Acrobat.exe - Що це таке?

  1. Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з Acrobat.exe
  2. Інформація про фото Acrobat.exe
  3. коментар користувача
  4. Кращі практики для виправлення проблем з Acrobat
  5. Acrobat сканер

Справжній файл Acrobat.exe є одним з компонентів програмного забезпечення Adobe Acrobat, розробленого Adobe Systems.

Acrobat - це абревіатура від Adobe Acrobat

Acrobat.exe - це виконуваний файл (програма) для Windows. Розширення імені файлу .exe - це абревіатура від англ. слова executable - здійсненний. Необхідно запускати виконувані файли від перевірених виробників програм, тому що виконувані файли можуть потенційно змінити налаштування комп'ютера або завдати шкоди вашому комп'ютеру. Безкоштовний форум з інформацією про файли може допомогти вам розібратися чи є Acrobat.exe вірусом, трояном, програмою-шпигуном, рекламою, яку ви можете видалити, або файл належить системі Windows або додатком, якому можна довіряти.

Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з Acrobat.exe

  1. використовуйте програму Настроювач Windows , Щоб знайти причину проблем, в тому числі і повільної роботи комп'ютера.
  2. Оновлення програму Adobe Acrobat. Оновлення можна знайти на сайті виробника (посилання наведена нижче).
  3. У наступних пунктах надано опис роботи Acrobat.exe.

Інформація про фото Acrobat.exe

процес Adobe Acrobat (Версія 7.0, 8.1, 9.0, 9.1, 8.0) належить програмі Adobe Acrobat (Версія 8 Professional, 9 Pro, 9 Standard) або Adobe Acrobat XI Pro або Adobe Acrobat X Pro від Adobe Systems (Www.adobe.com).

Опис: Acrobat.exe не є необхідним для Windows. Acrobat.exe знаходиться в підпапках "C: \ Program Files". Відомі такі розміри файлу для Windows 10/8/7 / XP 75,376 байт (25% всіх випадків), 349,808 байт і ще 4 варіанти . Опис: Acrobat
Це не системний процес Windows. Поставлено цифровий підпис. Це файл, підписаний Verisign. У процесу немає видимого вікна. Acrobat.exe здатний моніторити додатки. Тому технічний рейтинг надійності 14% небезпеки.
Програма Adobe Acrobat або Adobe Acrobat 8 Professional може бути видалена в панелі управління в розділі програми і компоненти.

Рекомендуємо: Виявлення проблем, пов'язаних з Acrobat.exe

Важливо: Деякі шкідливі програми маскують себе як Acrobat.exe, особливо, якщо вони розташовані в каталозі c: \ windows або c: \ windows \ system32. Таким чином, ви повинні перевірити файл Acrobat.exe на вашому ПК, щоб переконатися, що це загроза. Ми рекомендуємо Security Task Manager для перевірки безпеки вашого комп'ютера.


коментар користувача

Поки немає коментарів користувачів. Чому б не бути першим, хто додати невеликий коментар і одночасно допоможе іншим користувачам? 38 користувачів запитували про цей файл.

Кращі практики для виправлення проблем з Acrobat

Акуратний і охайний комп'ютер - це головна вимога для уникнення проблем з Acrobat. Для цього потрібно регулярна перевірка комп'ютера на віруси, очищення жорсткого диска, використовуючи cleanmgr і sfc / scannow , Видалення програм, які більше не потрібні, перевірка програм, які запускаються при старті Windows (використовуючи msconfig ) І активація Автоматичне оновлення Windows . Завжди пам'ятайте про створення періодичних бекапов, або в крайньому випадку про створення контрольних точок відновлення.

Якщо у вас актуальні проблеми, спробуйте згадати, що ви робили в останній час, або останню програму, яку ви встановлювали перед тим, як з'явилася вперше проблема. використовуйте команду resmon , Щоб визначити процес, який викликає проблеми. Навіть якщо у вас серйозні проблеми з комп'ютером, перш ніж встановлювати заново Windows, краще спробуйте відновити цілісність установки ОС або для Windows 8 і пізніших версій Windows виконати команду DISM.exe / Online / Cleanup-image / Restorehealth . Це дозволить відновити операційну систему без втрати даних.

Наступні програми можуть вам допомогти для аналізу процесу Acrobat.exe на вашому комп'ютері: Security Task Manager відображає всі запущені завдання Windows, включаючи вбудовані приховані процеси, такі як моніторинг клавіатури і браузера або записів автозавантаження. Унікальна оцінка ризиків безпеки вказує на ймовірність процесу бути потенційно небезпечним - шпигунською програмою, вірусом або трояном. Malwarebytes Anti-Malware визначає і видаляє непрацюючі програми-шпигуни, рекламне ПО, трояни, кейлоггери, шкідливі програми і трекери з вашого жорсткого диска.

Acrobat сканер

Security Task Manager показує всі запущені сервіси Windows, включаючи впроваджені приховані програми (наприклад, моніторинг клавіатури або браузера, авто вхід). Унікальний рейтинг надійності вказує на ймовірність того, що процес потенційно може бути шкідливою програмою-шпигуном, кілоггерів або трояном.

Безкоштовний aнтівірус знаходить і видаляє неактивні програми-шпигуни, рекламу, трояни, кейлоггери, шкідливі і стежать програми з вашого жорсткого диска. Ідеальне доповнення до Security Task Manager.

SpeedUpMyPC безкоштовне сканування, очищення, відновлення та оптимізація вашої системи.

Чому б не бути першим, хто додати невеликий коментар і одночасно допоможе іншим користувачам?
IRC (Internet Relay Chat)