AcroRd32.exe - Що це таке?

  1. Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з AcroRd32.exe
  2. Інформація про фото AcroRd32.exe
  3. коментар користувача
  4. Кращі практики для виправлення проблем з AcroRd32
  5. AcroRd32 сканер

Справжній файл AcroRd32.exe є одним з компонентів програмного забезпечення Adobe Reader, розробленого Adobe Systems.

AcroRd32 - це абревіатура від Adobe Acro bat R ea d er 32 -bit

AcroRd32.exe - це виконуваний файл (програма) для Windows. Розширення імені файлу .exe - це абревіатура від англ. слова executable - здійсненний. Необхідно запускати виконувані файли від перевірених виробників програм, тому що виконувані файли можуть потенційно змінити налаштування комп'ютера або завдати шкоди вашому комп'ютеру. Безкоштовний форум з інформацією про файли може допомогти вам розібратися чи є AcroRd32.exe вірусом, трояном, програмою-шпигуном, рекламою, яку ви можете видалити, або файл належить системі Windows або додатком, якому можна довіряти.

Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з AcroRd32.exe

  1. використовуйте програму Настроювач Windows , Щоб знайти причину проблем, в тому числі і повільної роботи комп'ютера.
  2. Оновлення програму Adobe Reader. Оновлення можна знайти на сайті виробника (посилання наведена нижче).
  3. У наступних пунктах надано опис роботи AcroRd32.exe.

Інформація про фото AcroRd32.exe

процес Adobe Reader (Версія 7.0, 8.1, 9.3, 8.0, 9.4, 8.3, 6.0, 9.2) або Adobe Acrobat Reader DC або Acrobat Reader (Версія 5.0) або Portable Document Format належить програмі Adobe Reader XI або Adobe Reader (Версія 8) або Adobe Reader X або Adobe Acrobat Reader DC або Adobe Reader X MUI або Adobe Acrobat Reader або Adobe Acrobat або Adobe Technical Communication Suite від Adobe Systems (Www.adobe.com).

Опис: AcroRd32.exe не є важливим для Windows і часто викликає проблеми. AcroRd32.exe знаходиться в підпапках "C: \ Program Files". Відомі такі розміри файлу для Windows 10/8/7 / XP 1,534,184 байт (15% всіх випадків), 1,457,552 байт і ще 37 варіанта .
Це не системний процес Windows. У процесу немає видимого вікна. Поставлено цифровий підпис. Це файл, підписаний Verisign. AcroRd32.exe здатний записувати введення даних, моніторити додатки і маніпулювати іншими програмами. Тому технічний рейтинг надійності 31% небезпеки.
Якщо у вас є які-небудь проблеми з AcroRd32.exe, Ви можете видалити програмне забезпечення Adobe Reader або Adobe Acrobat, використовуючи функцію "Установка і видалення програм" в Панелі управління Windows, отримати допомогу від постачальника програмного забезпечення Adobe або оновити [1] [2] програму до останньої версії.

Рекомендуємо: Виявлення проблем, пов'язаних з AcroRd32.exe

Якщо AcroRd32.exe знаходиться в підпапках "C: \ Users \ USERNAME", тоді рейтинг надійності 56% небезпеки. Розмір файлу 17,408 байт. Немає більш детального опису програми. Додаток не видно користувачам. Це не системний процес Windows.

Важливо: Деякі шкідливі програми використовують таке ж ім'я файлу AcroRd32.exe, наприклад Virus.Win32.Nimnul.e (визначається антивірусом Kaspersky), і Virus: Win32 / Ramnit.AH (визначається антивірусом Microsoft). Таким чином, ви повинні перевірити файл AcroRd32.exe на вашому ПК, щоб переконатися, що це загроза. Ми рекомендуємо Security Task Manager для перевірки безпеки вашого комп'ютера.


