Як конвертувати PDF-файли в текст на Mac?

Іноді виникає необхідність відкрити в текстовому редакторі файли, отримані в PDF-форматі

Іноді виникає необхідність відкрити в текстовому редакторі файли, отримані в PDF-форматі. Для того, щоб конвертувати PDF-файл в редагований документ і відкрити в текстовому редакторі на зразок Microsoft Word, або Pages на Мас, можна скористатися одним із простих способів.

Використання Google Docs

Використання Google Docs

Для того, щоб конвертувати PDF-документи за допомогою Google Docs, необхідно виконати кілька нескладних маніпуляцій. Для початку потрібно зайти на сайт Google Docs і авторизуватися за допомогою Google-аккаунта.

Далі натискаємо на кнопку Завантажити, після чого вибираємо потрібний PDF-файл. Після цього потрібно зберегти його в текстовому форматі. Для цього викликаємо контекстне меню і натискаємо на пункт «Завантажити як ...». У другому вікні вибираємо потрібний формат. Microsoft Word в цьому списку буде першим. В результаті на Mac в зазначеній папці з'явиться конвертований файл і його можна буде редагувати на свій розсуд.

Копіювання тексту з PDF-документа

Мало хто знає, що текст з PDF-документа можна просто скопіювати і вставити в текстовий редактор.

Для цього потрібно:

  • Відкрити PDF-файл на Мас в Перегляді;
  • За допомогою курсору миші вибрати текст, який потрібно скопіювати і натиснути комбінацію клавіш Command + C;
  • Відкрийте текстовий редактор, будь-то Microsoft Word, Pages, або будь-який інший, на ваш розсуд і натиснути комбінацію клавіш Command + V.

Для того, щоб скопіювати весь текст в PDF-документі, можна скористатися комбінацією клавіш Command + A.

Експорт PDF-файлу в текстовому форматі за допомогою програми Adobe

Експорт PDF-файлу в текстовому форматі за допомогою програми Adobe

Компанія Adobe пропонує платне, проте одне з найбільш простих і зрозумілих рішень для конвертації різних форматів. її веб-додаток дозволяє конвертувати PDF-файли в DOC, DOCX, RTF, або Excel XLSX на mac OS, iOS, Windows і навіть Linux.

Однак, незважаючи на всі зручності, ціна в $ 24 в рік виглядає досить великий. І якщо користувачеві не потрібно конвертувати файли по кілька разів на день, варто двічі подумати перед тим, як оформляти підписку.

Крім пропозиції від Adobe, є кілька інших платних рішень. Наприклад, додаток OCR PDF Converter від CISDEM. Його вартість становить $ 50, однак перед покупкою можна протестувати програму протягом безкоштовного пробного періоду.

Витяг тексту з PDF-файлу за допомогою програми Automator для macOS


Цей спосіб має на увазі не повноцінну конвертацію PDF-файлу в текстовий документ, проте з ним також можна працювати. Automator дозволяє витягувати текст з PDF-документа в форматі RTF або TXT, який потім можна вручну зберегти в Word DOC або DOCX.

Для того, щоб витягти текст з PDF-документа за допомогою Automator, буде потрібно:

  • Відкрити Automator на Мас і створити новий робочий процес, програму, або службу;
  • Знаходимо в списку завдань «Витягти текст PDF» і перетягуємо його в робочу область;
  • Далі відкриється діалогове вікно з можливістю задавати різні параметри вилучення тексту і збереження. На цьому етапі можна вибрати варіант збереженого тексту - простий, або форматований (RTF).
  • Перетягуємо в робочу область потрібний PDF-файл і натискаємо кнопку Запустити у верхній частині вікна програми. Через кілька секунд в заданій для збереження папці з'явиться текстовий документ з витягнутим текстом.

Його потрібно уважно перечитати і переглянути, оскільки система може пропускати деякі букви, або неправильно їх відтворювати.

Редакція iG підготувала для вас спецпроект про iPhone 7 Plus в кольорі «Чорний Онікс». За посиланням красива верстка, цікаві тексти і гарячі фотографії: https://iguides.ru/main/special/iphone7plus_desire/ Подивися сам і поділися проектом з друзями!

IRC (Internet Relay Chat)