Безкоштовні SSL-сертифікати від Let's Encrypt!

Поспішаємо повідомити приємну новину - наша компанія запустила бета-тестування SSL-сертифікатів від Lets Encrypt. Lets Encrypt - це автоматизований Центр сертифікації (CA), який надає безкоштовні SSL-сертифікати для всіх бажаючих. Основна мета проекту Lets Encrypt - зробити інтернет максимально захищеним, реалізуючи ідею безпечного HTTPS з'єднання з усіма сайтами в світі за замовчуванням.

Lets Encrypt

Як Ви вже знаєте, для роботи сайту з безпечного протоколу HTTPS його власнику потрібно купувати SSL-сертифікат у будь-якого Центру сертифікації (CA) за досить великі гроші, що бентежило більшість власників сайтів і це, в більшості випадків, вело до відмови від безпеки на користь зменшення витрат на підтримку сайту.

Тепер фінансова сторона питання відходить на другий план, тому що сертифікати від Lets Encrypt є безкоштовними. Наша компанія стежила за розвитком цієї ініціативи і тепер, коли проект перейшов в статус публічного бета тестування, ми приєдналися до нього і починаючи з сьогоднішнього дня ми автоматично для всіх нових сайтів виписуємо SSL-сертифікати через сервіс Let's Encrypt!
Коротка інформація про використання SSL-сертифіката від Lets Encrypt.
SSL-сертифікат виписується нами автоматично після того, як ми переконаємося, що сайт спрямований на який-небудь з наших серверів (перевірка потрібна для верифікації доменного імені). Вся процедура займає 3-4 години після додавання сайту і реєстрації доменного імені.

На жаль, бета-тестування накладає на процес деякі обмеження:

  1. API letsencrypt працює не дуже стабільно і цей процес може тривати довше.
  2. Для IDN доменів поки що сертифікати не виписуються (і не відомо, чи будуть).
  3. Для субдоменів одного домену можна виписати не більше 5 сертифікатів за тиждень.
  4. Для доменів biz.ua, co.ua, pp.ua видача сертифікатів тимчасово недоступна через діючих лімітів на кількість сертифікатів.

Якщо Ви вирішили випробувати Let's Encrypt, будь ласка, перейдіть в розділ Налаштування SSL відповідного сайту в контрольній панелі https://adm.tools , І дотримуйтесь наданим Іструкції.

УВАГА! Для всіх нових сайтів виписка Let's Encrypt сертифікатів відбувається автоматично.


Додати коментар

IRC (Internet Relay Chat)