ТОП-10 корисних додатків для ANDROID і iOS ➤ рейтинг кращих додатків

 1. MAPS.ME (Android, iOS)
 2. Giphy (Android, iOS)
 3. Opera VPN (Android, iOS)
 4. Sleepnotes (Android, iOS)
 5. Day by Day (Android)
 6. Як це працює
 7. SoundR (Android, iOS)
 8. Today Weather (Android, iOS)
 9. Follow (Android)
 10. Backdrops (Android)
 11. Google Фото (Android, iOS)

Не знаєте, яка програма "закачати" на смартфон або планшет? У статті ми розглянули 10 кращих програм для користувачів Андроїд і iOS на 2017 рік. Представлені в рейтингу варіанти не тільки корисні, але і легкі, тому не "завантажать" оперативку. До того ж більшість з них вміють працювати без підключення до інтернету і оснащуються "durty-free" функціями, а також опціями, які є безкоштовними повністю. Читайте, щоб встановити цікаву програму в свій девайс.

MAPS.ME (Android, iOS)

"Maps.ME" - комфортні карти, які доступні користувачеві в офлайновом режимі. Така функція корисна для любителів подорожувати, так як в європейських країнах мобільний інтернет коштує недешево. Встановивши "Maps.ME", користувач позбавляє себе від повільного, як равлик, під'єднання до інтернету через оператора. До того ж не розряджає батарею.

Інтерфейсовие особливості:

 • Класичний вид карти.
 • Клавіші масштабування (при бажанні відключаються в "настройках").
 • Наявність стандартного методу збільшення / зменшення масштабу двома пальцями по дисплею.
 • "Бар" - дозволяє повернутися до місця розташування користувача, а також увійти в розділ обраних відвідувань, де зберігаються цікаві для користувача місця. Також користувачеві доступно відкриття меню програм, якими він нещодавно користувався, в один клік.

функціонал

Додаток працює оперативно: мобільник не перевантажується, карти виводяться на дисплей спритно. До того ж є POI-пошук, що дає інформацію про зазначені об'єкти: не тільки координати і назви, а й опису, цікаві факти.

При першому запуску користувачеві доступна карта світу, і карта країни, певною місцем розташування. Карти складаються додатком, як і маршрути (завантажувати їх чи ні - вирішувати користувачеві). При необхідності користувач може завантажити додаткові карти безкоштовно.

Цікаво: знайти найближчий готель або заправку - не проблема, можливість зберегти об'єкти, що цікавлять і скористатися потрібними функціями з "головного екрану" додатка, не заглиблюючись в їх пошуки - це зручна "фішка" цього апк.

Викласти розташування в соцмережі теж можливо. Користувач сам вибирає спосіб із двох можливих: доступна стандартна кнопка "Поділитися" та "Ретрометод", що передбачає введення координат.

Мінус програми - відсутність навігації, однак, цей недолік присутній тільки в ранніх версіях програми.

Читайте також: Як підключити смартфон до комп'ютера: 3 простих варіанти

Giphy (Android, iOS)

"Giphy" - це клієнт, призначений для пошуку анімаційних картинок у форматі "gif", функції якого раніше були доступні тільки у вигляді плагіна "GIPHY for Messenger" в чат-версії відомої соцмережі Facebook.

Тепер пошук гифок доступний у повноцінній версії користувачам "Яблучних" гаджетів і андроїд-пристроїв. З додатком "Giphy" можна ділитися анімацією, що підходить до будь-якої ситуації, через "смски", відправляти їх по e-mail, використовувати гифки в інших соціальних мережах і месенджерах.

В "гугловських" ігровому сервісі є безліч бібліотек, призначених для цього додатка, скачавши які користувач отримує можливість поповнити "арсенал забійних жартів" і не тільки. Велика база gif-файлів дозволяє знайти анімацію, що описує практично будь-який настрій, емоції, якими можна ділитися з друзями в процесі спілкування або просто гортати їх для підняття настрою.

Opera VPN (Android, iOS)

Opera Software - це перший розробник браузерів, що мають вбудований VPN. На початку сервіс, призначений для віддаленого доступу, був "вшитий" лише в версіях браузерів для ПК . Але тепер компанія випустила і мобільне безкоштовний додаток для гаджетів - Opera VPN - яке встановлюється окремо від браузера. Це головна відмінність програми від подібних мобільних додатків.

При установці цієї програми прийом / відправка даних здійснюється через віртуальну приватну мережу.

Увага! В утиліті корисно те, що дані захищаються шифруванням. Це стосується всього ПО , Встановленого на пристрої. Наприклад, на таких сайтах, як Youtube або Netflix, користувач зможе переглядати контент, доступ до якого був обмежений для певних регіонів. З іграми для iPhone і Андроїд та ж історія.

