Створення таблиці в WordPress

 1. Створення таблиці в WordPress з TablePress
 2. Що таке TablePress?
 3. Переваги та недоліки TablePress
 4. переваги TablePress
 5. Як додати таблицю WordPress в запис або на сторінку
 6. Як імпортувати таблицю в WordPress
 7. Як експортувати таблицю в WordPress
 8. Налаштування опцій вашого плагіна
 9. Інші плагіни для вирішення питання створення таблиці в WordPress
 10. 1. Плагін Ultimate Tables
 11. 2. Плагін wpDataTables
 12. 3. Плагін JTRT Responsive Tables
 13. 4. Плагін WP Table Manager
 14. 5. Плагін League Table
 15. заключні думки

Вбудований візуальний редактор WordPress - це дуже потужний інструмент. Він дозволяє вам створювати красивий контент без будь-яких умінь програмувати. Однак, є певні моменти, які редактор не може виконати. Один з таких - це створення таблиці в WordPress.

Іноді вам потрібно представити свої дані у вигляді таблиці. Зараз ви можете написати код на HTML і CSS, але для більшості це не дуже підходяща опція і вам буде потрібно серйозно вникнути в питання, щоб зробити правильно отформатированную і зовні красиву таблицю.

На щастя, існує ряд плагінів WordPress, які допомагають вам створювати функціональну і привабливу таблицю дуже швидко. Нижче ми зануримося в розгляд одного з найпопулярніших плагінів WordPress для створення таблиці - TablePress, а також розглянемо кілька альтернативних плагінів для того, щоб ви вибрали найбільш вам підходить і зручний для створення таблиці в WordPress.

Створення таблиці в WordPress з TablePress

TablePress - неймовірно популярний плагін WordPress і не дарма. На даний момент у нього більш 500,000 установок і рейтинг популярності в 5 зірок. Подібного успіху дуже непросто досягти.

Нижче ми досліджуємо, з якої причини ви можете прийняти рішення встановити TablePress і кроки створення своєї власної таблиці в WordPress.

Що таке TablePress?

TablePress добре спроектований і має блискучу документацію і ряд ключових функцій, які роблять його одним з кращих плагінів для створення таблиць в WordPress. Він дозволяє легко створювати, управляти і редагувати таблиці, все без знання і застосування HTML. Найбільш корисні функції плагіна описані нижче:

 • Функції імпорту. За допомогою TablePress ви можете легко створювати таблиці з нуля, але ви також можете імпортувати будь-які існуючі файли CSV, Excel, HTML і JSON, які у вас вже є. Якщо у вас вже є дані, це спростить процес створення таблиці і не буде потрібно вручну все заповнювати.
 • Функції експорту. Якщо ви створили таблицю з TablePress, ви зможете використовувати її не тільки тут. З зручною функцією експорту, ви можете його здійснити в файли формату CSV, HTML або JSON. Якщо ви коли-небудь будете переносити свій сайт, можливість забрати дані з собою виявиться дуже цінною.
 • Підтримка формул. Якщо ви звикли створювати таблиці в Excel, то вам буде дуже комфортно з TablePress. Цей плагін підтримує формули, тому вам не потрібно буде робити свої підрахунки десь окремо, ви зможете робити їх усередині таблиці.
 • Розширення. І нарешті, є цілий ряд доповнень , Які ще більше розширюють функціонал плагіна. Ці розширення можуть додати таку функціональність, як адаптивність таблиць, фільтри, конвертація таблиці в PDF для скачування, нумерація рядків і інші. Більшість полігонів розширення безкоштовні, платні преміум плагіни запитують добровільне пожертвування в процесі скачування.

Переваги та недоліки TablePress

TablePress є одним з кращих плагінів WordPress для створення таблиць. Нижче ми представили вам деякі переваги і недоліки цього плагіна.

переваги TablePress

 • Кілька форматів даних імпорту та експорту.
 • Можна додавати рядок пошуку в будь-яку створену вами таблицю.
 • Можна додавати розбивку на сторінки в будь-яку створену вами таблицю.
 • Можна швидко створювати форми.
 • Базове оформлення форм виглядає досить непогано, навіть без додаткових стилів.
 • Існує ряд безкоштовних розширень, які можуть значно поглибити функціональність цього плагіна.

недоліки TablePress

 • Створена з цим плагіном таблиця з самого початку не адаптивна, але є розширення, які можуть це виправити.
 • Створення стилів для форм може здатися складним, якщо ви не знайомі з виборчим процесом чи НЕ орієнтуєтеся в CSS.
 • Редактор може відразу виявитися не дуже зрозумілим. Як тільки створите кілька форм, ви навчитеся, але потрібен час для навчання.

