Чому не варто міняти ваш старий iPad на новий

Мене, як «людину в темі», часто запитують, який планшет надійніше, зручніше і довговічніше. Іншого варіанту, окрім як iPad, я й уявити собі не можу, а тому в переважній більшості випадків раджу купувати саме його. Такий варіант справедливий лише щодо тих, хто з «таблетками» до справжнього моменту був знайомий лише по оглядам на YouTube. З тими ж, хто вважає себе досить досвідченим користувачем планшетів, все йде куди складніше.

Ось приблизний, але дуже близький до реального перелік питань, які мені доводиться вислуховувати «за службовим обов'язком»: чи варто міняти iPad 2 на сучасніший? Якщо так, то на який? Чим iPad Air 2 гірше, ніж iPad Pro? Чи дійсно iPad mini 4 в апаратній плані слабкіше, ніж iPad Air 2? Бути може, варто звернути увагу на Android-планшети? Кажуть, вони вже дуже навіть нічого.

Розберемося.

Розберемося

Всупереч сформованій моді міняти мобільний електроніку раз на рік або в два, пристрої від Apple і будь-яких інших виробників призначені для більш тривалого використання. І неважливо, що в вашому «старому» iPhone 6 немає модуля 3D Touch. Наплювати, що ваш iPad Air 2 несумісний з Apple Pencil, а iPad mini 2 фотографує гірше, ніж iPhone 6s. Подумайте самі, на момент презентації пристрою, яким володієте ви, воно було найкращим і технологічно досконалим.

Як правило, завдання, які змогли б по повній «навантажити» процесори А-серії, з'являються лише через кілька місяців. Пам'ятаю, як дивився презентацію iPhone 5s дивувався - настільки крутим і інноваційним здавався мені чіпсет А7. Його продуктивності, здавалося мені, вистачить з лишком на 3-4 роки. І мав рацію, адже більш-менш вимогливі ігри і додатки, сумісні з 64-розрядними процесорами, App Store запропонував лише навесні наступного року.

З iPad все йде ще цікавіше. Будучи пристроєм, як правило, приліжкові або, у всякому разі, набагато менш мобільним, на відміну від смартфона, планшети трапляються нам на очі набагато рідше. До того ж, для переважної більшості вони, планшети, представляють лише пристрій для інтернет-серфінгу, посиденьок в соціальних мережах і переглядів фільмів. Дивно, але з цим завданням чудово впорається і раритетний iPad 1-го покоління.

Так до чого, отже, витрачати кровні 30-40-50 тис. Руб. (Потрібне підкреслити) на придбання речі, яка лише в теорії виявиться краще вашої? Я кажу «в теорії» просто тому, що без прямого порівняння пристроїв різних поколінь ви - я гарантую це - не відчуєте різниці в продуктивності, швидкості запуску додатків і загальному швидкодії системи.

Розуміння цього прийшло до мене лише недавно, коли я, забувши про все, чекав заповітного моменту, щоб замовити iPad Pro 12.9 ", щоб замінити їм свій« старенький »iPad mini 2.

«На ньому зручно працювати з текстами, - думав я, - але ж це так важливо в роботі фрілансера. Нова клавіатура дозволить мені розширити досвід використання і відмовитися від лептопа. Для щастя всього-то й треба, що 55 000 руб. ».

Так я трохи не розлучився з досить немаленькою навіть за московськими мірками сумою. Якби не спонтанне осяяння, яке зійшло на мене і буквально стукнуло по лобі з самовдоволеним заявою: «Ненормальний! Що не так з твоїм нинішнім iPad? ».

»

А й справді, подумав я, він ще здатний виконувати всі мої вимоги, які я до нього висуваю. Він працює - тьху-тьху - без зависань, він дозволяє мені вийти в Мережу тоді, коли мені це потрібно, він навіть фотографує і притому цілком непогано. Більш того, він подобається мені зовні, а Retina-дисплей тільки додає задоволення від роботи з «Миники». У свій час я думав було замінити його на 128-гігабайтний iPad mini 4, але вчасно наспіла Lightning-флегка i-Memory врятувала становище, в черговий раз заощадивши мені 50 000 руб.

У свій час я думав було замінити його на 128-гігабайтний iPad mini 4, але вчасно наспіла   Lightning-флегка i-Memory   врятувала становище, в черговий раз заощадивши мені 50 000 руб

Що має статися, щоб я замінив свого «служивого», запитаєте? Гадки не маю. І це при тому, що я людина досить активно стежить за світом мобільних технологій і не представляє життя без дійсно значимих оновлень. Інша справа, що Apple Pencil я таким не вважаю, а чистої води маркетинг у вигляді технології True Tone - і поготів. Нову модель iPad я придбаю лише тоді, коли ця вийде з ладу, або припинить отримувати оновлення. До тих же пір я планую і далі руйнувати міф про недовговічність сучасних інновацій.

Радимо почитати:

Поставте 5 зірок внизу статті, якщо подобається ця тема. Підписуйтесь на нас ВКонтакте , Facebook , Twitter , Instagram , YouTube , Telegram , Viber і Яндекс.Дзен .Повернутися в початок статті Чому не варто міняти ваш старий iPad на новий

Ось приблизний, але дуже близький до реального перелік питань, які мені доводиться вислуховувати «за службовим обов'язком»: чи варто міняти iPad 2 на сучасніший?
Якщо так, то на який?
Чим iPad Air 2 гірше, ніж iPad Pro?
Чи дійсно iPad mini 4 в апаратній плані слабкіше, ніж iPad Air 2?
Бути може, варто звернути увагу на Android-планшети?
Потрібне підкреслити) на придбання речі, яка лише в теорії виявиться краще вашої?
Що не так з твоїм нинішнім iPad?
Що має статися, щоб я замінив свого «служивого», запитаєте?
IRC (Internet Relay Chat)