На Дану Борисову напала 11-річна дочка

Фото: instagram.com/danaborisova_official

У російської телеведучої Дани Борисової непрості відносини і з родичами і з колишнім цивільним чоловіком, у якого зараз проживає 11-річна дочка Дано Поліна.

Перш Борисова стверджувала, що бізнесмен Максим Аксьонов перешкоджає їх з Поліною зустрічам, але після справи начебто налагодилися, і Дана стала публікувати в соцмережах щасливі спільні фото з Поліною.

Однак днями Дана всіх здивувала, розповівши, що Поліна при зустрічі на неї ... напала.

"Вона мене ні разу за цей час мамою не назвала, а говорить просто" агов, ти ". А при зустрічі Поліна вчепилася мені в голову і вирвала жмут волосся, потім хотіла порвати нову шубу. Бити маму - це ж взагалі дикість. Крім того , Поліна спустила в унітаз 700 тисяч рублів і намагалася втопити там два моїх паспорта, які я, на щастя, встигла виловити і тепер сушу ", - розповіла Борисова кореспондентам, ледве стримуючи сльози.

Зірка впевнена, що її дочки потрібна допомога кваліфікованого фахівця. Однак, за визнанням ведучої, Аксьонов проти того, щоб його дочка ходила до психолога.

Фото: instagram.com/danaborisova_official

"Я знайшла терапевта, яка працювала в соціальних притулках і готова за сім сеансів допомогти вибудувати відносини Поліни зі мною, але Максим не пускає доньку, вважає, що вона здорова і в лікувальних сеансах не потребує", - розповіла Дана.

До слова, ходять чутки, що Борисова останнім часом відчуває проблеми з грошима. 41-річна телеведуча переїхала в нову квартиру, яку їй допоміг зняти Андрій Малахов, і почала позбуватися всього, що нагадує про минуле.

Фото: instagram.com/danaborisova_official

Кажуть, Дана продала не тільки свою квартиру, але і одяг: дорогі сумки і шуби. У Мережі миттєво з'явилися чутки, що у Борисової немає коштів для існування, тому їй і доводиться розлучатися з майном. Блондинка спростувала цю інформацію, заявивши, що добре заробляє на рекламі в Інстаграме і участі в телешоу.

Раніше ми писали, що Дану Борисову врятували після спроби самогубства .

Також нагадаємо, Дана Борисова розповіла про непростий період свого життя і зізналася, як почала приймати заборонені речовини.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

IRC (Internet Relay Chat)