планшет самостійно підключається до запомненной мережі і завантажує останні оновлення, і ви завжди в курсі подій. На жаль, злочинці часто створюють Wi-Fi-мережі з тим же ім'ям, щоб обдурити вас і ваш пристрій і вкрасти ваші дані. Причому іноді крадіжкою даних займаються не тільки хакери, а й цілком офіційні компанії .

Тому краще налаштувати планшет так, щоб він кожен раз запитував підтвердження на підключення до Wi-Fi. Зробити це можна в налаштуваннях, вибравши пункт «Підтверджувати підключення». У будь-якому випадку будьте уважні при підключенні до будь-якої мережі, навіть добре знайомої вам, і ніколи не проводите ніяких фінансових операцій за допомогою громадського Wi-Fi.

Що потрібно знати про налаштування iCloud?

В налаштуваннях iCloud є дві важливі функції, про які варто пам'ятати. По-перше, там можна перевірити, які саме дані синхронізуються з хмарним сховищем за замовчуванням. Пам'ятаєте цю скандальну історію, коли відверті фотографії знаменитостей потрапили в Інтернет ? Багато зірок тоді дуже здивувалися, так як були впевнені, що давно видалили ці фотографії зі своїх пристроїв.

Ось тільки просто видаляти з пристрою марно, якщо включена автоматична синхронізація з Apple iCloud. Тому рекомендуємо вам перевірити, що саме ваш iPad зберігає в хмару: нотатки, пошту, контакти, документи, фотографії. Якщо ви не хочете засмічувати хмарне сховище якимись файлами або бажаєте видалити щось назовсім, обов'язково перевірте, чи не відправили чи ви на сервера Apple чогось зайвого.

Крім того, у вкладці Настройки -> iCloud знаходиться така важлива функція, як «Знайти iPad». Увімкніть її про всяк випадок, вона точно стане в нагоді. Якщо ви втратите пристрій десь в квартирі, з її допомогою ви зможете включити на планшеті звуковий сигнал і швидко його знайти.

Забули гаджет на роботі або у друзів? Перевірте його місце розташування за допомогою служби геолокації, щоб не хвилюватися зайвий раз. Ну а якщо пристрій вкрали, ви зможете скористатися цією функцією, щоб стерти особисті дані з планшета. Правда, тут є деякі обмеження, з якими ви ознайомитесь, якшо по кнопці «Про« Знайти iPad »і конфіденційності».

Як ще можна захистити свій Apple ID?

Увімкніть двухфакторную аутентифікацію. Після цього будь-який, хто спробує увійти до вашого профілю Apple ID і iCloud або використовувати ваші дані для покупок в iTunes Store, App Store або iBook Store, повинен буде на додаток до звичайного паролю ввести ще і одноразовий код з SMS.

Про те, як включити двоетапну перевірку, ми розповідаємо в цьому пості .

Як безпечно користуватися Safari і іншими мобільними браузерами?

Кожен власник сучасного гаджета регулярно робить вибір між зручністю і безпекою. У Safari і інших браузерах є така розслаблююча функція, як автозаповнення: власникам сенсорних пристроїв часто незручно вводити логіни і паролі, і браузери прагнуть полегшити нам з вами життя.

Але є у цієї функції і зворотна сторона. Якщо хтось отримає доступ до розблокувати планшету, то він зможе авторизуватися на всіх відвідуваних вами сайтах. Чи не найприємніша перспектива, чи не так?

Тому рекомендуємо вам відкрити Настройки -> Safari / Інший браузер -> Заповнити форму і відключити цю функцію зовсім або вибрати, які дані ви готові довірити своєму браузеру, а які - ні.

Про які хороших можливості Safari варто знати?

В адресному рядку вашого браузера сховалася непомітна кнопка Reader. Клікнувши по ній, ви додасте захаращеною інтернет-сторінці цілком пристойний вигляд - пропадуть реклама і різні відволікаючі елементи, дрібні шрифти стануть більшими, а вся сторінка - читабельнее.

На жаль, ця чарівна кнопка з'являється не на всіх сайтах. Тому радимо вам встановити який-небудь блокувальник реклами, якщо ви хочете зовсім позбутися від докучливих банерів. Останні не тільки заважають, а й часто бувають взагалі небезпечними .

Як часто варто встановлювати оновлення?

Заведіть корисну звичку встановлювати критичні оновлення відразу ж, як тільки вони стають доступні. Такі апдейти приносять з собою не тільки нові функції, а й «заплатки» безпеки, які виправляють уразливості в програмному забезпеченні. Якщо не залатати подібну «дірку» вчасно, нею можуть скористатися хакери.

Звичайно, «яблучні» пристрої рідше страждають від вірусів, ніж їх Android-побратими, але з ними таке теж буває . А якщо згадати про те, що політика Apple не дозволяє нікому створювати антивіруси для iOS, то варто зловредів потрапити до вас в систему - і ви залишитеся з ним один на один.

