Настільна гра Алиас для дітей (Alias ​​Junior) - купити в Москві і Санкт-Петербурзі, Алиас Junior для дітей ціна

  1. Форум

Склад настільної гри Алиас для малюків: ігрове поле, 250 карт, 6 фішок і пісочний годинник із пластику, правила гри Склад настільної гри Алиас для малюків: ігрове поле, 250 карт, 6 фішок і пісочний годинник із пластику, правила гри. Настільна гра «Alias ​​Junior» або «Скажи інакше для малюків» продовжує серію словесних командних настільних ігор «Alias» . Мета гри залишилася незмінною. Учасники пояснюють один одному слова, описуючи їх, при цьому не називаючи самих слів, а лише пробуючи підштовхнути до розгадки свого партнера по команді. Ви можете використовувати синоніми або антоніми, натяки, імітувати звуки або зображати - вибір за вами! Головне - вгадати слово! Особливість даної версії

полягає в тому, що слова на картках не тільки написані, але і зображені, це дозволяє грати в неї навіть дітям, які тільки починають читати. Правила прості, а процес захоплюючий. Ви навіть не помітите, як швидко пролетить час! Можна не побоюватися, що хтось занудьгує.

В процесі гри дитина вчиться пояснювати сам і «вловлювати» думки інших. Ця настільна гра спеціально зроблена для дітей від 5 до 7 років. Слова і картинки доступні і зрозумілі дитині. У «Аліас для дітей» ви не зустрінете «незрозумілих» і складних слів, таких як «синхрофазотрон» або «Клаустрофобія», в цьому і полягає принципова відмінність від «Аліас для дорослих».

«Скажи інакше» - це перш за все командна гра на час, кількість гравців не обмежена. Як правило, чим більше народу - тим веселіше (але при бажанні в Алиас можна грати і невеликою компанією - хоч в два людини). Кожна команда вибирає собі одну фішку і робить їй ходи в міру розвитку гри. Гравці намагаються вгадати якомога більше слів. Кожне слово - очко для команди, чим більше очок, тим більше ходів по ігровому полю, тим ближче до перемоги! Але пам'ятайте, час обмежений.

«Скажи інакше для дітей» можна порадити дітям для практичного вивчення іноземних мов.

В процесі гри вони навчаться точно і швидко описувати предмети, використовуючи іноземні слова, зможуть поліпшити навик розмовної мови, поповнити словниковий запас.

Настільна гра «Аліас Джуніор» існує в двох варіантах: «Аліас Джуніор» (стандартний) і Алиас Джуніор (компактний) . «Стандартний» має на увазі велику коробку (45 - довжина, 15 - ширина, 10 - висота), яку зручно тримати в шафі або на полиці, не боячись за вміст; «Компактний» - це компактна коробочка, легко вміщується на долоні (гра в цьому варіанті має дещо іншу комплектацію, хоча в ній присутні нові картки, що дозволяє використовувати її в якості розширення до стандартного варіанту гри).

Склад гри «Alias Junior» (Скажи інакше для малюків / для дітей): ігрове поле з якісного картону, 250 гральних карток, 6 фішок і пісочний годинник із пластику, правила гри.

Якщо вам сподобалася гра Алиас для малюків (Junior Alias), зверніть увагу на інші ігри серії Alias, розраховані на учасників постарше. Всі вони пропонують позмагатися в поясненні слів на час, проте кожна з них має свою родзинку:

Форум

Залишити свій відгук (сподобалося / не сподобалося і чому) ви можете трохи нижче в розділі Відгуки та коментарі , А задати питання по правилам і просто поговорити про гру, ми вас запрошуємо на Форум »

IRC (Internet Relay Chat)