плюси:

 1. Відсутність ліміту VPN трафіку: користуйтеся хоч цілодобово, включивши девайс на зарядку.
 2. Вшитий блокувальник рекламного контента: чекати, щоб пропустити ролик рекламного характеру, і при цьому втрачати дорогоцінні "метри" 3G не знадобиться.
 3. Можливість вибирати серед п'яти регіонів (США, Нідерланди, Німеччина, Сінгапур, Канада): користувач отримує можливість перевірити, яка "сітка" завантажена менше, і тим самим прискорити передачу даних.
 4. Вбудовані функції, що забезпечують додатковий захист в громадських Wi-Fi мережах.

До недоліків "апкі" зараховують помітне зниження швидкості в піковий період навантаження, однак, це властиво більшості схожих утиліт. До того ж блокування рекламі теперь не стовідсоткова: сторонній рекламний контент блокується, а той, що транслює Опера, залишається.

Читайте також: Як розблокувати телефон: 5 способів, які працюють

Sleepnotes (Android, iOS)

"Sleepnotes" - "розумний" будильник, в якому є оригінальні функції:

 1. Нотатки і настрій - функція дозволяє записати свій сон і прикріпити смайлик, що відображає емоційний стан. Завдяки цій опції додаток відстежить якість сну і відобразить його кольоровий діаграмою.
 2. Місячний календар снів - служить для відстеження місячного циклу зі сном. збережена користувачем планшета або смартфона запис зіставляється з фазою місяця автоматично.
 3. Два будильника. Один - автоматично налаштований на час сходу сонця. Другий - класичний, в якому користувач сам встановлює час підйому.

Програма оснащена легким приємним інтерфейсом, з завданнями справляється "на ура". Як і в більшості подібних програмок, у неї є функція установки мелодії, обраної з зберігаються в пам'яті пристрою аудіофайлів, як дзвінок, а також включення / відключення вібрації.

Читайте також: Android і iOS: 6 опцій, запозичених один у одного

Day by Day (Android)

"Day by Day" - додаток-мотиватор. Працює "апка" за принципом "ланцюжка". Це спосіб підштовхнути користувача до виконання запланованих їм завдань на певний день тижня, що допомагає сформувати користувачеві звичку, наприклад, читати викачані книги іноземною мовою.

Як це працює

Користувачеві потрібно додати дію в список, враховуючи день тижня, а також відзначати тимчасову шкалу при кожному виконанні. Із записів формується ланцюжок, в якій з'являються прогалини, якщо користувач з якихось причин проігнорував виконання поставленого ним завдання.

При додаванні дії в додаток користувачеві надається можливість вибрати не тільки день тижня, а й назвати завдання, а також встановити іконку, яка відповідає введеному дії. Така наочність додає бали до інтересу використання програми: утиліта нагадує гру.

Цікаво: регулярне виконання поставлених завдань прискорює процес формування звички. Як тільки це відбудеться, з'явиться додаткова шкала завершеності, що відображає результат у відсотках.

При перегляді ланцюжка з відміткою "виконано" у користувача з'являється почуття завершення запланованого дії, в той час як наявність прогалин викликає негативний психологічний ефект.

зручності використання програми додає функція, яка нагадує про заплановане дії. До того ж користувач отримує можливість додавати до події коментарі у вигляді тексту.

До недоліків безкоштовного варіанту утиліти відносять те, що формувати можна всього лише дві звички. У платному ж варіанті, їх більше, тому він вважається більш корисним. До того ж програма сумісна тільки з андроидами, тому власникам айфонів знадобиться підшукати схожий варіант.

Цікаво почитати: Kodak Ektra - смартфон з класною камерою для цінителів олд-скула

SoundR (Android, iOS)

"SoundR" - "хмарний" клієнт, призначений для складання індивідуального списку для відтворення музики, яка відповідає настрою користувача.

Скласти відповідний плейлист досить просто. Все, що потрібно користувачеві цієї програми, призначеної для андроїда або телефону, який працює з iOS - клікнути на кольоровий гурток з музичним стилем, а також на гурток, який визначає настрій. Додаток автоматично підбере композиції з бібліотеки SoundCloud. Будь-які композиції можна зберегти в "Вибране" для спрощення процесу пошуку в подальшому. Музичний сервіс не вимагає додаткових витрат.

Примітка: клієнт працює з девайсами на яких встановлена операційка , Що відноситься до версії не нижче 5.0 у Android, і не нижче дев'ятої версії у систем від "Еппл".

Недолік утиліти - доступно тільки два мовних варіанти - англійська і французька.

Цікаво почитати: Pokemon GO: найсмішніші випадки при лові покемонів

Today Weather (Android, iOS)

"Today Weather" - додаток, що дозволяє користувачеві отримувати актуальний прогноз погоди відразу в декількох регіонах. Програма оснащена функцією сигнального оповіщення про досягнення певної температури. Ще одна цікава функція - "радар", який визначає місця, де дощитиме.