Як налаштувати iPad правильно | Блог Лабораторії Касперського

Отже, перед вами лежить новий iPad, з чим ми вас і вітаємо. І, природно, ви хочете його налаштувати, поставити на нього хмару додатків і почати щосили використовувати для самих різних цілей.

Списки найкращих додатків для планшетів Apple буквально переповнюють Інтернет, так що ми не будемо тут наводити ще один. Але в цьому пості ми розповімо, як правильно налаштувати ваш iPad. Так, щоб він був більш безпечним і більш зручним, без встановлення будь-яких додаткових додатків.

Отже, давайте розберемося, що ж повинен знати кожен починаючий користувач нового планшета від Apple.

Який пароль вибрати?

В налаштуваннях Touch ID і пароля ви можете задати / змінити свій пароль. Найчастіше користувачі вибирають комбінацію з чотирьох або шести символів - вона найзручніша, так як при роботі з iPad вам часто потрібно вводити свій пароль: кожен раз, коли ви захочете розблокувати планшет, купити що-небудь в App Store або змінити деякі настройки.

Коли справа стосується безпеки, найпростіший вибір - не найкращий. Тому краще поміняти коротку комбінацію на більш надійний варіант. Відкрийте Touch ID і пароль -> Змінити пароль -> Параметри пароля та виберіть пункт «Довільний код (букви + цифри)». Тепер ви можете ввести традиційну комбінацію з цифр, букв та інших символів, яка набагато надійніше звичайного «Піна». Про те, як придумати хороший пароль, який нескладно запам'ятати, ми розповідаємо в цьому пості .

Якщо ж вам важлива швидкість і ви не хочете витрачати час на введення складної комбінації, виберіть варіант «Довільний код (цифри)» і введіть пароль, що складається хоча б з восьми цифр. Трохи потренувавшись, ви навчитеся вводити його так само швидко, як і самий короткий PIN з чотирьох цифр.

Як поставити пароль на покупки в App Store?

Рада для тих, хто хоча б зрідка дає дітям пограти на планшеті. Якщо ви прив'язали до свого Apple ID банківську карту, не забудьте налаштувати планшет так, щоб при кожній покупці гаджет запитував у вас пароль. Діти легко можуть витратити весь вміст вашої картки на віртуальні «штуки» для ферми або апгрейди для гоночної машини, навіть не помітивши, що вони витрачають реальні гроші, а не ігрову валюту.

Планшет сам запропонує вам вибрати підходящий спосіб захисту. Змінити свій вибір ви зможете в настройках, в пункті «Touch ID і пароль». Для захисту можна використовувати свій відбиток пальця або звичайний пароль - для максимальної безпеки краще використовувати саме пароль.

Чому ви рекомендуєте використовувати паролі, якщо є Touch ID?

Сканер відбитків пальців - це, без сумніву, зручна штука, але він все ще ненадійний . Справа в тому, що екран у iPad досить легко «залапивается». Якщо злодії вкрадуть ваш пристрій, з високою часткою ймовірності вони зможуть знайти ваші відбитки прямо на дисплеї пристрою, скопіювати їх і зробити обманку - це досить нескладно.

З її допомогою вони не тільки розблокують ваш iPad, але і зможуть прогулятися по всім тим додаткам, в яких ви заради зручності авторізуетесь «пальцем»: банківським програмам, App Store і так далі.

Якщо ви все-таки хочете скористатися Touch ID, використовуйте для ідентифікації пальці, якими ви рідше торкаєтеся планшета і особливо екрану: наприклад, безіменний палець лівої руки.

Як заховати особисту інформацію, яка постійно відображається на екрані блокування?

Екран блокування вашого iPad показує багато різної інформації. Звичайно, завжди цікаво дізнатися, що в Fallout Shelter сталося щось, що вимагає вашої уваги, або побачити, що хтось прокоментував ваш пост в Facebook. З іншого боку, немає нічого приємного в тому, що будь-хто може прочитати ваші особисті повідомлення, листи або SMS з одноразовими паролями банку.

Якщо ви хочете заховати свою переписку від цікавих очей колег, друзів або членів сім'ї, відкрийте Налаштування -> Повідомлення і виберіть, які сповіщення від яких додатків ви не хочете бачити на заблокованому екрані.

Чому потрібно відключити автоматичне підключення до Wi-Fi?

Автопідключення до відомим Wi-Fi-точок - дуже зручна функція. Кожен раз, коли ви заходите в улюблене кафе чи торговий центр, ваш планшет самостійно підключається до запомненной мережі і завантажує останні оновлення, і ви завжди в курсі подій. На жаль, злочинці часто створюють Wi-Fi-мережі з тим же ім'ям, щоб обдурити вас і ваш пристрій і вкрасти ваші дані. Причому іноді крадіжкою даних займаються не тільки хакери, а й цілком офіційні компанії .

