Як налаштувати псевдонім домену для iSpring Online

 1. Що таке псевдонім домену
 2. Налаштування в панелі управління вашим доменом
 3. Другий рівень доменів як псевдонім
 4. Технічна підтримка

У кожного аккаунта в СДО iSpring Online є свій власний URL-адресу. Наприклад, solarenergy.ispringonline.ru.

Першу частину посилання (назва компанії) можна легко поміняти в налаштуваннях облікового запису. Друга частина посилання (ispringonline.ru) є доменом, на якому розташовуються всі адреси акаунтів користувачів, і поміняти її прямо в настройках можна.

Щоб замінити посилання цілком, можна використовувати псевдонім домену (domain alias).

Щоб налаштувати псевдонім домену для вашого облікового запису СДО iSpring Online, напишіть в службу підтримки iSpring. Фахівці детально розкажуть, як це зробити.

Що таке псевдонім домену

Ім'я користувача домену - це альтернативне ім'я, по якому можна звернутися до домену. Наприклад, якщо ви встановите домен learn.solarenergy.ru як псевдонім для вашого профілю в СДО solarenergy.ispringonline.ru, то всі відвідувачі, що заходять на learn.solarenergy.ru, фактично отримають доступ до вашого аккаунту СДО, не бачачи згадки ispring в адресному рядку.

Так виглядає звичайна посилання в iSpring Online:
Так виглядає звичайна посилання в iSpring Online:

Нижче показаний іншу адресу (псевдонім) з тим же вмістом сторінки:
Нижче показаний іншу адресу (псевдонім) з тим же вмістом сторінки:

Ім'я користувача буде відображатися на всіх сторінках порталу навчання, куди б користувач ні перейшов, будь то адміністратор, автор або звичайний користувач. Також ви можете встановити favicon (маленька картинка у вікні браузера) для вашого порталу в налаштуваннях домену.

Важливо вибрати домен як псевдонім не нижче третього рівня (learn.solarenergy.ru). Налаштування CNAME записи займе всього лише кілька хвилин і буде стабільно працювати.

Налаштування в панелі управління вашим доменом

 1. 1 Зайдіть в панель управління вашого реєстратора доменних імен .
 2. 2 Знайдіть розділ для управління настройками DNS і виберіть настройку CNAME.
 3. 3 Вкажіть Target Domain (цільової домен) в запису CNAME, використовуючи вашу адресу iSpring Online. Іноді потрібно поставити крапку після "RU" (залежить від реєстратора доменних імен).
  solarenergy.ispringonline.ru.
 4. 4 Переконайтеся, що Hostname відповідає встановленим раніше в панелі налаштувань СДО.
  learn.solarenergy.ru.
 5. 5 Збережіть зміни.

Доменні реєстратори надають різні функції і послуги. Наприклад, нижче показана панель управління хостинг-провайдера і реєстратора імен Rackspace:
Доменні реєстратори надають різні функції і послуги

Заміна доменного імені вашого порталу СДО iSpring може зайняти деякий час. Це залежить від TTL (Time-To-Live) настройки на панелі управління доменом. У більшості випадків, користувач може змінити TTL. Рекомендований часовий інтервал - один день.

Після того, як інформація записи CNAME буде оновлена, ви зможете отримати доступ до порталу iSpring Online, використовуючи як оригінальне доменне ім'я, так і новий доменний псевдонім.

Якщо вам буде потрібно повністю відключити доступ до домену за оригінальною посиланням solarenergy.ispringlearn.ru, Напишіть нам .

Другий рівень доменів як псевдонім

На відміну від доменів третього рівня (learn.solarenergy.ru), які можна легко прописати в CNAME, домени другого рівня (solarenergy.ru) вимагають додавання A Записи і вказівки IP адреси вручну.

Установка домену другого рівня як псевдонім домену не рекомендується, так як будь-які зміни адрес IP з нашого боку (СДО iSpring Online) зажадають синхронних змін на вашому боці. В іншому випадку, сервіс буде недоступний для користувачів через ваш псевдонім.

Обговорення на StackOverflow (Англ.) Може також допомогти вам встановити альтернативні імена доменів другого рівня.

Примітка: IP адреса не можна встановити в якості псевдоніма домену. Ви можете використовувати тільки звичайні імена. Наприклад, 192.168.1.1 не можна вказати псевдонімом для solarenergy.ispringlearn.ru.

Технічна підтримка

Наші технічні фахівці будуть раді допомогти вам з налаштуванням псевдоніма домену. Пам'ятайте, що дана послуга входить тільки в додатковий пакет технічної підтримки, оскільки вимагає адміністрування сервера і виконується кваліфікованим фахівцем (системним адміністратором або веб-програмістом). Якщо вам знадобиться подальша допомога з налаштуванням, скористайтеся послугами консалтингу iSpring.

IRC (Internet Relay Chat)