Ми знайшли 14 безкоштовних аналогів найкрутіших платних програм

 1. Офісний пакет
 2. Запис і копіювання дисків
 3. архіватор
 4. музичний редактор
 5. Розпізнавання тексту
 6. словник
 7. Поштовий клієнт
 8. Міжмережевий екран
 9. векторний редактор
 10. Верстка
 11. 3D-редактор
 12. Управління проектами
 13. Антивірусна програма
 14. растровий редактор

Хлопці, ми вкладаємо душу в AdMe.ru. Дякуємо за те,
що відкриваєте цю красу. Дякую за натхнення і мурашки.
Приєднуйтесь до нас в Facebook і ВКонтакте

Зробити користування комп'ютером зручнішим і продуктивним допомагають найрізноманітніші програми. Але мало хто знає, що в пошуках широкого функціоналу не обов'язково викладати цілий статок за розрекламований платний софт.

AdMe.ru пропонує вам звернути увагу на безкоштовні аналоги, які працюють нітрохи не гірше і допоможуть вам уникнути непотрібних витрат.

Офісний пакет

Офісний пакет

Для роботи з документами на комп'ютері можна використовувати не тільки звичний Microsoft Office, а й, наприклад, LibreOffice . Остання програма підтримує більшість популярних операційних систем, включаючи GNU / Linux, Microsoft Windows і Mac OS X. Основні компоненти LibreOffice: текстовий і табличний процесор, створення презентацій та векторний редактор.

Запис і копіювання дисків

Запис і копіювання дисків

ImgBurn - безкоштовна програма для запису CD- і DVD-дисків, аналог Nero Burning ROM. Програма підтримує всі найпопулярніші формати образів і до всього іншого вміє записувати Audio CD, DVD Video.

архіватор

архіватор

Архіватори - програмне забезпечення для стиснення файлів. Платний WinRAR можна легко замінити безкоштовним 7-Zip . Останній має високу швидкість стиснення і вилучення, підтримує завдання пароля для архіву, працює з усіма популярними форматами файлів.

музичний редактор

музичний редактор

Audacity підтримує всі необхідні функції по обробці звуку, має набір фільтрів і працює з великою кількістю форматів. Це один з кращих безкоштовних музичних редакторів, який може замінити Adobe Audition і WaveLab.

Розпізнавання тексту

Розпізнавання тексту

До плюсів безкоштовного аналога ABBYY FineReader можна віднести хорошу якість розпізнавання тексту; необмежену кількість завантажень; роботу з 70 мовами; розпізнавання тексту, що містить відразу кілька мов; відсутність реєстрації. Free Online OCR розпізнає практично всі необхідні популярні формати (JPEG, PNG, GIF, BMP і т. д.). Результат може бути отриманий у вигляді простого тексту (TXT), документа Microsoft Word (DOC) і PDF-файлу Adobe Acrobat.

словник

словник

StarDict - один з кращих електронних словників з відкритим вихідним кодом. Він дозволяє не тільки перекладати слова, а й озвучувати їх. Також є функція сканування виділеного слова. До програми можна підключати додаткові словники, тим самим розширюючи її можливості.

Поштовий клієнт

Поштовий клієнт

Для роботи з електронною поштою зручно використовувати безкоштовну програму Thunderbird . Вона має зручний і інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, вважається відмінним аналогом The Bat! та інших платних поштових клієнтів. Thunderbird добре підійде для використання як вдома, так і на роботі.

Міжмережевий екран

Міжмережевий екран

Comodo Firewall - безкоштовний персональний фаєрвол компанії Comodo для Microsoft Windows XP, Vista, Windows 7 і Windows 8. Можливості програми: проактивний захист, захист від інтернет-атак, захист від переповнення буфера, захист від несанкціонованого доступу, захист важливих системних файлів, виявлення нападів ret2libc і виявлення зруйнованих / поганих SEH-ланцюжків.

векторний редактор

векторний редактор

Inkscape - безкоштовний редактор векторної графіки, схожий по функціоналу з Adobe Illustrator і CorelDraw. Програма підтримує такі елементи, як виділення, масштабування, заливка, аерограф, різні стандартні фігури. Inkscape працює з SVG, JPEG, PNG, TIFF і іншими популярними форматами.

Верстка

Верстка

За допомогою Scribus можна зверстати макети і книги видавництв. Програма підтримує функції професійних систем: налаштування кольору, включаючи CMYK-формат, підтримку більшості форматів зображень (TIFF, JPEG і Adobe Photoshop), підтримку векторних форматів, підтримку шрифтів TrueType, Type 1 і OpenType. Платні аналоги Scribus - QuarkXPress і Adobe InDesign.

3D-редактор

3D-редактор

За допомогою 3D-редакторів можна створювати моделі, анімацію і навіть цілі фільми. Blender - один з найбільш багатофункціональних безкоштовних 3D-редакторів, який не поступається популярному 3ds Max. У список функцій Blender входять освітлення, структурування, матеріали, анімація, шейдери, вбудований Python, морфинг.

Управління проектами

Управління проектами

GanttProject - це безкоштовна програма, призначена для ведення проектів і формування інформаційних баз, аналог платного Microsoft Project. При необхідності користувач без праці може здійснити експорт плану в потрібний формат або опублікувати на корпоративний сайт.

Антивірусна програма

Антивірусна програма

Avira Free Antivirus - безкоштовний антивірус для будинку. Часто оновлювана база даних включає в себе сканер і захист в реальному часі. Програма майже не завантажує комп'ютер і займає мало місця в оперативній пам'яті. Хороша альтернатива платному Kaspersky Antivirus.

растровий редактор

растровий редактор

Gimp - відмінний безкоштовний аналог Adobe Photoshop. Додаток має повний функціонал для роботи з зображеннями: підтримка прозорості, шари, велика кількість форматів, різні фільтри для обробки зображень. Єдиний мінус Gimp - не самий зручний інтерфейс, але безкоштовній програмі з такими можливостями це можна пробачити.

Хлопці, ми вкладаємо душу в AdMe.ru. Дякуємо за те,
що відкриваєте цю красу. Дякую за натхнення і мурашки.
Приєднуйтесь до нас в Facebook і ВКонтакте

IRC (Internet Relay Chat)