Настільна гра Алиас для всієї родини (Alias ​​Family) - купити в Москві і Санкт-Петербурзі, Алиас для сім'ї ціна

  1. Форум

Компоненти настільної гри Алиас для всієї родини   Серія словесних командних ігор   Алиас або Скажи Інакше (Alias)   широко відома і користується великою популярністю Компоненти настільної гри Алиас для всієї родини Серія словесних командних ігор Алиас або Скажи Інакше (Alias) широко відома і користується великою популярністю. Ми хочемо познайомити вас з абсолютно нехарактерною для цієї серії настільною грою. Аліас для всієї родини (Alias Family) унікальний тим, що в ньому кожен грає сам за себе! Стара казка на новий лад.

Гравцям в Алиас для всієї родини (Alias ​​Family) як і раніше потрібно пояснювати іншими словами задані слова і відгадувати їх. Гра ведеться на час: чим більше слів буде відгадати, тим більше очок отримають гравці. Незвичайність в тому, що кожен хід випадковим чином складаються команди. Кожен гравець, перед тим як пояснювати слова, крутить стрілку спеціальної рулетки, щоб знайти собі партнера по грі. За підсумками раунду обидва отримують очки за кількість вгаданих слів. Тому в цю настільну гру зможе грати навіть невелика сім'я - від 3 осіб! На рівних. Не тільки з цієї причини дана версія Аліаса підходить для всієї родини. Справа в тому, що у карток зі словами різні рівні складності: є картки «сімейні» та «для дорослих» (ще є картки з завданнями, які використовуються, якщо в грі бере участь хоча б двоє дорослих). А також, щоб уникнути великого розриву в окулярах, на ігровому полі крім звичайної ігрової доріжки є Фінішна Зона, потрапивши в яку гравці перестають пояснювати слова, а тільки вгадують їх, якщо випав загальний раунд. Більш того, якщо якийсь гравець залишився єдиним, що не потрапили в Фінішну Зону, він буде пояснювати стільки слів, скільки необхідно для її досягнення, без урахування часу. А там вже рукою подати до Площі Перемоги :)

Настільна гра Алиас для всієї родини (Alias Family) - чудовий спосіб спільного сімейного дозвілля, коли однаково цікаво і весело буде і дітям, і дорослим! Попутно діти зможуть розширити свій словниковий запас і поліпшити усне мовлення. Вивчають іноземну мову можуть домовитися і пояснювати розгадуються слова на мові, що вивчається - відмінна можливість запам'ятати слова і зняти розмовний бар'єр.

Склад настільної гри Алиас для всієї родини (Alias Family): барвисте ігрове поле з якісного картону, основа для рулетки і стрілка, 280 карток зі словами, 20 карток із завданнями, 8 фішок і пісочний годинник із пластику. З правилами гри російською мовою ви можете ознайомитися на сайті Ігроведа.

Якщо вам сподобалася гра Алиас для всієї родини (Alias Family), зверніть увагу на інші ігри серії Alias. Всі вони пропонують позмагатися в поясненні слів на час, проте кожна з них має свою родзинку:

Форум

Залишити свій відгук (сподобалося / не сподобалося і чому) ви можете трохи нижче в розділі Відгуки та коментарі , А задати питання по правилам і просто поговорити про гру, ми вас запрошуємо на Форум »

IRC (Internet Relay Chat)