Планшети Apple iPad 2 на аукціоні eBay (США). Нові та вживані.

 1. Пояснення до лістингу
 2. Пошук планшетів Apple iPad 2 за заданими критеріями
 3. Що потрібно враховувати при покупці планшетів Apple iPad 2 на eBay

Планшетний комп'ютер (або в просторіччі планшет) Apple iPad зробив революцію на ринку високотехнологічний продуктів

Планшетний комп'ютер (або в просторіччі планшет) Apple iPad зробив революцію на ринку високотехнологічний продуктів. Мільйони користувачів дали щось неймовірне зручність і комфорт, який він дає. Його наступна модель - Apple iPad 2 стала ще більш продуктивною, надавши своїм власникам воістину необмежені можливості.

На жаль, офіційно, з перших рук купити Apple iPad 2 в Російській Федерації, Україні, Казахстані та інших країнах колишнього Союзу досі не можна, доступний він лише у дилерів, за ціною набагато вищою, ніж скажімо в США або навіть Європі.

Величезну популярність серед наших співвітчизників придбав варіант покупки Apple iPad 2, так і всіх інших продуктів цієї компанії в США, через інтернет і подальше отримання кур'єрською поштою. Свого роду Меккою для шанувальників такого виду шопінгу став американський філія аукціону eBay, який за кількістю пропозицій подібних пристроїв залишив далеко позаду конкурентів.

Читайте також:
Ноутбуки Apple MacBook і Apple MacBook Pro на eBay (США) .
Смартфони Apple iPhone 4G на eBay (США) .
Смартфони Apple iPhone 3G на eBay (США) .
Смартфони Apple iPhone на eBay (США) .
Плеєри Apple iPod на аукціоні eBay (США) .
Алгоритм покупки на аукціоні eBay .
Обмін досвідом. Звіти про покупках .

Лістинг розташований нижче містить невелику частину пропозицій планшетних комп'ютерів Apple iPad 2, доступних в даний момент на аукціоні eBay (Сполучені Штати). Якщо будь-яка з пропозицій зацікавило Вас - просто натисніть на відповідну йому посилання або картинку, Ви перейдете на сайт eBay, де зможете ознайомитися з детальним описом планшета, фотографіями, умовами оплати та доставки, а також при бажанні задасте додаткові питання продавцю. Якщо Продавець пропонує відправку Apple iPad 2 в Вашу країну, то Ви без проблем можете купити, оплатити і отримати планшет самостійно, але якщо доставка недоступна, то Ви вихід є - можна скористатися послугами посередницької компанії .

Не забувайте, що для того, щоб самостійно здійснювати покупки на аукціоні eBay, брати участь в торгах і робити ставки, листуватися з Продавцями щодо товарів і т.д. - необхідна реєстрація на сайті аукціону, яка проста, безкоштовна, але має свої нюанси. Радимо вам перед тим, як почати вивчати листинги стати повноправним членом аукціону eBay (членство, як і реєстрація безкоштовні) вивчивши розділ « Реєстрація " на нашому сайті.

Ще раз повторимося, що розташований нижче лістинг - це лише невелика частина тих пропозицій, які доступні на поточний момент на eBay (США). Для того, щоб ознайомитися з усім асортиментом Apple iPad 2, які виставлені на даний момент на продаж просто натисніть «View all items» внизу лістингу.

Пояснення до лістингу

Даний лістинг містить пропозиції планшетів Apple iPad 2.

Пошук планшетів Apple iPad 2 за заданими критеріями

Ви можете здійснювати пошук планшетів Apple iPad 2 на eBay (США) по самостійно заданим критеріям - просто виберіть потрібний із списку нижче. Якщо Ви хочете здійснювати пошук на сайті аукціону за своїми критеріями, або поєднуючи їх - можете зробити це використовуючи пошук безпосередньо на сайті аукціону.

Обсяг пам'яті Apple iPad 2:

Можливості комунікації:

Колір корпусу:

стан:

аксесуари:

Продавці:

доставка:

Apple iPad 2 на філіях eBay в інших країнах:

Що потрібно враховувати при покупці планшетів Apple iPad 2 на eBay

Нижче ми постаралися викласти найбільш важливі аспекти щодо покупки планшетів Apple iPad 2, на аукціоні eBay:

 • При виникненні будь-яких додаткових питань щодо товару, оплати, доставки і т.д., Ви можете задати їх безпосередньо Продавцю товару, на сайті аукціону, скориставшись спеціальною формою (Ask a question) посилання на яку є внизу кожної сторінки з описом лота. Пам'ятайте, що уточнити всі деталі ніколи не зайве. Щоб задати питання Продавцю вам доведеться зареєструватися на аукціоні і авторизуватися (ввести свої логін і пароль).
 • Якщо Ви купуєте Apple iPad 2, пам'ятайте про те, що він повинен бути застрахований, у уникнення неприємностей при доставці. Після покупки обов'язково попросіть продавця про це.
 • Щодо всіх нюансів пов'язаних з вибором способу доставки, митними процедурами і т.д., читайте у відповідних розділах нашого сайту.
 • Не бійтеся брати участь в торгах і робити ставки на аукціоні eBay - будь-яку ставку, в крайньому випадку, можна відкликати . Але якщо будете зволікати, то зацікавив Вас товар можуть купити.
 • Не забувайте, що аукціон eBay - це не звичайний магазин і покупка товарів на ньому має свої особливості. Читайте нашу статтю: Алгоритм покупки на аукціоні eBay .
 • Практично всі продовця приймають оплату за допомогою платіжної системи Paypal. Дізнатися докладніше про її роботі, особливості, отримати відповіді на найбільш поширені запитання Ви зможете прочитавши наше керівництво: « Працюємо з платіжною системою Paypal ».
 • Планшети Apple iPad Ви можете купувати на аукціоні eBay (США), як самостійно, так і за допомогою посередницьких компаній які візьмуть на себе всі питання пов'язані з оплатою товару, його доставкою, страховкою і т.д.
 • Стати повноцінним користувачем найбільшої торгової площадки в світі під назвою: онлайновий інтернет аукціон eBay, вам допоможе наша електронна книга « Аукціон eBay. Повний російське опис ».
 • Цікавлячись різними товарами пам'ятайте, що є не тільки американська філія аукціону eBay. eBay-Канада і eBay-Німеччина також представляють для жителів СНД великий інтерес.
 • Зареєструвавшись на будь-якому з філій аукціону eBay лише раз ви автоматично отримуєте доступ до всіх інших філіям під тим же логіном і паролем.

IRC (Internet Relay Chat)