У Києві злодії-альпіністи обікрали квартиру заступника міністра економіки - ЗМІ

цею материал Доступний по-русски

При нальоті на квартиру першого заступника міністра злодії проявили винахідливість - вони не стали ламати дорогі замки, а пробралися з фасаду через вікно балкону, яке розбили.

При нальоті на квартиру першого заступника міністра злодії проявили винахідливість - вони не стали ламати дорогі замки, а пробралися з фасаду через вікно балкону, яке розбили

Чиновник був відсутній цілі два тижні / фото УНІАН

У Києві злодії-альпіністи зламали квартиру заступника міністра економіки Максима Нефьодова на вулиці Шовковичній, поки член уряду запалював у відпустці на фестивалі Burning man в Неваді (США).

Про це повідомляє " Країна "З посиланням на власні джерела в МВС. Чиновник був відсутній цілі два тижні. Ймовірно, злодії діяли за наводкою і знали, що господар повернеться не скоро. Крадіжку виявив сам Нефедов після повернення з США до Києва і сам же заявив в поліцію. При нальоті на квартиру першого заступника міністра злодії проявили винахідливість - вони не стали ламати дорогі замки, а пробралися з фасаду через вікно балкону, яке розбили.

Читайте також Скандальний російський співак "під мухою" заснув на вуличній лавці - його обікрали на тисячі доларів

Таким же шляхом і покинули квартиру. Поки точно невідомо, на яку суму завдано збитків, пропало все цінне, що було в квартирі - годинник, золото, гроші і техніка.

За фактом квартирної крадіжки порушено кримінальну виробництво за ч.3 ст.185 КК України.

З огляду на ранг потерпілого, поліція опитує всіх сусідів, щоб знайти зачіпки. Зараз в обікраденій квартирі зі слів мешканців "міністерського будинку" працює слідчо-оперативна група. Всі сили поліції кинуті на розкриття цього злочину.

Раніше в Києві на Печерську обчистили сейф в квартирі "Міс Україна-95" Влади Литовченко .

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

IRC (Internet Relay Chat)