Курс акцій Apple (AAPL), вартість, графік онально на AvaTrade

 1. Котирування акції Apple де і коли торгуються
 2. Курс акцій Apple - вартість і онально графік
 3. Як заробити на акціях AAPL - контракти CFD
 4. Коли очікувати зростання акцій Apple

Всесвітньо відома корпорація Apple Computer, Inc
Всесвітньо відома корпорація Apple Computer, Inc. розпочала свою біографію в 1970 році з ручної збірки десятка комп'ютерів, які стали фундаментом самої високотехнологічної імперії сучасності. Після світового тріумфу моделі персонального комп'ютера «Apple II» компанія в 1980 році випустила перший пакет акцій з публічною пропозицією. 12 грудня на вільні торги було виставлено 4,6 млн. Цінних паперів за ціною $ 22 за акцію. Тікером (скороченою назвою) акції стала абревіатура AAPL.

Так народився найпопулярніший фондовий актив, який сьогодні дозволяє заробляти власникам і трейдерам сотні мільйонів доларів. Сьогодні за обсягом капіталізації цей проект займає перше місце в світі - вартість всіх активів перевищила позначку в 500 млрд. Доларів. В даний час акції AAPL включені в розрахунки всієї лінійки індексів S & P 500 і NASDAQ.

Котирування акції Apple де і коли торгуються

 • акції Apple продаються і купуються на американській біржовому майданчику NASDAQ і Лондонській фондовій біржі;
 • Лондонська біржа працює з 8:00 - 16:30 (+3 години МСК), а торги на NASDAQ з 9:30 - 16:00 (+7 годин МСК);
 • максимальна зафіксована вартість однієї акції - $ 702 (2012 рік), а на початок 2018 року ціна становила близько $ 170 за штуку;
 • сумарна кількість цінних паперів на початок 2018 року - більше 5 млрд .;

Акції також активно продаються і купуються через найбільшу біржову площадку США - BATS Trading, яка широко відома своїми ліберальними правилами і великим об'ємом операцій. І, нарешті, ці активи можна придбати на Швейцарській, Берлінської, Віденській і Гамбурзької біржі.

Щоб працювати з цими цінними паперами, вам досить відкрити рахунок в нашій брокерської компанії. Широкі можливості особистого кабінету дозволять вам не тільки комфортно працювати з персональним депозитом, але і проводити аналіз всіх ув'язнених угод.

Курс акцій Apple - вартість і онально графік

Відображає перебіг торгів цими цінними паперами графік являє собою актуальну діаграму, за допомогою якої можна проаналізувати не тільки поточну ситуацію, а й скласти певні прогнози.

Для цього слід зіставити піки злету і падіння за останні півроку з наступними подіями:

 • випуск нових пристроїв Apple;
 • зміна процентної ставки Банку США;
 • опублікування даних про динаміку зростання провідних американських підприємств;
 • штрафні санкції, накладені на компанію Apple міжнародними контролюючими організаціями;
 • кадрові зміни в корпорації;
 • виступ керівництва компанії на знакових конференціях, присвячених інформаційно-комунікаційних технологій;
 • розрекламовані анонси;
 • фінансові звіти корпорації

Такий моніторинг дозволить вам в майбутньому робити вірні прогнози, заробляючи на зростанні і падінні акцій з великою часткою ймовірності прибуткових угод. До графіку можна підключати індикатори технічного аналізу котирувань, що дозволяють отримувати сигнали про досягнення відміток, виставлених в ручному режимі.

Як заробити на акціях AAPL - контракти CFD

Сьогодні ці цінні папери по праву вважаються найстабільнішим фондовим активом. Така стабільність не дозволяє при наявності невеликого капіталу заробляти хороші гроші. Щоб пристойно заробити на курсі, необхідно купити, як мінімум, 100 акцій, що на початок 2018 року потребуватиме серйозних вкладень в розмірі $ 17000.

Однак якщо ви бажаєте постійно отримувати прибуток від коливань котирувань акцій AAPL купувати активи у власність зовсім не обов'язково. Найпопулярнішою різновидом угод для трейдерів з невеликим початковим капіталом є контракти CFD . Цей формат ставок являє собою договір між продавцем і покупцем про різницю в ціні за певний проміжок часу. Ви можете укласти контракт, як на зростання вартості акцій Apple, так і на їх падіння. Якщо ваш прогноз виявиться вірним, ви отримаєте прибуток, що залежить від зростання ціни і зроблених вкладень.

Коли очікувати зростання акцій Apple

 1. напередодні презентації нових пристроїв і програмних продуктів;
 2. при поглинанні корпорацією Apple якийсь перспективної компанії;
 3. загальна активність американського фондового ринку;
 4. ребрендинг існуючих моделей iPhone, iPad і Mac;
 5. укладання контрактів на працевлаштування відомих IT-фахівців

У 2018 році компанія планує випустити Мультиплатформенне додаток, яке дозволить поєднати всі програми і утиліти для iPhone, iPad і Mac. В цьому ж році компанія збирається реалізувати ще один амбітний високотехнологічний проект - розумна колонка HomePod. Відповідно напередодні презентації цінні папери цього бренду можуть різко піти вгору.

IRC (Internet Relay Chat)