Шанувальники з'ясували, хто помре в продовженні «Месників»

Навесні цього року на екрани вийде нова картина студії MARVEL, яка багато змінить в рамках існуючої кіновсесвіту. Фільм «Перший месник: Протистояння» заснований на серії коміксів «Громадянська війна», що розповідає про виниклі глобальних протиріччях між членами загону Месники. В результаті команда розділиться на два протиборчі табори, і, природно, комусь буде судилося загинути. Джерела ресурсу Hashtag Show стверджують, що їм відомі імена тих, хто вже не повернеться. Навесні цього року на екрани вийде нова картина студії MARVEL, яка багато змінить в рамках існуючої кіновсесвіту

Шанувальники з'ясували, хто помре в продовженні «Месників»

Брати Руссо, які зняли для студії MARVEL стрічку «Перший месник: Інша війна» , Зараз займаються монтажем фільму «Перший месник: Протистояння» , Потім вони ж будуть працювати над третьою і четвертою частинами кіносеріі «Месники». Саме їм дісталися проекти, які визначать найближче майбутнє кінематографічної всесвіту MARVEL. Як стверджують джерела каналу YouTube, який називається Hashtag Show, - їм відомо, кого саме можуть вбити у рамках протистояння супергероїв. Перша кандидатура - це Капітан Америка. Видання Latino Review повідомляє, що до того, як третій фільм кіносеріі «Перший месник» отримав підзаголовок «Протистояння» (в міжнародному прокаті - «Громадянська війна»), він називався «Падший син». Це відсилання до кількома номерами коміксу про Капітана Америка, в яких персонажа вбиває агент Гідри - Кроссбоунс. Правда, з огляду на оголошення видавництва про те, що Капітаном Америка в графічних романах як і раніше залишиться Стів Роджерс, навряд чи його вб'ють у фільмі. Другий кандидат на смерть - і це вже спойлер - постаріла Пеггі Картер. Ресурс Latino Review пояснює, що влітку в Мережі з'явилися фотографії зі знімального майданчика, на яких була зображена сцена похорону. На труні при цьому лежав британський прапор. Це побічно підтверджує, що, ймовірно, доля агента Картер в рамках повнометражних фільмів вирішена.
Тизер-трейлер фільму «Перший месник: Протистояння»
Ресурс Hashtag Show повідомляє, що брати Руссо зняли три сцени смертей для фільму «Перший месник: Протистояння» . Деякі з них не будуть в підсумку задіяні в оповіданні. Так режисери замаскували справжню загибель когось із головних героїв, яка, за чутками, має відбутися в третьому акті картини. Називаються і герої знятих сцен: Воїн, Алая Відьма і Сокіл.
Брати Руссо, які зняли для студії MARVEL стрічку   «Перший месник: Інша війна»   , Зараз займаються монтажем фільму   «Перший месник: Протистояння»   , Потім вони ж будуть працювати над третьою і четвертою частинами кіносеріі «Месники»

Алая Відьма, кадр з фільму «Месники: Ера Альтрон»

Згідно з інформацією Hashtag Show, один з цих персонажів в підсумку залишиться в живих, але саме він буде смертельно поранений. Якщо вірити вийшов трейлеру, то поранений буде Воїн - один Тоні Старка, а загинути судилося Червоної Ведьме і Соколу. Хтось із них помре в самому фіналі фільму під час зіткнення з Бароном Земо. Найімовірніше, це буде Алая Відьма. Її смерть пізніше надихне Віжена (теж члена загону Месники) відправитися в космос, де розгорнуться події фільмів «Месники: Війна Нескінченності. Частина 1" і «Месники: Війна Нескінченності. Частина 2" . У російський прокат вони вийдуть 3 травня 2018 року і 2 травня 2019 року відповідно.
Трейлер фільму «Месники: Ера Альтрон»

IRC (Internet Relay Chat)