Як створювати і додавати таблиці в WordPress

Першим кроком створення таблиці в WordPress буде установка плагіна TablePress. Для цього перейдіть в Модулі> Додати новий в адмін консолі WordPress. Знайдіть TablePress, встановіть і активуйте плагін.

Після встановлення плагіну перейдіть в меню TablePress в панелі зліва.

Ця сторінка - це панель управління для вашого плагіна створення таблиць. Тут ви можете управляти таблицями, створювати нові, імпортувати і експортувати дані і навіть додавати додаткові розширення.

Для створення нової таблиці натисніть на вкладку Нова. Тут ви можете назвати свою таблицю, створити її опис і задати кількість рядків і колонок.

Тут ви можете назвати свою таблицю, створити її опис і задати кількість рядків і колонок

Як тільки ви заповните всі необхідні поля, натисніть на блакитну кнопку Додати таблицю.

Далі ви перейдете на сторінку з шорткодом, який ви потім зможете розташувати на сайті в тому місці, де вам буде потрібно відобразити таблицю.

Ви можете почати заповнювати свою таблицю необхідними даними. Це дуже просто і подібно до того, як ви створюєте таблицю в Excel.

У нижній частині сторінки вам надаються розділи для створення оформлення ваших таблиць, можливість додати або змінити CSS класи, розбивка таблиці на сторінки, управління настройками сортування, додавання посилань і зображень і багато іншого.

Як тільки ви завершили заповнювати свою таблицю і оформляти її зовнішній вигляд, натисніть кнопку Зберегти зміни і вставте на необхідну сторінку шорткод цієї таблиці.

Якщо ви хочете побачити, як ваша таблиця буде виглядати на сторінці перед тим, як ви збережете зміни і опублікуєте їх, скористайтеся кнопкою Подивитися. Ця опція не дозволить вам побачити ті настройки стилів, які ви додали, а зовнішній вигляд буде залежати від вашої поточної теми.

Як додати таблицю WordPress в запис або на сторінку

У вас є дві різні опції для додавання вашої таблиці на сайт WordPress.

Перша опція - це використання шорткода, пов'язаного з вашої таблицею. Просто скопіюйте та вставте шорткод на існуючу сторінку або в запис і таблиця там з'явиться.

Просто скопіюйте та вставте шорткод на існуючу сторінку або в запис і таблиця там з'явиться

Друга - використання кнопки Вставити таблицю з TablePress на панелі інструментів для редагування сторінки / записи.

Друга - використання кнопки Вставити таблицю з TablePress на панелі інструментів для редагування сторінки / записи

Всякий раз, коли ви створюєте сторінку або запис, просто натисніть кнопку, яку ми згадали вище, зробіть вибір таблицю, і вона буде автоматично вставлятися на вашу сторінку.

Як імпортувати таблицю в WordPress

Якщо у вас вже є таблиця з даними на іншому ресурсі, як, наприклад, в Excel, то ви можете зробити імпорт в TablePress.

Для цього перейдіть в TablePress> Імпортувати.

Для цього перейдіть в TablePress> Імпортувати

Тут ви можете вибрати, де розташована таблиця і джерело імпорту (по URL, пряме завантаження, файл на вашому сервері або скопіювати / вставити свої дані). Ви можете також вибрати створити нову таблицю з вашими даними, замінити дані існуючої таблиці або навіть додати до існуючої таблиці.

Після завдання опцій натисніть кнопку Імпорт.

Тепер з імпортованими даними ви можете редагувати таблицю так само, як і будь-яку іншу. Єдина відмінність полягає в тому, що тепер більшість ваших полів даних вже заповнені. Все, що вам потрібно зробити, це налаштувати параметри відображення таблиці.

Для додавання таблиці на ваш сайт, слід того ж процесу, що описаний вище. Ви можете скопіювати і вставити шорткод таблиці в будь-який запис або сторінку, або використовувати кнопку в візуальному редакторі.

Як експортувати таблицю в WordPress

Є також вбудована функція експорту даних з таблиці, для цієї операції перейдіть в TablePress> Експортувати.

У вас буде можливість вибрати формат, в який ви хочете експортувати дані, будь то CSV, HTML або JSON. Якщо ви виберете варіант CSV, вам також потрібно буде вказати роздільник CSV.

Потім натисніть кнопку Зберегти файл експорту.

