Налаштування домену та хостингу

 1. Підберіть доменне ім'я «Доменні імена: Перевірка» На сторінці «Доменні імена: Перевірка» підберіть...
 2. Виберіть тарифний план хостингу
 3. активуйте хостинг
 4. Налаштуйте домен
 5. Налаштуйте зону домену
 6. Налаштуйте базу MySQL
 7. Створіть обліковий запис FTP
 8. Налаштуйте сайт
 9. Поштовий сервіс

Підберіть доменне ім'я

«Доменні імена: Перевірка» «Доменні імена: Перевірка»  На сторінці «Доменні імена: Перевірка» підберіть доменне ім'я На сторінці «Доменні імена: Перевірка» підберіть доменне ім'я. Пошук здійснюється в українських, регіональних і міжнародних зонах. Натисніть кнопку «Реєстрація» праворуч від обраного імені, якщо доступно.

Зареєструйте домен

Призначте доменному імені контакти (також Ви можете зробити це пізніше, вибравши «Не вказувати» в меню, що випадають) і натисніть кнопку «Зареєструвати» Призначте доменному імені контакти (також Ви можете зробити це пізніше, вибравши «Не вказувати» в меню, що випадають) і натисніть кнопку «Зареєструвати».

Виберіть тарифний план хостингу

«Хостинг: Тарифні плани» «Хостинг: Тарифні плани»  На сторінці «Хостинг: Тарифні плани» відображені доступні тарифні плани На сторінці «Хостинг: Тарифні плани» відображені доступні тарифні плани. Виберіть необхідний Вам період, переключившись між закладками періодів. Натисніть кнопку «Замовити» біля обраного тарифного плану.

активуйте хостинг

У вікні активації хостингу відображається інформація по тарифу, перелік і кількість ресурсів. Натисніть кнопку «Замовити». «Хостинг: Хостинг» У вікні активації хостингу відображається інформація по тарифу, перелік і кількість ресурсів

Налаштуйте домен

«Доменні імена: Контакти» «Доменні імена: Контакти»  Заведіть свої контактні дані і вкажіть їх в домені Заведіть свої контактні дані і вкажіть їх в домені. Для цього на сторінці «Доменні імена: Контакти» заповніть як мінімум інтернаціональні дані. Налаштування доступу до персональної інформації дозволяють контролювати публікацію даних (працює не для всіх доменних зон). Після цього на сторінці «Доменні імена: Доменні імена» в редакторі домену призначте створені вами контакти і підтвердіть зміна кнопкою «Змінити».

Налаштуйте зону домену

«Доменні імена: Управління зонами» «Доменні імена: Управління зонами»  Вам необхідно налаштувати зону вашого домену Вам необхідно налаштувати зону вашого домену. Це можливо зробити в меню «Доменні імена: Управління зонами». Необхідні відомості (IP адреса сервера) відображаються в меню «Хостинг». Наприклад, це два записи типу «A»:

 • @ IN A 194.116.233.62
 • www IN A 194.116.233.62

Для підтримки пошти також додайте «MX» запис виду: @ MX 10 smtp.ukrindex.com.

Налаштуйте базу MySQL

«Управління: Бази даних MySQL» «Управління: Бази даних MySQL»  Для створення бази даних на сторінці «Управління: Бази даних MySQL» заповніть поля «Найменування / Логін» і «Пароль» Для створення бази даних на сторінці «Управління: Бази даних MySQL» заповніть поля «Найменування / Логін» і «Пароль». Назва бази даних і ім'я користувача для підключення до неї збігаються. Адреса панелі управління phpMyAdmin наведено на сторінці «Хостинг». Адреса для підключення до баз даних завжди буде localhost.

Створіть обліковий запис FTP

«Управління: Облікові записи FTP» «Управління: Облікові записи FTP»  Відкрийте сторінку «Управління: Облікові записи FTP» Відкрийте сторінку «Управління: Облікові записи FTP». На вкладці «Створити» заповніть поля: логін, пароль і підтвердження. Після натискання кнопки «Створити» обліковий запис буде створена. Адреса FTP сервера для підключення відображається в меню «Хостинг».

Налаштуйте сайт

«Управління: Сайти» «Управління: Сайти»  Відкрийте сторінку «Управління: Сайти» Відкрийте сторінку «Управління: Сайти». На вкладці «Створити» заповніть поля:

 • Обліковий запис FTP - виберіть зі списку створених раніше.
 • Шлях - коренева директорія сайту (DocumentRoot) в межах профілю FTP.
 • У розділі «Хости» створіть список хостів (імен сайту, з www і без, його синонімів). Вони повинні існувати (бути прописані в зоні домена). Приклад хоста: «www.ваш_сайт.tld, ваш_сайт.tld».
 • Також Ви можете використовувати опцію «хост за замовчуванням». Це створить тимчасову запис для перевірки працездатності сайту до перенесення, технічний адресу типу ваш_сайт.імя_сервера.ukrindex.com.
 • У розділі PHP виберіть версію PHP для сайту. Після натискання кнопки «Створити» сайт буде створений.

Поштовий сервіс

«Пошта: Поштові домени» «Пошта: Поштові домени»  Відкрийте сторінку «Пошта: Поштові домени» Відкрийте сторінку «Пошта: Поштові домени». На вкладці «Створити» заповніть поле з назвою домену та натисніть кнопку «Створити». Поштовий домен створюється в тому випадку, якщо в настройках зони домену заведена MX запис і вказує на поштовий сервер. Тепер Ви можете управляти створювати поштові адреси і аліаси.

доменні імена , Хостинг - - Юрій ТОВ Укріндекс

IRC (Internet Relay Chat)