Від зірки в шоці

  1. Матеріали по темі

Ірина Аллегрова розбила фотоапарат і серце своїй шанувальниці

Ірина Аллегрова розбила фотоапарат і серце своїй шанувальниці

Як вважає амурчанка, «шалена імператриця» радянсько-російської естради не тільки завдала їй матеріальну шкоду, а й образила свою прихильницю. Подробиці зоряного конфлікту з'ясовував кореспондент АП.

Геть з залу

- Я виросла на творчості Аллегрової, - зізналася Саша. - Мама просто її обожнювала. У будинку були спочатку касети, потім диски і плакати. Я стежила за творчістю Ірини, з інтересом читала все газетні статті. У жовтні 2009 року я вперше потрапила на її концерт і була зачарована. Тоді ми з подругою купили квитки на балкон, де танцювали, підспівували і фотографувалися. Після шоу ми вирішили, якщо Аллегрова приїде ще раз, розоримося на шикарний букет і обов'язково купимо квитки на перший ряд.

Цієї миті дівчата чекали півтора року. Як тільки в пресі з'явилося повідомлення, що до міста приїде Аллегрова, стали відкладати гроші. Квитки купили заздалегідь. Коштувало це задоволення 5 тисяч рублів, ще тисяча пішла на букет з семи білих троянд, так як співачка любить ці квіти. Варто зазначити, що зарплата Олександри всього 12 тисяч. Відвалити цілий статок заради кумира було не шкода.

- 12 квітня о 18.30 ми сиділи в центрі першого ряду і були в захваті, - продовжує прихильниця. - Аллегрова вийшла на сцену, заспівала одну пісню. Ми не скупилися на оплески. Співачка піднесла руку до чола і стала уважно розглядати партер. Побачивши нас, грубо вимовила в мікрофон: «Дівчатка, вистачить кричати, ви тут не одні!» Ми притихли, настрій впало. Під час пісні «Імператриця» я дістала фотоапарат, переклала його з однієї руки в іншу. Побачивши це, Ірина Олександрівна кинула на мене спопеляючий погляд. Я швидко прибрала техніку в сумку. Біля сцени стояли адміністратор і охоронець. Аллегрова махнула рукою своїй людині і вимовила: «У дівчини фотоапарат забери!» Щоб уникнути скандалу, я віддала його сама і повідомила молодій людині, що зйомки не було. Аллегрової цього здалося мало. Вона заявила: «Може, ви прямо зараз вийдете із залу разом з квітами. Я вам гроші за квиток віддам ». І тут же вона звернулася до залу: «Це я не вам. Я вас люблю і поважаю, а таких, як вона, терпіти не можу! »Після цих слів треба було встати і піти, але тоді я перебувала в якомусь шоковому стані. І сам концерт дивитися не хотілося. Він точь-в-точь повторював минулий: ​​аналогічний репертуар, така ж послідовність пісень, однакові костюми і навіть фрази Ірини були тими ж. На останній пісні їй почали дарувати букети. Аллегрова квіти в руки не брала, їх приймав танцюрист. Пожолобила ситуація, коли до зірки підійшла дівчина-інвалід. Вона ледве пересувалася по залу, кожен крок їй давався з величезними труднощами. Вона простягла букет, підійшов танцюрист, дівчина показала йому, що хоче особисто вручити його естрадної імператриці. Та, побачивши її наміри, відсахнулася від прихильниці.

Хто ти така?

Але це були ще квіточки. Як тільки закрився завісу, до Саші підійшов охоронець: «Вам велено затриматися», - сухо сказав він. Потім підбіг столичний адміністратор: «Пройдемо зі мною».

- Я стала жартувати, - згадує Саша, - нічого собі, яка честь. Сама Аллегрова мені фотоапарат поверне! «Даремно смієтеся, вам зараз місця мало буде!» - попередив він. Бачу, йде назустріч співачка, тримає в руках мій фотоапарат і кричить. Мені стало незручно, і я вирішила попросити вибачення: «Закрий рот! Ти хто така? Це що за позорище таке! Села на перший ряд і дістала фотоапарат! »Я стала виправдовуватися, мовляв, у мене немає жодного знімка, і якщо ви мені не вірите, заберіть флешку. «Мені твоя флешка не потрібна!» - і в люті прямо об стіну розбиває фотоапарат. Підстава тріснуло, вилізла мікросхема, вилетіли батарейки. Адміністратор тут же зібрав його і віддав співачці. Я закричала: «За яким правом так чините, це подарунок чоловіка!» Вона знову: «Ти хто така, щоб мені зауваження робити, а чоловік тобі ще один фотоапарат купить!» Тут вона схопила мене за руку: «Можеш все це написати в інтернеті »- і пішла, кричачи:« Хто вона така, щоб мені настрій псувати! »Після цього з гримерки вийшов адміністратор. У здорового молодого чоловіка очі були на мокрому місці і тряслися руки. «Давайте, я вам гроші віддам». Я відповіла, що гроші мені не потрібні, і тут же висловила все, що думаю про його господині. «Дівчина, навіщо ви так робите, вона ж у нас одна», - сумно промовив він. Це у вас вона одна, а у мене таких багато, сказала я і пішла на вихід. У гардеробі до мене підійшов охоронець і без слів повернув фотоапарат.

