Настільна гра Алиас Вечірка (Party Alias) - купити в Москві і Санкт-Петербурзі, Алиас Вечірка ціна

  1. Форум

Склад настільної гри Алиас для вечірок (Party Alias): ігрове поле, що обертається стрілка, 6 гральних фішок, картки і пісочний годинник з міцного пластику Склад настільної гри Алиас для вечірок (Party Alias): ігрове поле, що обертається стрілка, 6 гральних фішок, картки і пісочний годинник з міцного пластику. Аліас для вечірок (Party Alias) - це версія полюбилася всім настільної гри алиас . Мета гри залишилася колишньою, а ось сама гра ... тепер вам потрібно вміння не тільки пояснювати слова, але і складати історії, зображати емоції.

Як і в класичному АЛІАС, потрібно постаратися, щоб ваші товариші вгадали слово, яке випало вам. Але, головне, не називати це слово! Пояснили слово - відмінно. Карту на стіл і наступну в руку. Час не терпить!

У АЛІАС для вечірок всі гральні картки розділені на 3 категорії:

«Слова», «Карти настрою / Смайли», «Пози». Кожен з видів карток (крім «Слов») позначений на ігровому полі особливою зоною (поле «Вечірка»), потрапляючи на яку гравець зобов'язаний взяти карту з відповідною колоди. У разі успішного виконання завдання команда може розкрутити бонусний дзига і зробити додаткові ходи!

Припустимо, фішка команди виявилася на кольоровому полі:

Синє - Пози, пора посміятися!

Гравець повинен, утримуючи вказане в картці «Поз» стан (стоячи, сидячи, стрибаючи на одній нозі ...), пояснювати слова зі списку «Слов», поки не скінчиться час. Якщо це вдалося - крутите дзига!

Жовте - Настрій. Весь свій хід ви будете пояснювати слова із заданим настроєм (збентеження, злість, смуток, ...).

Біле. Ви - письменник? Вам доведеться їм стати! Розкажіть своїм партнерам «божевільну» історію, використовуючи слова з картки (називаючи їх). Дотримуйтесь порядок слів. Якщо історія буде смішний і сподобається - крутите заповітну стрілку!

«Скажи інакше. Вечірка »розрахована на велику і веселу компанію. Мінімальна кількість гравців - 4, по 2 в кожній команді, а максимальне - не обмежена нічим, в грі можуть брати участь 6 (!) Команд.

Настільна гра Алиас для вечірок (Party Alias) має більш яскраве, барвисте оформлення в порівнянні з класичною версією , Що додасть вашій вечірці особливий святковий настрій! Настільна гра Алиас для вечірок (Party Alias) існує в двох варіантах: Party Alias ​​(стандартний) і Party Alias ​​(компактний) .

Комплектація: Ігрове поле з якісного щільного картону, що обертається стрілка, 6 гральних фішок, картки і пісочний годинник з міцного пластику.

Якщо вам сподобалася гра Алиас для вечірок (Party Alias), зверніть увагу на інші ігри серії Alias. Всі вони пропонують позмагатися в поясненні слів на час, проте кожна з них має свою родзинку:

Форум

Залишити свій відгук (сподобалося / не сподобалося і чому) ви можете трохи нижче в розділі Відгуки та коментарі , А задати питання по правилам і просто поговорити про гру, ми вас запрошуємо на Форум »

Ви - письменник?
IRC (Internet Relay Chat)