коментар користувача

Процес знаходився в папці c: \ windows \ system32, що відповідно до викладеного вище насторожує. Цей процес використовував 5-15% системних ресурсів. Система пригальмовувала і зависала при використанні провідника. При тестуванні в Security Task Manager не було підпису Verisign. Убив процес в диспетчері завдань все нормалізувалося.
Микола Процес не перебувати через пошук. У мене з'явився після банера. Завершив через диспетчер нічого страшного начебто не сталося.
Андрій Зовсім нічого не розумію. Відбуваються зміни які мною НЕ устанавлівалісью
Олександр висить в процесах, на завершення не реагує. думаю все-таки вірус ...
Олексій забирав дофіга ресов, (64к в диспетчері завдань) каспер зупинився як небезпечну посилання
ушлепок acrord32.exe: (0x0000142)
Система: 7-ка, 32, рус. Чомусь його залишив деинсталлятор 10-го рідера, періодично пропонував оновити акробат рідер, в кінці процесу оновлення викидав помилку при спробі переписати значення реєстру "HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows NT \ CurrentVersion \ Image File Execution Options \ AcroRd32.exe", ніж порядно заколивав. Вручну ні зміна дозволів, ні зміна власника, ні видалення гілки не пройде, хоча редактор реєстру був запущений від адміна. Відкрив місце зберігання файлу і приписав до всіх ехе розширення .НАХй; чекаю реакції акробата на пропажу апдейтера.
Бобер програма Adobe Reader зависає, комп'ютер ісіт
Юрій Геннадьеві при відкритті папок з файлами Adobereader і самих файлів початок вискакувати вікно помилки acroRD.exe інструкція звернулася за адресою ___... пам'ять не може бути "read", пошуки рішення в мережі результатів не дали, перевстановлення та відновлення AdobeReader-теж, через пару днів звичайного використання (msword, Opera 11.62) полізли вікна помилок grooveUtil.dll при відкритті програм (ножиці, KMplayer, Opera, MSoffice тощо) .Подозреніе на проблему з'явилося після: встановлював "Adware - Anti-Malware" процідити на рекламні зловредів, але зніс його і відновив Microsoft Office (Groove) (2007) з диска, перевірив пам'ять на ош БКІ засобами вінди-всі проблеми ісчезлі.ВсЁ працює в штатному режимі.) - на буку os win 7 ultimate (260 днів з дати установки) встановлено віруснік MSE, Emsisoft Anti-Malware free, для чищення CCleaner (останній) і Advanced SystemCare 5.2 pro . ноут старенький: sony vaio vgn-fs515br 1,73ггц, hdd 160gb, пам'яті 1Гб, чіпсет Інтел 910-915
Alexander Сьогодні Аваст видалив його як небезпечний вірус
Олександр Skype автоматом почав процес пошуку оновлень і машина практично зависла: в диспетчері завдань купа нормальних процесів показують використання декількох відсотків процесорного часу, скайп - відсотків 15 і при цьому в сумі процесорний час вижрал повністю і система практично не відповідає. Що цікаво, при цьому в списку процесів висять два активних AcroRd32.exe, які жеруть процесорний час більше інших - відсотків по 5. Ось і подумалося: а чи не в них справа. Після перезавантаження машини через деякий час ситуація повторилася. Вивантажила скайп - все припинилося.
Ольга жахливо гальмує систему - забирає 99% роботи процесора ховається в папці C: \ WINDOWS \ Prefetch видалила з диспетчера задач - машина нормально стала працювати
runya при відкритті папок з файлами Adobereader і самих файлів початок вискакувати вікно помилки acroRD.exe інструкція звернулася за адресою ___... пам'ять не може бути "read", пошуки рішення в мережі результатів не дали, перевстановлення та відновлення AdobeReader-теж, через пару днів звичайного використання (msword, Opera 11.62) полізли вікна помилок grooveUtil.dll при відкритті програм (ножиці, KMplayer, Opera, MSoffice тощо) .Подозреніе на проблему з'явилося після: встановлював "Adware - Anti-Malware" процідити на рекламні зловредів, але зніс його і відновив Microsoft Office (Groove) (2007) з диска, перевірив пам'ять на помилки засоби ми вінди-всі проблеми ісчезлі.ВсЁ працює в штатному режимі.) - на буку os win 7 ultimate (260 днів з дати установки) встановлено віруснік MSE, Emsisoft Anti-Malware free, для чищення CCleaner (останній) і Advanced SystemCare 5.2 pro. ноут старенький: sony vaio vgn-fs515br 1,73ггц, hdd 160gb, пам'яті 1Гб, чіпсет Інтел 910-915
Alexander Сьогодні Аваст видалив його як небезпечний вірус
Олександр Skype автоматом почав процес пошуку оновлень і машина практично зависла: в диспетчері завдань купа нормальних процесів показують використання декількох відсотків процесорного часу, скайп - відсотків 15 і при цьому в сумі процесорний час вижрал повністю і система практично не відповідає. Що цікаво, при цьому в списку процесів висять два активних AcroRd32.exe, які жеруть процесорний час більше інших - відсотків по 5. Ось і подумалося: а чи не в них справа. Після перезавантаження машини через деякий час ситуація повторилася. Вивантажила скайп - все припинилося.
Ольга жахливо гальмує систему - забирає 99% роботи процесора ховається в папці C: \ WINDOWS \ Prefetch видалила з диспетчера задач - машина нормально стала працювати
runya Мені допомогло - знайшов десь на зарубіжному форумі наступне: 1. Відкриваємо файл AcroRd32.exe. 2. Edit == Preferences == Internet == Прибираємо галочки з "Allow fast web view" і "Allow speculative downloading in the background". 3. AcroRd32.exe більше не запускається.
Юрій C: \ WINDOWS \ Prefetch видалила з диспетчера завдань-ДОПОМОГЛО
юрій після деякого часу після запуску ПДФ файлу, або якщо відразу вимкнути (відкрив не той файл) вікно закривається, але процес починає забирати під себе всі вільні ресурси процесора
Михайло Зніс 11-ю версію рідера, встановив версію 9.5 з офф. сайту і все стало OK. (додаткова інформація)
Юрій С. Це просто Adobe Reader лол. Закрийте його, і все.
георгий Загалом у мене, коли кілька разів відкривав ПДФи вискакував процес AcroRd32.exe * 32 який віджиратись 25% ЦП. Соотвественно 4 таких процесу гальмували комп повністю. ФАРом знайшов всі файли по масці «acrord32 *. *». Прочитав тут що підозрілий файл може ховатися в папці C: \ WINDOWS \ Prefetch. Знайшовся і там файл ACRORD32.EXE-97743AA9.pf Більше проблем не виникає.
Андрій Мені теж допомогло: 1. Відкриваємо файл AcroRd32.exe. 2. Edit == Preferences == Internet == Прибираємо галочки з "Allow fast web view" і "Allow speculative downloading in the background". 3. AcroRd32.exe більше не запускається.
Саша Удалил 11 Reader поставив foxit reader - помилки зникли
Ришат