Тому краще налаштувати планшет так, щоб він кожен раз запитував підтвердження на підключення до Wi-Fi. Зробити це можна в налаштуваннях, вибравши пункт «Підтверджувати підключення». У будь-якому випадку будьте уважні при підключенні до будь-якої мережі, навіть добре знайомої вам, і ніколи не проводите ніяких фінансових операцій за допомогою громадського Wi-Fi.

Що потрібно знати про налаштування iCloud?

В налаштуваннях iCloud є дві важливі функції, про які варто пам'ятати. По-перше, там можна перевірити, які саме дані синхронізуються з хмарним сховищем за замовчуванням. Пам'ятаєте цю скандальну історію, коли відверті фотографії знаменитостей потрапили в Інтернет ? Багато зірок тоді дуже здивувалися, так як були впевнені, що давно видалили ці фотографії зі своїх пристроїв.

Ось тільки просто видаляти з пристрою марно, якщо включена автоматична синхронізація з Apple iCloud. Тому рекомендуємо вам перевірити, що саме ваш iPad зберігає в хмару: нотатки, пошту, контакти, документи, фотографії. Якщо ви не хочете засмічувати хмарне сховище якимись файлами або бажаєте видалити щось назовсім, обов'язково перевірте, чи не відправили чи ви на сервера Apple чогось зайвого.

Крім того, у вкладці Настройки -> iCloud знаходиться така важлива функція, як «Знайти iPad». Увімкніть її про всяк випадок, вона точно стане в нагоді. Якщо ви втратите пристрій десь в квартирі, з її допомогою ви зможете включити на планшеті звуковий сигнал і швидко його знайти.

Забули гаджет на роботі або у друзів? Перевірте його місце розташування за допомогою служби геолокації, щоб не хвилюватися зайвий раз. Ну а якщо пристрій вкрали, ви зможете скористатися цією функцією, щоб стерти особисті дані з планшета. Правда, тут є деякі обмеження, з якими ви ознайомитесь, якшо по кнопці «Про« Знайти iPad »і конфіденційності».

Як ще можна захистити свій Apple ID?

Увімкніть двухфакторную аутентифікацію. Після цього будь-який, хто спробує увійти до вашого профілю Apple ID і iCloud або використовувати ваші дані для покупок в iTunes Store, App Store або iBook Store, повинен буде на додаток до звичайного паролю ввести ще і одноразовий код з SMS.

Про те, як включити двоетапну перевірку, ми розповідаємо в цьому пості .

Як безпечно користуватися Safari і іншими мобільними браузерами?

Кожен власник сучасного гаджета регулярно робить вибір між зручністю і безпекою. У Safari і інших браузерах є така розслаблююча функція, як автозаповнення: власникам сенсорних пристроїв часто незручно вводити логіни і паролі, і браузери прагнуть полегшити нам з вами життя.

Але є у цієї функції і зворотна сторона. Якщо хтось отримає доступ до розблокувати планшету, то він зможе авторизуватися на всіх відвідуваних вами сайтах. Чи не найприємніша перспектива, чи не так?

Тому рекомендуємо вам відкрити Настройки -> Safari / Інший браузер -> Заповнити форму і відключити цю функцію зовсім або вибрати, які дані ви готові довірити своєму браузеру, а які - ні.

Про які хороших можливості Safari варто знати?

В адресному рядку вашого браузера сховалася непомітна кнопка Reader. Клікнувши по ній, ви додасте захаращеною інтернет-сторінці цілком пристойний вигляд - пропадуть реклама і різні відволікаючі елементи, дрібні шрифти стануть більшими, а вся сторінка - читабельнее.

На жаль, ця чарівна кнопка з'являється не на всіх сайтах. Тому радимо вам встановити який-небудь блокувальник реклами, якщо ви хочете зовсім позбутися від докучливих банерів. Останні не тільки заважають, а й часто бувають взагалі небезпечними .

Як часто варто встановлювати оновлення?

Заведіть корисну звичку встановлювати критичні оновлення відразу ж, як тільки вони стають доступні. Такі апдейти приносять з собою не тільки нові функції, а й «заплатки» безпеки, які виправляють уразливості в програмному забезпеченні. Якщо не залатати подібну «дірку» вчасно, нею можуть скористатися хакери.

Звичайно, «яблучні» пристрої рідше страждають від вірусів, ніж їх Android-побратими, але з ними таке теж буває . А якщо згадати про те, що політика Apple не дозволяє нікому створювати антивіруси для iOS, то варто зловредів потрапити до вас в систему - і ви залишитеся з ним один на один.

Як поставити пароль на покупки в App Store?
Чому ви рекомендуєте використовувати паролі, якщо є Touch ID?
Як заховати особисту інформацію, яка постійно відображається на екрані блокування?
Чому потрібно відключити автоматичне підключення до Wi-Fi?
Що потрібно знати про налаштування iCloud?
Як ще можна захистити свій Apple ID?
Як безпечно користуватися Safari і іншими мобільними браузерами?
Про які хороших можливості Safari варто знати?
Як часто варто встановлювати оновлення?
Як поставити пароль на покупки в App Store?
IRC (Internet Relay Chat)