Курс акцій Facebook Inc. (FB), вартість, графік онально на AvaTrade

 1. Котирування акції Facebook де і коли торгуються
 2. Курс акцій Facebook - вартість і онально графік
 3. Як заробити на акціях FB за допомогою контрактів CFD
 4. Від чого залежить ріст акція Facebook

Біографія компанії Facebook почалася в 2004 році з простого сайту, зробленого для спілкування учнів Гарвардського університету
Біографія компанії Facebook почалася в 2004 році з простого сайту, зробленого для спілкування учнів Гарвардського університету. Але вже в 2006 році цей проект охопив всю територію США, а потім і весь світ, ставши найбільшою соціальною мережею сучасності. На початок 2018 року кількість користувачів цієї соціальної платформи перевищила 2 млрд. Чоловік.

Засновник компанії - Марк Цукерберг з часом став власником таких відомих IT- проектів як Instagram, WhatsApp. Основний прибуток формується за рахунок реклами в соціальних групах, яка по праву вважається найефективнішим інструментом інтернет-маркетингу.

Перша хвиля акцій Facebook накрила світові біржі 18 травня 2012 року. Первісна вартість однієї акції склала $ 38. Результатом ажіотажного попиту стала фантастична сума продажів цінних паперів на 16 млрд. Доларів. Ця цифра визнана рекордним заробітком, який перевищив доходи від першого розміщення Яндекса, Google і Amazon разом узятих. Безумовна привабливість цих активів полягає в постійному зростанні користувачів соціальної мережі і в динамічному розвитку самої компанії за рахунок нових придбань, розробок і інвестицій.

Котирування акції Facebook де і коли торгуються

 • біржове скорочення - тікер FB
 • час торгів - з 16-30 до 23-00 за київським часом;
 • загальний обсяг цінних паперів - 2,8 трлн.
 • вартість однієї акції на 1 лютого 2018 року - $ 190;
 • квартальні дивіденди за 2017 року - $ 1,44 на одну акцію;
 • включення в розрахунок індексів S & P 500 і NASDAQ 100

Курс акцій Facebook - вартість і онально графік

Настроюється графік акцій Facebook дозволяє проводити аналіз і користуватися різними біржовими інструментами.

Представлена ​​графічна інформація і вбудовані опції надають можливість здійснювати моніторинг в реальному часі з оцінкою коливання курсу для біржових прогнозів.

Як заробити на акціях FB за допомогою контрактів CFD

Купівля навіть десяти акція FB пов'язана з необхідністю «заморозити» близько $ 2000, які будуть приносити відносно невеликі гроші в вигляді річних дивідендів. Навіть якщо ці цінні папери виростуть за рік на 20-30%, держатель такого невеликого портфеля навряд чи зможе заробити хороші гроші.

Тому найпопулярнішим біржовим інструментом для заробітку на акціях FB стають контракти на різницю в ціні (CFD) (тут ви можете прочитати що таке CFD ). У цьому випадку два учасники угоди домовляються про продаж / купівлю умов, а не активів. Говорячи більш простими словами, трейдер укладає контракт на те, що вартість конкретної акції підніметься або опуститься в ціні за певний часовий проміжок.
Можливість отримання прибутку в цьому випадку формується, як на збільшенні, так і на зменшенні вартості активу.

До переваг таких контрактів відносять такі характеристики:

 • кредитне плече;
 • низький спред (комісія);
 • укладання контрактів без придбання активу у власність;
 • широка лінійка технічних інструментів, що підвищує шанси вдалих угод з одночасним зниженням ризиків

Почати заробляти на контрактах CFD з використанням кредитного плеча можна, маючи в своєму розпорядженні $ 100, які необхідно внести на свій депозит. Щоб підвищити ймовірність успішної операції на різниці цін необхідно вивчити денний графік котирувань акцій FB, що дозволяє оцінити злети і падіння ціни в різні проміжки часу.

Від чого залежить ріст акція Facebook

 1. кількість зареєстрованих облікових записів;
 2. кількість користувачів, які проводять час в цій соціальній мережі;
 3. запуск або покупка перспективних проектів;
 4. позитивний річний звіт;
 5. розширення мережі онлайн сервісів;
 6. зростання вартості реклами в соціальній мережі Facebook

Акції FB будуть продовжувати рости в ціні в міру еволюції цього глобального інформаційного проекту. У найближчі п'ять років у соціальній мережі Facebook навряд чи з'явиться серйозний конкурент. Держателем цінних паперів цієї корпорації є сам Білл Гейтс (1,6% акцій), який, як відомо, точно обізнаний про реальний стан справ і перспективи ринку інтернет-технологій.

Розвинена мережа дочірніх компаній надає можливість пропонувати користувачам Всесвітньої мережі вражаючу кількість різноманітних послуг. Така диверсифікація дозволяє зробити висновок про безперечну надійності і прибутковості акцій FB, що надають можливість заробітку, як на дивіденди, так і на контрактах CFD, що укладаються на різницю цін.

IRC (Internet Relay Chat)