Налаштування опцій вашого плагіна

На останній вкладці ви знайдете параметри таблиці для подальшої настройки. Як ви можете бачити, вбудовані параметри налаштування досить обмежені. Однак ви можете додати ширші можливості настройки через розширення.

Щоб виконати реальну настройку, вам потрібно ввести власний CSS-код в поле, показане вище. Навіть, якщо ви не дуже орієнтуєтесь в CSS, тут є хороша документація по тому, як писати для користувача CSS для плагіна.

Інші плагіни для вирішення питання створення таблиці в WordPress

Крім TablePress є також широкий вибір як безкоштовних, так і платних плагінів WordPress. Нижче ми виділимо п'ять наших фаворитів.

1. Плагін Ultimate Tables

Ultimate Tables - це дуже простий у використанні і інтуїтивно зрозумілий плагін. Особливо, якщо вам потрібно створювати тільки невеликі і прості таблиці, а не оформляти великі масиви даних.

Сторінка створення таблиці проста у використанні. Все, що потрібно зробити - це вказати розмір таблиці і почати заповнювати поля. Як тільки ваша таблиця буде завершена, скопіюйте та вставте шорткод на сторінку або в запис, щоб переглянути таблицю, так як вбудованої опції попереднього перегляду немає.

Є кілька вбудованих скінів для налаштування зовнішнього вигляду, але параметри налаштування цим обмежуються. Нарешті, плагін не надає таблицями властивість адаптивності, тому вони не будуть автоматично підлаштовуватися до різних розмірів екрану.

2. Плагін wpDataTables

wpDataTables - це платний плагін, але він містить функції, які варті того. Він володіє значними можливостями для імпорту широкого спектру існуючих наборів даних.

Однак, у вас вже повинні бути дані для імпорту плагіном, так як ви не можете створити таблицю даних безпосередньо всередині самого редактора.

У ньому передбачено дуже багато налаштувань і, якщо ви точно знаєте, що вам не знадобитися вбудований редактор, можливо, це якраз те, що вам потрібно.

3. Плагін JTRT Responsive Tables

JTRT Responsive Tables - це унікальний плагін для створення таблиць. Він дозволяє вам створювати прості адаптивні таблиці HTML5 без знань HTML або CSS.

Якщо у вас вже є файл CSV, то ви можете конвертувати його в HTML за кілька кліків. З редактором WYSIWYG ви можете легко налаштовувати і робити такі операції як: додавання посилань і картинок, включення угруповань в таблиці, фільтрація або розбивка на сторінки.

4. Плагін WP Table Manager

Плагін WP Table Manager надає вам можливість роботи з таблицями в WordPress як з електронними таблицями Excel. Якщо ви користуєтеся для створення таблиць Excel, то цей плагін дозволить вам відчувати себе в повному комфорті.

Він оснащений 6 різними темами, які можуть допомогти вам створити конкретний тип таблиці, або ви можете створити свій власний з нуля.

Ви також можете використовувати візуальний редактор для додавання зображень і інших налаштувань в кожну клітинку. Крім того, ви можете синхронізувати таблицю з існуючою таблицею, і таблиця автоматично оновиться.

Це преміум плагін, але він вартий того, якщо вам подобається працювати з Excel, і вам потрібні додаткові функції, такі як можливість створювати і вставляти графіки в ваш контент.

5. Плагін League Table

League Table - це платний преміум плагін, який був створений з орієнтацією на сайти зі спортивною тематикою, хоча він може бути використаний для створення будь-яких таблиць.

Він простий у використанні і дуже схожий на роботу з Excel. Просто встановіть кількість рядків і стовпців, дайте назву таблиці, а потім почніть заповнювати комірки таблиці. Ви також зможете налаштувати колір рядків і додати логотип.

Можна встановити певні параметри відображення та реагування в залежності від розміру екрана, на якому таблиця проглядається.

Однак, плагін не надає імпорту або експорту, тому вам потрібно створювати свої таблиці безпосередньо в плагіні, і ви не можете забрати свої дані.

заключні думки

TablePress - один з кращих плагінів WordPress для створення таблиць серед аналогів. Сподіваємося, тепер у вас сформувалося краще розуміння процесу створення таблиці в WordPress за допомогою плагіна. А, якщо TablePress не підходить вам, можете розглянути деякі інші плагіни, згаданих вище.

У вас є питання про те, як налаштувати роботу TablePress на вашому сайті WordPress? Будь ласка, поділіться своїм досвідом або питаннями в коментарях нижче.

Що таке TablePress?
У вас є питання про те, як налаштувати роботу TablePress на вашому сайті WordPress?
IRC (Internet Relay Chat)