Разом: Середня оцінка користувачів сайту про фото AcroRd32.exe: - на основі 15 голосів з 24 відгуками.

33 користувачів запитували про цей файл. 12 користувачів не поставили рейтинг ( "я не знаю"). 2 користувачів дали, як здається безпечним. 4 користувачів дали, як нейтрально. 6 користувачів дали, як здається небезпечним. 3 користувачів дали, як небезпечний.

Кращі практики для виправлення проблем з AcroRd32

Акуратний і охайний комп'ютер - це головна вимога для уникнення проблем з AcroRd32. Для цього потрібно регулярна перевірка комп'ютера на віруси, очищення жорсткого диска, використовуючи cleanmgr і sfc / scannow , Видалення програм, які більше не потрібні, перевірка програм, які запускаються при старті Windows (використовуючи msconfig ) І активація Автоматичне оновлення Windows . Завжди пам'ятайте про створення періодичних бекапов, або в крайньому випадку про створення контрольних точок відновлення.

Якщо у вас актуальні проблеми, спробуйте згадати, що ви робили в останній час, або останню програму, яку ви встановлювали перед тим, як з'явилася вперше проблема. використовуйте команду resmon , Щоб визначити процес, який викликає проблеми. Навіть якщо у вас серйозні проблеми з комп'ютером, перш ніж встановлювати заново Windows, краще спробуйте відновити цілісність установки ОС або для Windows 8 і пізніших версій Windows виконати команду DISM.exe / Online / Cleanup-image / Restorehealth . Це дозволить відновити операційну систему без втрати даних.

Наступні програми можуть вам допомогти для аналізу процесу AcroRd32.exe на вашому комп'ютері: Security Task Manager відображає всі запущені завдання Windows, включаючи вбудовані приховані процеси, такі як моніторинг клавіатури і браузера або записів автозавантаження. Унікальна оцінка ризиків безпеки вказує на ймовірність процесу бути потенційно небезпечним - шпигунською програмою, вірусом або трояном. Malwarebytes Anti-Malware визначає і видаляє непрацюючі програми-шпигуни, рекламне ПО, трояни, кейлоггери, шкідливі програми і трекери з вашого жорсткого диска.

AcroRd32 сканер

Security Task Manager показує всі запущені сервіси Windows, включаючи впроваджені приховані програми (наприклад, моніторинг клавіатури або браузера, авто вхід). Унікальний рейтинг надійності вказує на ймовірність того, що процес потенційно може бути шкідливою програмою-шпигуном, кілоггерів або трояном.

Безкоштовний aнтівірус знаходить і видаляє неактивні програми-шпигуни, рекламу, трояни, кейлоггери, шкідливі і стежать програми з вашого жорсткого диска. Ідеальне доповнення до Security Task Manager.

SpeedUpMyPC безкоштовне сканування, очищення, відновлення та оптимізація вашої системи.

IRC (Internet Relay Chat)