Зараз фотоапарат Саші знаходиться в майстерні, при покупці він коштував 6 тисяч рублів. За ремонт вона повинна викласти ще 3 тисячі. Скільки за концерт отримала Аллегрова, нам невідомо. Можу сказати одне: зал був повний, квитки - дорогі.

Будинки Саша видалила з комп'ютера всі пісні і фотографії свого кумира. З минулим життям покінчено, але образа і розчарування залишилися.

- Чому ви не звернулися в міліцію, в адміністрацію ОКЦ, нарешті? - питаю у дівчати.

- Так я могла б викликати наряд міліції, і правда була б на моєму боці, - зітхає Сосновська. - Але мені було соромно не за себе, а за її поведінку. Знаменита жінка, за віком в бабусі мені годиться, а поводиться, як торговка з ринку. Єдиний плюс, який я винесла з усієї цієї ситуації, - це можливість розглянути диву поблизу. Те, що ми бачимо по телевізору, - брехня.

- Ну і як відчуття?

- Жахливі, - посміхається амурчанка. - Як може виглядати особа, перекошене від злоби. Від неї виходила така ненависть. Аллегрова була незадоволена всім на світі, і перш за все собою. І було таке відчуття, що їй в тягар весь цей концерт, вона вийшла на сцену з почуттям обов'язку: треба відспівати, і мені за це заплатять.

До речі, в адміністрації ОКЦ про подібному конфлікті не чули. До них за допомогою або зі скаргою ніхто не звертався. Організатор концерту Аллегрової в Благовєщенську також не підтвердив інформацію. А рахунок за несправну техніку до справи не пришиєш.

Концерт поза законом

- Теоретично поскаржитися глядач може, - уточнює начальник управління з розвитку споживчого ринку та послуг Благовещенська Галина Трюхан, - але на практиці довести чи якісно була надана ця послуга чи ні дуже складно. Звинувачувати артиста, що концерт був таким же, як і рік тому некоректно. Співак може п'ятдесят років поспіль виконувати одні й ті ж твори. Ніхто йому цього не забороняє. Інша справа, якщо в квитку, який є підставою прописані одні пісні, а заспівано інші. Вимагати неустойку глядач може, якщо в квитку вказано, що концерт триватиме півтори години, а на ділі він йшов тридцять хвилин. Або якщо пісні виконано під фонограму. Але довести це буде не просто. Концерт - це не пилосос або холодильник, а живий організм, і дуже важко його підвести під споживчі характеристики. Найчастіше думку глядача суб'єктивно. Одному сподобалося, іншому немає.

При бажанні можна поскаржитися, якщо артист без видимих ​​причин запізнився на концерт або вийшов на сцену п'яним. А ось образа і псування особистого майна це вже питання кримінальний. Як розповіла начальник управління з розвитку споживчого ринку та послуг Благовещенська Галина Трюхан, поки до них ніхто з благовещенцев з подібними заявами не звертався. Наш глядач прощає кумиру все.

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

Аллегрова - звичайна людина або «імператриця»? : Читачі АП про концертах московських зірок

: Читачі АП про концертах московських зірок

Матеріали по темі

Співачка Юлія Чичеріна оцінила символ амурського повені - пам'ятник Дружку 26.05.2019, 16:09 «Король і шут», «Чиж» і Чичеріна виступлять в Благовєщенську з концертами 11.05.2019, 17:41 Катя Лель: «Небеса чують наші мрії!» 04.05.2019, 3:43 Білан сидів, а зал - танцював: на музичній премії «Жара» роздали нагороди найкращим 17.04.2019, 3:18 «Ми ж все люди»: Стас Михайлов порушив правило і сфотографувався з Благовіщенському охоронцем 28.03.2019, 13:04 Дві зірки: Стас Михайлов і Сергій Жуков зустрілися в аеропорту Благовєщенська 27.03.2019, 17:06 Сергій Жуков і група «Руки вгору!» Приїхали в Благовєщенськ на поїзді 25.03.2019, 11:23 Легендарний ансамбль «Берізка» в 70-річний ювілей виступить в Благовєщенську 18.03.2019, 9:36 «Я радий, що весну 2019 го зустрічаю тут»: Філіп Кіркоров зібрав аншлаги в Благовєщенську 05.03.2019, 7:34 Філіпу Кіркорову сподобався торт від амурських кондитерів 03.03.2019, 11:17 Філіп Кіркоров в Благовєщенську відвідав медичні центри 02.03.2019, 10:42

показати ще

Хто ти така?
Ти хто така?
Чому ви не звернулися в міліцію, в адміністрацію ОКЦ, нарешті?
Ну і як відчуття?
IRC (Internet Relay Chat)