Програма оснащена двома режимами. В "стартовому екрані" міститься інформація про прогнози погоди на найближчі дні у всіх обраних користувачем регіонах з урахуванням як фактичної, так і відчувається температури. Тут же відображається рівень вологості повітря, оповіщення про опади. Режим "Зараз" дозволяє отримати актуальну інформацію на поточний момент.

Цікаво: фон інтерфейсу змінюється в залежності від часу доби, що додає комфорту в використання програми.

"Location" - це розділ, в якому міститься розгорнута інформація про одного з обраних регіонів. Вибрати цікавий регіон просто: користувачеві досить натиснути на відповідну область екрану телефону (наприклад, Prestigio MultiPhone 5502 Muze A5 ) Або планшетного ПК. Налаштування програми зібрані у вкладці "Zoomed".

Важливо: кількість обраних користувачем регіонів впливає на розташування елементів. Так, якщо місця на дисплеї недостатньо, програма відобразить інформацію в скороченому вигляді.

До недоліків "апкі" зараховують те, що опція радара доступна виключно для США.

Читайте також: Zenfone 3 Max і Zenfone 3 Laser - гідне поповнення в колекції Asus

Follow (Android)

"Follow" - корисний додаток для мобільного-андроїда (наприклад, Huawei Y3 II ) Допомагає користувачам "Інстаграма" стежити за кількістю відписатися / тих, хто підписався. Програма дозволяє визначити найбільш активних "фоловерів".

Цікаво: крім того, що утиліта дає користувачеві можливість відстежити з телефону поведінку передплатників, вона також дозволяє виявити любителів спаму, "забруднюючих ефір".

Які відкриваються за доплату функції також дають можливість виділити найбільш активних передплатників - тих, хто поставив більше "лайків" та коментарів. Отримана інформація особливо корисна для тих користувачів Інстаграма, мета яких - не тільки поділитися з передплатниками подіями і обговорити їх, але і заробити на цьому. Адже власник аккаунта зможе відзначити найбільш популярні пости.

Недоліки: більшість функцій, призначених для "стеження" за поведінкою передплатників - платне. До того ж ця програма доступна тільки для власників гаджетів-андроїдів.

Backdrops (Android)

"Backdrops" - "легке" додаток, яке створено для обміну "шпалерами". Зручно те, що базовий набір "шпалер", створений розробниками, автоматично адаптує зображення під дисплей гаджета (наприклад, Lenovo Vibe P1 Pro ).

Особливістю програми є "хмарні" функції, що дозволяють користувачам поділитися власними "фоновими малюнками", а також прокоментувати роботи один одного і оцінити їх "лайків".

Каталог додатки оновлюється щодня, також присутній розділ "шпалери дня", що дозволяє не пропустити новинку. Зручний інтерфейс, в якому неважко розібратися інтуїтивно - це плюс.

А ось наявність платних колекцій - мінус.

Цікаво почитати: Топ-5 смартфонів до 5000 грн

Google Фото (Android, iOS)

"Google Фото" - відмінний редактор відеороликів і фотофайлів, в якому передбачена функція синхронізації з хмарним сховищем. Користувач утиліти отримує можливість опублікувати фото / відео в мережі відразу після завантаження.

Висока якість фотографій і відеороликів не «перевантажити" навіть недорогий смартфон (наприклад, Lenovo A1000 , Так як весь контент зберігається виключно в хмарі, і до моменту публікації доступний тільки користувачу. За обсягом для зберігання файлів обмеження не передбачені

Додаткові корисні функції:

 1. Пошук фото в сховище з функцією розпізнавання осіб: отфильтруйте фотографії, на яких присутня конкретна людина. Це спрощує пошук файлів.
 2. "Живі" картинки - опція, яка призначається для створення колажів, анімації та відеомонтажу. Вона працює як в авторежимі, так і налаштовується вручну.
 3. Фото \ відео фільтри - для створення ефектів.
 4. Можливість зміни "зуму" - допоможе виділити об'єкт на фотографії.
 5. Створення альбомів і сортування матеріалу щодо подій - для комфортного пошуку і роботи з картинками в подальшому: впорядкувати зображення, призначені для презентації або відправки одного неважко.
 6. Можливість відкривати доступ до файлів іншим користувачам - зручний стандарт для "Хмари" і "Гугла".

Читайте також: KENEKSI - новий бренд на українському ринку

Представлені в статті програми не тільки розважать користувача, але і принесуть користь. Більшість контенту і функцій програм надається безкоштовно. Встановити "АПКУ" з "Google Play" або "AppStore", щоб спробувати, можна навіть на "слабенький" девайс. Вони легкі, тому не "мучать" оперативку , До того ж кожна з них оснащена яскравим і зручним інтерфейсом, тому користуватися будь-яким з розглянутих додатків неважко.

дивіться відео

IRC (Internet Relay Chat)